serwery
1
FFA
2
TS3
ogłoszenia

Witamy Na Ciemna Strona!

Jesteśmy grupą młodych ludzi, którzy tworzą Ciemna.pl - Tworzymy tą sieć z myślą o was abyście mogli się świetnie bawić na naszych serwerach. Działamy od 2017 roku i oby jak najdłużej!

NOWY SZABLON

Witam jeśli widzisz błąd na forum zgłoś go do Administracji!

VIP

TEAM Ciemna Strona

Od dziś możesz zakupić VIP'a automatycznie przez SklepSMS przez stronę lub będąc na serwerze poprzez komendę !sklepsms! Serdecznie zapraszamy do wypróbowania naszego sklepu.
Więcej informacji

VIP dla pań za FREE!

Zapraszamy płeć piękną po odbiór darmowego VIPa na naszej sieci!
Więcej informacji

Kup Range VIP

Kupując rangę VIP przyczyniasz się do rozwoju naszych serwerów, tym samym zyskując wiele dodatkowych udogodnień.
Więcej informacji

Serwery gier Serwery gier Serwery gier

CiemnaStrona - Regulamin forum

Na forum zabrania się publikowania treści prowokacyjnych, obraźliwych, erotycznych, rasistowskich, faszystowskich itp. Zabrania się również pisania zbędnych, nie wnoszących nic do tematu wypowiedzi.

Rejestrując się na tym forum dyskusyjnym oświadczasz, że masz świadomość iż NIE WOLNO Ci pisać postów łamiących te zasady.

Jeśli złamiesz któreś z tych postanowień, narazisz się na możliwość usunięcia konta lub zbanowania używanego przez Ciebie adresu IP.

Żadne z Twoich danych podanych podczas rejestracji na forum nie będą wykorzystywane w celach niezwiązanych z działalnością forum ani przekazywane osobom trzecim.

Kontynuując rejestrację oświadczasz, że zgadzasz się ze wszystkimi wymienionymi powyżej postanowieniami oraz innymi regułami ustalonymi przez administratorów tego forum. W celu poznania pełnych reguł obowiązujących na forum, skontaktuj się z administratorem.


Menu