Witaj, Odwiedzający!
Prosimy Zarejestruj się, lub Zaloguj
aby korzystać w pełni z naszego forum!
  • Nie pamiętam hasła
  • Darmowy vip dla kobiet Sprawdź
    TOP 5 w rankingu Sprawdź
    Kup Range VIP Sprawdź
    [FFA]Ciemna Strona
    145.239.25.236:27015
    [DD2]Ciemna Strona
    54.38.202.0:27015
    [Zombie Mod] Ciemna Strona
    51.83.215.39:27015
    [MIXY/SPARY] Ciemna Strona
    145.239.239.243:27015
    [4MAPS][PL-TR128-SKINY]
    145.239.237.70:27190
    Ciemna Strona TS3
    51.75.43.30:10002
    ✔✔✔✔ WAŻNY KOMUNIKAT ✔✔✔✔
    Kliknij w obrazek i oddaj głos na nasz serwer, zapewniając mu natychmiastowe punkty! Każdy głos sie liczy.

bayer(POLSKI)bayer(POLSKI)dawidowski

Ocena wątku:
    • 0 głosów - średnia: 0
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    Kto się boi przecież tu nikt nikogo nie bije
    Pomogłem? Przyznaj punkt REPUTACJI! Dziena Wink KLIKNIJ I DODAJ PUNKT 
    Odpowiedz
    (05-Maj-2020,19:50)bayer(POLSKI) napisał(a): kurde ma wh lub kurcze lub kurna wiesz co juz nie masz czego sie naprawde czepic wez mnie odbanuj i daj se juz spokuj zemnom jestem czysty i lepiej gram od ciebie dziekuje i po raz kolejny nie zaslugujesz na adma bo tez mutujesz kazdego co popadnie ciul wie po co puzniej piszom za co i czemu i proszom innych adminuw o odblokowania a ci sie bojom zeby sie nie tlumaczyc pszed tobom

po pierwsze to ogarnij pisownie .

po drugie ja nikogo nie mutowałem , a jeśli tak to udowodnij mi to .

po trzecie napisz mi który Admin mnie się boi ?
    Odpowiedz
    to ze mutowales to akurat ci nie udowodnie jest to a w nagraniach demkowych a za ortografie pszepraszam mieszkam za granicom od 14 roku zycia stram sie jak moge ale z glowy wylatuje wszystko z czasem i ten twoj ban to smiech na sali demka nie potrafie oglondnoc a wiem jak miec haks na flashe no stray widac psze git z ciebie +5 normalnie to ze baty masz odemnie to nie oznacza ze juz masz wymyslac i bana na perma za to powtarzam jestem czysty. ogarnij sie

ps jak ktos chce mi pomuc zrozumiec te demka itp prosze o kontakt na gg i prosbe pokazania pszes team viver
    Odpowiedz
    Lepiej grasz od niego ? Patrząc na Twoją dzisiejszą grę ciężko ocenić czy miał Anty Flasha.
    Dla mnie nie był wcale podejrzany , bo ciągle wpadał pod mój celownik Smile
    Ps. Weź słownik do ręki i najlepiej przeczytaj od A do Z Wink
    Odpowiedz
    nic dziwnego jestem zjarany pszyznalem sie sam ze ide palic i na dodatego whyski jacka jeszcze pije Wink XD ;P
    ps pod twuj celownki hehe wh dziekuje ;p XD
    Odpowiedz
    Ja pierdole że tak brzydko napiszę, i to rodzony Polak nie zna własnego słownika.
    Odpowiedz
    no jak bys zyl od 10/13 roku zycia po za swoim ojczystym krajem to tez bys za ladnie nie pisal :/
    Odpowiedz
    Francja miasto miłości i zakochanych  Sleepy
    Odpowiedz
    ja jestem za daniem bayerowi mozliwosci gry nawet na wh, bo i tak bedzie padaka
    Odpowiedz
    (06-Paż-2020,17:25)Noorbi napisał(a): ja jestem za daniem bayerowi mozliwosci gry nawet na wh, bo i tak bedzie padaka
    XDDDDDDDDDDDD
    Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości
    Skocz do:

Menu