Witaj, Odwiedzający!
Prosimy Zarejestruj się, lub Zaloguj
aby korzystać w pełni z naszego forum!
  • Nie pamiętam hasła
  • Darmowy vip dla kobiet Sprawdź
    TOP 5 w rankingu Sprawdź
    Kup Range VIP Sprawdź
    [FFA]Ciemna Strona
    145.239.25.236:27015
    [DD2]Ciemna Strona
    54.38.202.0:27015
    [Zombie Mod] Ciemna Strona
    51.83.215.39:27015
    [MIXY/SPARY] Ciemna Strona
    145.239.239.243:27015
    [4MAPS][PL-TR128-SKINY]
    145.239.237.70:27190
    Ciemna Strona TS3
    51.75.43.30:10002
    ✔✔✔✔ WAŻNY KOMUNIKAT ✔✔✔✔
    Kliknij w obrazek i oddaj głos na nasz serwer, zapewniając mu natychmiastowe punkty! Każdy głos sie liczy.

Gerwant z RybliGerwant z Rybliprosba o ub 3

Ocena wątku:
    • 0 głosów - średnia: 0
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    34.660 - tego gracza zabił bo słyszał jego kroki , ale następnego gracza nie mógł już słyszeć bo szedł na shifcie i na kuckach od razu wychylasz i zabijasz ..
    to jet podobne do tego jak gadales ze mam wh na de_coble. Ja pilnowalem tunelu tutaj.Najpierw zabilem pierwszego i go slychac.Nie uciekalem i nie bieglem dalej bo jeszcze bomba nie wybuchla to patrze sie dalej w razie czego jak wlasie ktos na cicho bedzie szedl tak jak na de_coble.Widac ze troche mnie zaskoczyl bo ja celowalem wysoko na glowy a on wyszedl za zakretu na kucaku. Wcale nie wychylam bo on sam pierwszy wychylil a ja troche sie ruszalem w razie czego jakby ktos wybiegl i zaczal szczelac fullauto

62.760 - szybko biegłeś do tego gracza , lecz nie udało Ci się go zabić ..
    zajelismy bsa to sie cofnalem zeby pilnowac plecy.Nie patrzylem od wejscia terro bo nikogo nie slyszalem i bylo za wczesnie w runde aby ktos juz tam byl wiec skrecilem na lewo bo tam zawsze sa ct jak sie zajmie bs.To jakbys mial sie przyczepic jak na de_dust2 wiedzial bym ze ktos jest na gali gdybym zajal dluga na poczatku rundy jako terro.

113.100 - strzelił nie wiadomo gdzie a nabój zabił Orła ?
    jak to nie wiadomo gdzie strzelilem w niego i mialem duzo szczescia bo on zrobil krok w lewo zeby rzucic granat i to pomoglo go zabic.Sam sie wtedy zdziwilem ze go zabilem bo on mial kokaine i strzelilem tak o sobie a on akurat zrobil krok w lewo

127.900 - celownikiem był już namierzony i wcelowany w gracza , który nie zdążył wyjść , ale jak go zabił to nie wiem ?!
    ty czasem myslisz jak ogladasz te filmiki??? bylem namierzony bo mialem zamiar znow celowac tam gdzie jest drzewo gdzie zabilem ezzz katka. Zabilem go normalnie on wyskoczyl a ja szybko machnalem celownikiem i dostal.Widac jak wogole nie mialem zamiaru w niego celowac tylko chcialem tam bardziej na wyjscie terro, Do tego mozna dodac ze strzelalem z tego miejsca chyba 5 rund i ciagle ktos tam wyskakiwal
    Odpowiedz
    Jeżeli koniu stwierdził tak a nie inaczej to ja juz nie mam nic do gadania
    Odpowiedz
    a oglądałeś może demko z de_cache
    Odpowiedz
    koni powiedzial ze jezeli wedrykt bedzie niewinny to i tak da mi bana bo ma taki kaprys Smile dlatego prosze yo sprawdz to co dawidowski wypisuje ale patrzac na twoja odpowiedz to nic nie ma bo jakby bylo to bys napisal odpal. NIech bedzie ban za kaprys a nie za aimbot wh ktorych nie ma Smile
    Odpowiedz
    No i Ban zostanie
    Pomogłem? Przyznaj punkt REPUTACJI! Dziena Wink KLIKNIJ I DODAJ PUNKT 
    Odpowiedz
    Ta patrzyłeś się tylko jak gracz już był bardzo blisko tuż za rogiem automatycznie wyszedłeś na niego Wes nie pierdol bo w chuja to my a nie nas.
    Odpowiedz
    pierwszego zabilem bo slychac kroki a drugiego zabilem bo nadal patrzylem ten tunel Smile ale okej gadanie nie ma sensu bo bana i tak zostawisz bo kilka razy za duzo ciebie zabilem na de_dust2 Smile ban za aima demko za wh a rzeczywisty ban za twoj kaprys Smile
    Odpowiedz
    Za to że ja mogę i co mi zrobisz
    Odpowiedz
    dobrze wiesz ze nic nie moge i nic nie zrobie. Nie mam czitow i dobrze o tym wiesz. yo sprawdzal moje dwa poprzednie bany i tam nie bylo nawet mowy o aimbot a teraz nagle wlaczylem??? dajesz mi bana bo mozesz bo ciebie zabilem na de_dust2 i koniec tematu.KOlejny raz wspominasz o tym ze mozesz ze masz kaprys i dajesz bana i okej rozumiem kazdego cos podnieca. Tylko nie klam ze mam aimy i wh bo nie mam tego.Dajesz bana bo mnie nie lubisz i koniec tematu
    Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości
    Skocz do:

Menu