Witaj, Odwiedzający!
Prosimy Zarejestruj się, lub Zaloguj
aby korzystać w pełni z naszego forum!
  • Nie pamiętam hasła
  • Darmowy vip dla kobiet Sprawdź
    TOP 5 w rankingu Sprawdź
    Kup Range VIP Sprawdź
    [FFA]Ciemna Strona
    145.239.25.236:27015
    [DD2]Ciemna Strona
    54.38.202.0:27015
    [Zombie Mod] Ciemna Strona
    51.83.215.39:27015
    [MIXY/SPARY] Ciemna Strona
    145.239.239.243:27015
    [4MAPS][PL-TR128-SKINY]
    145.239.237.70:27190
    Ciemna Strona TS3
    51.75.43.30:10002
    ✔✔✔✔ WAŻNY KOMUNIKAT ✔✔✔✔
    Kliknij w obrazek i oddaj głos na nasz serwer, zapewniając mu natychmiastowe punkty! Każdy głos sie liczy.

dawidowskidawidowski$ Hot 18 challenge $

Ocena wątku:
    • 0 głosów - średnia: 0
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    Music 
    No to zapraszam wszystkich do zabawy ! Ja zaczynam i od razu z góry przepraszam za bluźnierstwa powstały w celach humorystycznych i nie mają na celu nikogo obrazić Big Grin

Koniu zapali sobie cygaro wypije mochito i zrobi wjazd na serwer , co tu się odpierdala . Córka Szatana Szatanica dostała przepustkę z piekła , otrzymała diabelskie skrzydła zaraz komuś przytnie skrzydła na gali , wszyscy spierdalają przed jej szponami , jak by ujrzeli koniec Świata . Norbi już wszystko sobie ustawił , wszystko idzie zgodnie z planem , poleje się krew jak u córki rzeźnika , wszyscy płaczą że odpalony skończcie pierdolić farmazony i dajcie dowód . Royale dostali już cynk zaraz wjadą nam na serwer będzie dewasta . Polaczek ustawił sobie wszystko na full wypas , będzie tu gorąco jak w Afryce , jestem samotnym wilkiem mało mówię dużo robię wale same hedshoty . Praktyk już się denerwuje bo ktoś zabił go na kokainie , przejebałem na Ciebie cały szmal bo wiem że jesteś kozak , jesteś wyszczekany takich tu wielbimy że nie dasz sobie w kasze dmuchać , wszystkie cnotki mają mokro w majteczkach gdy widzą takiego twardziela który żyje z zasadami ... Grawer już coś pierdoli pod nosem , nie wiem o co Ci kaman ? Ktoś Cię zabił poleciały bluzgi , ale to nie rusza mnie Synu , mam tu poparcie od ziomków ..Roxor wali swoje kazanie " Mój stary najebany " Chłopie nie rób z siebie maminsynka , dawaj bracie tą ostatnią mąkę wciągniemy to wszystko jak odświeżacz powietrza smród tych co Ci kiedyś obrazili , jesteś teraz ich Panem będą robić to co im zagrasz . Vasco to cichy i spokojny chłopak nie wie o co tu chodzi ? Trzeba tu go rozbujać , jesteś naszym bratem , ziomkiem więc teraz należysz do rodziny z nami nikt Ci nie podskoczy . Rogalowi pomyliły się dni w niedziele szykuję się do pracy , a to wina tych nie przespanych nocy od melanży , oczy przećpane zaraz będą psy uciekamy z tej dziury , spierdalamy przed łowcami , wystawili za Twoją głowę nagrodę uciekaj szybko Synu .... Grand zaraz dowali Mi bo zrobiłem Mu plecy , ale na wojnie wszystkie chwyty dozwolone , karma wraca wiem o tym że mi oddasz z AWP ale ja się ukryję przed Twoim wzrokiem . Orzeł siedzi po 6 godzin na serwerze , jak to możliwe że nie siada Ci wzrok , spojrzenie tygrysa , ruchy pantery która ujrzała zdobycz , zaraz poleje się krew , ale pamiętaj ziomuś brat za brata da się pokroić ...
    Odpowiedz
    (13-Maj-2020,11:47)dawidowski napisał(a): No to zapraszam wszystkich do zabawy ! Ja zaczynam i od razu z góry przepraszam za bluźnierstwa powstały w celach humorystycznych i nie mają na celu nikogo obrazić Big Grin

