Witaj, Odwiedzający!
Prosimy Zarejestruj się, lub Zaloguj
aby korzystać w pełni z naszego forum!
  • Nie pamiętam hasła
  • Darmowy vip dla kobiet Sprawdź
    TOP 5 w rankingu Sprawdź
    Kup Range VIP Sprawdź
    [FFA]Ciemna Strona
    145.239.25.236:27015
    [DD2]Ciemna Strona
    54.38.202.0:27015
    [Zombie Mod] Ciemna Strona
    51.83.215.39:27015
    [MIXY/SPARY] Ciemna Strona
    145.239.239.243:27015
    [4MAPS][PL-TR128-SKINY]
    145.239.237.70:27190
    Ciemna Strona TS3
    51.75.43.30:10002
    ✔✔✔✔ WAŻNY KOMUNIKAT ✔✔✔✔
    Kliknij w obrazek i oddaj głos na nasz serwer, zapewniając mu natychmiastowe punkty! Każdy głos sie liczy.

Ankieta: odebrac admina dawidowskiemu Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
    tak
    12.50%
    1
    12.50%
    nie
    87.50%
    7
    87.50%
    Razem 8 głosów 100%

bayer(POLSKI)bayer(POLSKI)skarga na dawidowski

Wątek zamknięty 
    Ocena wątku:
    • 0 głosów - średnia: 0
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    skladam skarge na dawidowskiego poniewasz ma admina i nic z tym nie robi oraz za to ze nie pocstawnie zbanowal mnie jak wszyscy gracze prosili o bana na gracza nooooooorbi nie zdziwie sie czemu go nie zbanowal (koledzy) dla tego tez prosze o odebranie mu admina
    po pierwsze banujesz każdego gracza który Cie zabije , oraz piszesz na czacie kurwa ma wh , to skoro każdy ma dla Ciebie wh to rozpisz demko .
    nie wiem jak sie robi demka bo bym narobil tyle ze hej. i jak jest 15 graczy i kazdy na niego pisze voteban to czemu mu nie dasz bana na 25minut tylko demko piszesz to po co ci ten admin skoro nic nie robisz z nim a to ze pisze tak pszesto ze gram 3mape jadom bany a admin nic z tym nie robi no prosze cie inni gracze tez na niego klenli czemu nie bylo demek na nich ?? czemu grales zamiast robic te demka ??
    Człowieku Norbi miał tyle banów i za każdym razem był czysty , każdy go banuje bo gra lepiej
    ciekawe jak on moze byc czysty jak on wychodzi z za sciany i pierwszy stszela z resztom skoncz go bronic rozumiem twoj ziom z tej samej wsi i skarga nie byla na niego tylko na ciebie.
    Haha nie mieszkam na tej samej wsi i nikogo nie bronie . A gracz używa radaru i ma słuchawki
    chyba jak kazdy gracz w css ma sluchawki myszke klawiature lol
    Tylko ze nie każdy gracz umie te słuchawki wykorzystać panie bayer
    Pomogłem? Przyznaj punkt REPUTACJI! Dziena Wink KLIKNIJ I DODAJ PUNKT 
    (01-Maj-2020,14:32)bayer(POLSKI) napisał(a): nie wiem jak sie robi demka bo bym narobil tyle ze hej. i jak jest 15 graczy i kazdy na niego pisze voteban to czemu mu nie dasz bana na 25minut tylko demko piszesz to po co ci ten admin skoro nic nie robisz z nim a to ze pisze tak pszesto ze gram 3mape jadom bany a admin nic z tym nie robi no prosze cie inni gracze tez na niego klenli czemu nie bylo demek na nich ?? czemu grales zamiast robic te demka ??
    To ja mam dostac bana od admina, bo trzech czy czterech gosci wpisalo votebana? Zamiast votebanowac, pobierzcie demko, rozpiszcie i wszystko bedzie git ;p
    jestem za na de dust na tej mapce co dostalem bana widac bardzo dobrze jak wyszles i stszelales a ja napszyklad kucalem nie ruszajonc sie i czekalem bo widzialem twuj cien ty mojego nie mogles widziec a campilem wiec chodzilem po cichu bardzo prosze o demko bo akurat jak bym umial je nagrywac to by polecialo kilka banow

na mapce wczesniej 4 razy tak samo bylo nie chodzi juz nawet o mnie a inni gracze tez ci muwili wyloncz to bo bylo widac ledwo ktos wyszedl a juz go zabiles

konu i nadal czekam na ten trik na pszelew
    Wątek zamknięty 

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości
    Skocz do:

Menu