Witaj, Odwiedzający!
Prosimy Zarejestruj się, lub Zaloguj
aby korzystać w pełni z naszego forum!
  • Nie pamiętam hasła
  • Darmowy vip dla kobiet Sprawdź
    TOP 5 w rankingu Sprawdź
    Kup Range VIP Sprawdź
    [FFA]Ciemna Strona
    145.239.25.236:27015
    [DD2]Ciemna Strona
    54.38.202.0:27015
    [Zombie Mod] Ciemna Strona
    51.83.215.39:27015
    [MIXY/SPARY] Ciemna Strona
    145.239.239.243:27015
    [4MAPS][PL-TR128-SKINY]
    145.239.237.70:27190
    Ciemna Strona TS3
    51.75.43.30:10002
    ✔✔✔✔ WAŻNY KOMUNIKAT ✔✔✔✔
    Kliknij w obrazek i oddaj głos na nasz serwer, zapewniając mu natychmiastowe punkty! Każdy głos sie liczy.

NoorbiNoorbiub Norbi v3 here we go again

Wątek zamknięty 
    Ocena wątku:
    • 0 głosów - średnia: 0
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    Twój nick z gry: Nooooorbi

Serwer: ffa
    Twój SteamID: STEAM_0:0:920740366
    Twoje IP: 79.185.190.104
    Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina): 2020-05-03 godzina 13;40
    Powód bana: wh ;x
    Nick Admina który zbanował: bimbrownik
    Link do screenów 3x (Jeśli zostały zrobione):  -

Mistrzu, rozpisz demko Wink
    jak tylko demko się pojawi to będzie rozpisane
    No to czekam z niecierpliwoscia, tylko niech ktos kompetentny sie zabierze za ta rozpiske
    http://732926.node51.pukawka.pl/auto-202...506736.zip

Ticki :

89140 - strzelasz w drzwi gdzie zza ścianą znajdował się gracz , i chyba myślałeś że go zabijesz ?

90950 - tutaj szybko zabijasz przeciwnika , bo już wiedział że tam znajduję się przeciwnik .

105040 - tutaj miałem włączone ESP i Cię obserwowałem razem z Bimbrownikiem , ESP działa na takiej zasadzie że widziałem gdzie znajdują się przeciwnicy , tutaj wpatrujesz się w ścianę , gdzie znajdował się tam gracz , 106930 gracz który nawet dobrze się nie wychylił został zabity .
    89140 - Żeby bylo wszystko jasne, strzeliłem tam, bo w tej samej rundzie widac jak ten ct idzie na srodek, a pozniej rzuca nejda. Przy tym skanie myslalem ze bedzie tam siedzial, ale go tam nie bylo, co najlepsze byl dwie sciany dalej, a Ty twierdzisz, ze chciałem go zabic? Nawet w niego nie celowalem

90950 - ziomeczku, to sie łączy ze wczesniejszym tickiem, poszedl na srodek, ale go nie bylo na skanie i nie dostal z nade, oznacza to, ze albo siedzi na gorze, albo jest przed brama, wiec wyszedlem, zauwazylem go to szybko go zabilem, bo po co czekac?

105040 - celowalem tam na poczatku, bo zauwaz, ze praktycznie co runde ciastus rushuje ta pozycje, wiec prawdopodobnie i teraz bedzie rushowal. Nie musisz mi tez tlumaczyc co to esp, gram o wiele dluzej od Ciebie, wiem co to, ale widac Ty nie znasz pojecia Game sense. Po prostu przewiduje to, ze on tam zrushuje, na podstawie wczesniejszych wydarzen z tej mapy. Zauwaz co robi ciastek, tak jak mowilem, podchodzi ta pozycje znowu. Co w tym takiego niezwyklego. I jak go zabijam zanim wychylil, widac mu cala lape, a pozniej polowe ciala, mialem poczekac az mnie zobaczy? Wychodzi na shifcie, i sie co chwile zatrzymuje, mialem wystarczajaco duzo czasu na strzal.

Tak na koniec, zauwazcie, ze czasami przechodze obok typa i nic, co ja sobie wlaczam wh kiedy mi sie chce? Bierzcie pod uwage wydarzenia z mapy, a nie same fragi, bo taka rozpiska to sie nadaje do kosza. Trzeci ban, trzeci raz podajecie mi bezsensowne ticki, ktorych nawet nie powinienem tlumaczyc, ale musze, bo bez odpowiedzi nie bedzie ub. Z ciekawosci obejrzalem sobie chwile demka po banie, fajnie propierdol wsyzstko tego, jebac odpala wiadomo, szkoda, ze nawet demka nie sprawdzaja a juz sie pruja. Ty Bimberku tak samo, ile mozna patrzec, dlaczego juz wczesniej mnie nie zbanowales, nie miales dowodow tak? Czy po prostu boli jak dostaje sie baty? Tyle razy grales w tym samym momencie co ja, wiesz kiedy i wiesz jakie staty krecilem. Sprobuj szczescia, pobierz i doszukaj sie na sile jakiegos cheata. Moze sie czegos nauczysz, ogladajac demka lepszych. Po tym banie tak krzyczysz, ze na 100procent odpal wszystko wiadomo, strzlal z awp przez miliard scian, nie widzial chlopa, a juz zabil. A jestem na serwerze to cisza. Czasami jak zabijal Cie praktyk, to tez plakales, ze odpal, czego nie banujesz? Gratulacje Wink
    tick 89140 i 90950 gracz przez cały czas się tam znajdował i nigdzie się nie ruszał .

Jeszcze jedno demko mnie bardzo zaciekawiło mianowicie te : http://732926.node51.pukawka.pl/auto-202...185723.zip

Tick 26130 - tego gracza nie mogłeś tak szybko zauważyć , dlatego że był nie widoczny i nie mógł go ani słyszeć ani widzieć cienia .

a ten gracz co rzucał granata został zabity więc to nie był on
    Patrz tego goscia przed ta akcja, najelpiej od samego spawna, biegl na srodek, zauwazylem go, a pozniej z mida polecial nade, czego nie rozumiesz?

26130 - tego na dole? jak nie moglem tak szybko zauwazyc, przeciez strzelal do goscia. Błagam, dajcie tu antycheata bo zaraz oszaleje z tymi tickami ktore sa w pelni normalne

(03-Maj-2020,14:25)dawidowski napisał(a): tick 89140 i 90950 gracz przez cały czas się tam znajdował i nigdzie się nie ruszał .

Jeszcze jedno demko mnie bardzo zaciekawiło mianowicie te :  http://732926.node51.pukawka.pl/auto-202...185723.zip

Tick 26130 - tego gracza nie mogłeś tak szybko zauważyć  , dlatego że był nie widoczny i nie mógł go ani słyszeć ani widzieć cienia .

a ten gracz co rzucał granata został zabity więc to nie był on
    A skad ja mialem wiedziec, ze to nie on rzucal? tak czy inaczej go widzialem jak szedl na mida, a pozniej myslalem ze to on rzucal tego nade. Zrozumcie to prosze was, bo brakuje mi sily na takie glupoty czasami ;d
    Obejrzę to demko później i ocenię
    zdjęcie z ticku 89140 gdzie strzelasz w drzwi tam gdzie znajdował się gracz , ale poczekam na wypowiedź reszty .

Załączone pliki Miniatury

Przeciez juz wytlumaczylem czemu tam strzelilem, nawet nei celowalem w niego chlopie, on stoi dwie sciany dalej, a Ty uwazasz ze to dziwny tick?
    Wątek zamknięty 

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości
    Skocz do:

Menu