Koniu zapali sobie cygaro wypije mochito i zrobi wjazd na serwer , co tu się odpierdala . Córka Szatana Szatanica dostała przepustkę z piekła , otrzymała diabelskie skrzydła zaraz komuś przytnie skrzydła na gali , wszyscy spierdalają przed jej szponami , jak by ujrzeli koniec Świata . Norbi już wszystko sobie ustawił  , wszystko idzie zgodnie z planem  , poleje się krew jak u córki rzeźnika , wszyscy płaczą że odpalony skończcie pierdolić farmazony i dajcie dowód . Royale dostali już cynk zaraz wjadą nam na serwer będzie dewasta . Polaczek ustawił sobie wszystko na full wypas , będzie tu gorąco jak w Afryce , jestem samotnym wilkiem mało mówię dużo robię wale same hedshoty . Praktyk już się denerwuje bo ktoś zabił go na kokainie , przejebałem na Ciebie cały szmal bo wiem że jesteś kozak , jesteś wyszczekany takich tu wielbimy że nie dasz sobie w kasze dmuchać , wszystkie cnotki mają  mokro w majteczkach gdy widzą takiego twardziela który żyje z zasadami ... Grawer już coś pierdoli pod nosem , nie wiem o co Ci kaman ? Ktoś Cię zabił poleciały bluzgi  , ale to nie rusza mnie Synu , mam tu poparcie od ziomków ..Roxor wali swoje kazanie " Mój stary najebany " Chłopie nie rób z siebie maminsynka , dawaj bracie tą ostatnią mąkę wciągniemy to wszystko jak odświeżacz powietrza smród tych co Ci kiedyś obrazili , jesteś teraz ich Panem będą robić to co im zagrasz . Vasco to cichy i spokojny chłopak nie wie o co tu chodzi ? Trzeba tu go rozbujać , jesteś naszym bratem , ziomkiem więc teraz należysz do rodziny z nami nikt Ci nie podskoczy . Rogalowi pomyliły się dni w niedziele szykuję się do pracy , a to wina tych nie przespanych nocy od melanży , oczy przećpane zaraz będą psy uciekamy z tej dziury , spierdalamy przed łowcami , wystawili za Twoją głowę nagrodę uciekaj szybko Synu .... Grand zaraz dowali Mi bo zrobiłem Mu plecy , ale na wojnie wszystkie chwyty dozwolone , karma wraca wiem o tym że mi oddasz z AWP ale ja się ukryję przed Twoim wzrokiem . Orzeł siedzi po 6 godzin na serwerze , jak to możliwe że nie siada Ci wzrok , spojrzenie tygrysa , ruchy pantery która ujrzała zdobycz , zaraz poleje się krew , ale pamiętaj ziomuś  brat za brata da się pokroić ...
    Dawidowski , to miało być 16 wersów a nie cały tekst Big Grin  Co do czelendzu to 2 część przyjęła się lepiej niż ta z 2014 r .
    Jeżeli chcesz , to mozesz nagrać , ja robię porządny mix/master w utworach Tongue Czasami z tego zarabiam 
    A niedługo od nas nowe rzeczy prosto ze studia ! Smile

Hahaha ale i tak szanuję haha w niedziele do roboty xD bez przesady , ja po nocach śpię jak wiaderko wejdzie Big Grin
    Odpowiedz
    18 Hot tekstów

Koniu zapali sobie cygaro wypije mochito i zrobi wjazd na serwer ,
    co tu się odpi***** ?
    Córka Szatana Szatanica dostała przepustkę
    z piekła otrzymała diabelskie skrzydła
    zaraz komuś przytnie skrzydła na gali .
    Poleje się krew jak u córki rzeźnika
    Norbi odpalony skończcie pierdo*** te farmazony i dajcie dowód .
    Royale dostali już cynk zaraz wjadą nam na serwer będzie dewasta
    Polaczek jest samotnym wilkiem mało mówię
    dużo robię wale headshoty .
    Praktyk przej****** na Ciebie cały szmal
    bo wiem że jesteś kozak jesteś wyszczekany
    takich tu wielbimy .
    Grawer już coś pier**** pod nosem
    nie wiem o co ci kaman ?
    Roxor wali swoje kazanie " Mój stary naje**** "
    chłopie nie rób z siebie maminsynka dawaj bracie tą ostatnią mąkę
    ale pamiętaj ziomuś brat za brata da się pokroić .....
    Odpowiedz
    CS:Source czy znasz ten tytuł ziomek?
    Awpy i MKi; serwer to był mój mały domek
    Troche sie znudził, przyznaje bez bicia
    Ale wciąż nie ma nic lepszego niż na serwie z kałacha fragi życia
    Skill trochę mniejszy, ja sam piękniejszy
    Nie zgadzasz się? Spoko, widocznie móżdżek mniejszy
    Widzisz odpała? Synek, nie udawaj
    Tylko na forum skargę tu wystawiaj
    Baw sie na Ciemnej, śmiej się na Ciemnej
    A inne k***y trzymaj w chmurze myśli bezforemnej
    Ruleta, skoki czy kokaina,
    to nie używki tylko do złej gry dobra mina
    Jak ktoś mnie poprawia wyjaśniam i podpieram
    Niektórym na psyche siada i afera
    Trenujcie skilla, wzmacniajcie łapę
    I znajdźcie sobie jakąś kuciapę
    A zamiast afer i szukania igły
    to lepiej szykujcie na rząd nasz widły

Okej okej macie tu bardziej akceptowalną wersję Smile Rowno 18!
    [Obrazek: tenor.gif]
    Odpowiedz
    Nieźle nominuję teraz Rogala
    Odpowiedz
    (13-Maj-2020,23:04)dawidowski napisał(a): Nieźle nominuję teraz Rogala
    zaraz napiszę ;p

Dawidowski wejdzie na gale i dostaje na start banie
    Rogal odpalony ! Krzyczą na serwerze ziomy
    już nabijam cybuch , oczekujcie mnie na serwerze
    Oczy zmęczone , THC płonie a ja przy komputerze
    Znowu ferkovsky z awki skanuje , jak on mnie denerwuje
    Piękne one tapy wali on już był banowany
    Awka nie dla mnie , wolę z zabójstwa mieć satysfakcję
    Łamiesz prawo , to zaraz banik poleci żwawo
    Odpałów banuję bo ich nie toleruję
    Moriati na mnie wkurzony , co się wychyli
    to mówi oburzony - Rogal Ty jesteś za dobry !
    Norbi na serwerze BH praktykuje a Ruda bomby defuje
    Onizuka mnie denerwuje jego rady mam głęboko w du*ie
    Koniu GTA odpala z ziomkami na akcji jubilera napada
    Serwery niby crashuje  , Dawidowski się podśmiechuje
    Ciśniesz na Ciemną farmazony ? Jesteś skończony !

"Nie pytają Cię o imię walczą z ostrym cieniem mgły"

NOMINUJĘ : MR.Gino Big Grin
    Odpowiedz
    Dobre Big Grin
    Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości
    Skocz do:

Menu