Witaj, Odwiedzający!
Prosimy Zarejestruj się, lub Zaloguj
aby korzystać w pełni z naszego forum!
  • Nie pamiętam hasła
  • Darmowy vip dla kobiet Sprawdź
    TOP 5 w rankingu Sprawdź
    Kup Range VIP Sprawdź
    [FFA]Ciemna Strona
    145.239.25.236:27015
    [DD2]Ciemna Strona
    54.38.202.0:27015
    [Zombie Mod] Ciemna Strona
    51.83.215.39:27015
    [MIXY/SPARY] Ciemna Strona
    145.239.239.243:27015
    [4MAPS][PL-TR128-SKINY]
    145.239.237.70:27190
    Ciemna Strona TS3
    51.75.43.30:10002
    ✔✔✔✔ WAŻNY KOMUNIKAT ✔✔✔✔
    Kliknij w obrazek i oddaj głos na nasz serwer, zapewniając mu natychmiastowe punkty! Każdy głos sie liczy.

OnizukaOnizukaPodanie

Wątek zamknięty 
    Ocena wątku:
    • 0 głosów - średnia: 0
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    1. Nick z Serwera: Onizuka, wcześniej Zoro
    2. Ile lat grasz w CS'a:no będzie z 7-8 dokładnie nwm, ponad 5 zaczynałem na DW
    3. Wiek: 23
    4. Czas spędzony na Serwerze(Game Tracker): Nie wiem w sumie jak to sprawdzić, ale to jedyny serwer gdzie gram jeśli są na nim ludzie, na pewno będę dłużej grał w najbliższym czasie
    5. Znajomość komend: Bardzo dobra
    6. Dlaczego chcesz zostać administratorem: Bo to jedyny serwer warty uwagi, fajnie by było jakby sie rozwinal a widze że macie mały deficyt adminow
    7. Mikrofon [TAK/NIE]: Tak
    8. Sposób płatności za Admina [SMS/Przelew]: Przelew  
    9. Steam_ID: STEAM_0:0:1844420106
    10. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: dziennie będzie ze 2-3 godziny w sumie, ale planuje grać częściej, ostatnio w sumie znowu zacząłem na kompie grać a jak gram to w cs Smile
    11. Jaki Serwer (FFA/DD2): FFA
    12. Akceptujesz regulamin Admina (TAK/NIE): Tak
    13. Akceptujesz regulamin serwera (TAK/NIE): Tak

Dodam, że nie lubię wszelkich układzikow i traktowania graczy po łebkach. Wszyscy powinni być traktowani po rowno. Będę starał się wydawać decyzje adekwatnie do sytuacji na serwerze. Poza tym uważam, że głównym źródłem informacji dla graczy powinno być forum, nie lubie jak ci sami ludzie pytaja sieadminow o tę samą rzecz po kilkanaście razy.
    [Obrazek: tenor.gif]
    u nas każdy jest traktowany tak samo bez różnicy czy to jest gracz czy Admin
    alez oczywiscie że tak, ale mowię jaki mam na to pogląd ze swojego doświadczenia grając na innych serwerowniach
    spoko , ja bym był za okresem próbnym
    Jeszcze dodam: Nie ubiegam sie o nic więcej jak okres probny, byłem adminem przez dwa lata ale to było dawno. Chcę sprobowac ponownie, w nowym środowisku, jesli się nie sprawdzę to sam zrezygnuję.
    Jest nas już za dużo , dajemy sobie rady. Byłbym na tak ale rekrutacja zamknięta
    zgadzam sie z Rogalem + wczesniejsze podanie nie zostalo jeszcze rozpatrzone Smile na nie
    Zamykam .
    Wątek zamknięty 

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

2 gości
    Skocz do:

Menu