Witaj, Odwiedzający!
Prosimy Zarejestruj się, lub Zaloguj
aby korzystać w pełni z naszego forum!
  • Nie pamiętam hasła
  • Darmowy vip dla kobiet Sprawdź
    TOP 5 w rankingu Sprawdź
    Kup Range VIP Sprawdź
    [FFA]Ciemna Strona
    145.239.25.236:27015
    [DD2]Ciemna Strona
    54.38.202.0:27015
    [Zombie Mod] Ciemna Strona
    51.83.215.39:27015
    [MIXY/SPARY] Ciemna Strona
    145.239.239.243:27015
    [4MAPS][PL-TR128-SKINY]
    145.239.237.70:27190
    Ciemna Strona TS3
    51.75.43.30:10002
    ✔✔✔✔ WAŻNY KOMUNIKAT ✔✔✔✔
    Kliknij w obrazek i oddaj głos na nasz serwer, zapewniając mu natychmiastowe punkty! Każdy głos sie liczy.

Gerwant z RybliGerwant z Rybliprosba o ub 3

Ocena wątku:
    • 0 głosów - średnia: 0
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    Serwer: FFA
    Twój SteamID: STEAM_0:0:1852372441
    Twoje IP: - 
    Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina): przed chwila 07.05.2020 20.59
    Powód bana: aimbot???
    Nick Admina który zbanował: dawidowski
    Link do screenów 3x (Jeśli zostały zrobione): - nie mam
    Odpowiedz
    demko z wczorajszego dnia http://732926.node51.pukawka.pl/auto-202...793745.zip

Ticki :

55.100 - strzelasz w płot a pocisk zabija Granda ? celownik tak jak by dopiero po śmierci chciał się ustawić ale nie mógł bo grand już nie żył

67.550 - strzelasz jedną pestką gdzieś na bok nabój zabija gracza , dopiero bo jego śmierci celownik siada na głowę gracza .

68.120 - strzelasz gdzieś na bok pocisk zabija gracza , i znowu po jego śmierci celownik jest ustawiony na jego głowę .

68.550 - celownik lata na boki strzelasz gdzieś na bok pocisk zabija gracza .

69.499 - strzelasz gdzieś na bok pocisk zabija gracza .

77.000 - strzelasz w ziemię nabój trafia Granda w brzuch ?

Jak tylko ukaże się demko z mapy arabic też je rozpiszę .
    Odpowiedz
    wyjaśnij te ticki gerwant bo widział ten pierwszy tick na spowolnieniu i faktycznie walisz w płot a wlatuje pestka
    Odpowiedz
    Obejrzałem na szybko pierwsze 3 ticki, wg mnie nie ma mowy o pomyłce niestety. Chyba że będzie jakieś dobre wytłumaczenie Big Grin
    [Obrazek: tenor.gif]
    Odpowiedz
    tick 55.100 nie ma mowy o tym aby broń miała taki rozrzut że walisz pocisk w płot a nabój zabija Granda ( można to dostrzec w spowolnionym tempie jak to wygląda )
    Odpowiedz
    Jak dla mnie gość gra ewidentnie na wspomagaczach oglądałem jego grę w czoraj i śmierdzi..
    Pomogłem? Przyznaj punkt REPUTACJI! Dziena Wink KLIKNIJ I DODAJ PUNKT 
    Odpowiedz
    Wczoraj w nocy na mapie Nuke bardzo podejrzanie grał , widział graczy , których nie mial prawa zobaczyć...
    Odpowiedz
    55.100 - strzelasz w płot a pocisk zabija Granda ? celownik tak jak by dopiero po śmierci chciał się ustawić ale nie mógł bo grand już nie żył
    przewijam i przewijam i nie widze tego szczelania plot?? grand wybieg i zrobilem flicka i szczelalem fullauto i pierwsza kula trafila go w lewa noge widac krew. Nadal do niego walilem bo skad niby mialem wiedziec ze ma malo hp i zgidnie po jednym szczale???Nie wiem ta akcja to aimbot??Aimbot na lewa noge?? ok....

67.550 - strzelasz jedną pestką gdzieś na bok nabój zabija gracza , dopiero bo jego śmierci celownik siada na głowę gracza .
    blad dema.Inaczej tego nie wytlumacze. Nagraj sobie swoje wlasne granie i zrob tak: szybko szczel i rusz myszka na bok tak jak ja.Bedzie to wygladalo ze szczelasz zanim przesunal sie celownik i wygladac bedzie jak aimbot.Duzo tez strzalow tam spudlowalem ale tego juz nie opisales

68.120 - strzelasz gdzieś na bok pocisk zabija gracza , i znowu po jego śmierci celownik jest ustawiony na jego głowę .
    to samo co wczesniej blad dema i wyglada jak aimbot

68.550 - celownik lata na boki strzelasz gdzieś na bok pocisk zabija gracza .

69.499 - strzelasz gdzieś na bok pocisk zabija gracza .

77.000 - strzelasz w ziemię nabój trafia Granda w brzuch ?
    mam jego celownik na jego glowie i dostal glowe. jak celuje w ziemie i dostaje w brzuch jak jest hedszot?

jak to jest aimot to ja nie wiem co powiedziec..
    dla porownania na tym samym filmiku mozna zobaczyc co robi pestkov
    tez ma aimbot??
    zobaczcie na spowolnieniu 29000 38000 53200 mam wymieniac wiecej??? jeszcze gorzej w spowolnieniu bedzie wygladaly strzaly z avp i digla hedszoty gdy ktos machnie myszka i jeb bania. Ale nie mnie sie dawidowski przyczepiles.

Wczoraj w nocy na mapie Nuke bardzo podejrzanie grał , widział graczy , których nie mial prawa zobaczyć...
    no to opisz o co ci chodzi to samo moge napisac o tobie. nie podales filmiku nie podales numerow i tylko tak gadasz zeby gadac bo akurat jestem kozlem
    Odpowiedz
    moze az tak to nie XD akuratnie z tymi aimbotami to u kazdego mozna tak wypisac dlatego tak napisalem.W spowolnienu kazdy ma aimbota lub szczela obok lub w ziemie i zabija
    Odpowiedz
    http://732926.node51.pukawka.pl/auto-202...877878.zip demko z mapy de_arabic

Ticki :

34.660 - tego gracza zabił bo słyszał jego kroki , ale następnego gracza nie mógł już słyszeć bo szedł na shifcie i na kuckach od razu wychylasz i zabijasz ..

62.760 - szybko biegłeś do tego gracza , lecz nie udało Ci się go zabić ..

113.100 - strzelił nie wiadomo gdzie a nabój zabił Orła ?

127.900 - celownikiem był już namierzony i wcelowany w gracza , który nie zdążył wyjść , ale jak go zabił to nie wiem ?!
    Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

2 gości
    Skocz do:

Menu