Witaj, Odwiedzający!
Prosimy Zarejestruj się, lub Zaloguj
aby korzystać w pełni z naszego forum!
  • Nie pamiętam hasła
  • Darmowy vip dla kobiet Sprawdź
    TOP 5 w rankingu Sprawdź
    Kup Range VIP Sprawdź
    [FFA]Ciemna Strona
    145.239.25.236:27015
    [DD2]Ciemna Strona
    54.38.202.0:27015
    [Zombie Mod] Ciemna Strona
    51.83.215.39:27015
    [MIXY/SPARY] Ciemna Strona
    145.239.239.243:27015
    [4MAPS][PL-TR128-SKINY]
    145.239.237.70:27190
    Ciemna Strona TS3
    51.75.43.30:10002
    ✔✔✔✔ WAŻNY KOMUNIKAT ✔✔✔✔
    Kliknij w obrazek i oddaj głos na nasz serwer, zapewniając mu natychmiastowe punkty! Każdy głos sie liczy.

ferkovskyferkovskyub

Wątek zamknięty 
    Ocena wątku:
    • 0 głosów - średnia: 0
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    Twój nick z gry: .

Serwer: ffa
    Twój SteamID: wiecie xd
    Twoje IP: nie ważne
    Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina): dzisiaj o 15 gdzieś jak nie grałem xd
    Powód bana: anty flesh <3 i wh
    Nick Admina który zbanował: dawidowski
    Link do screenów 3x (Jeśli zostały zrobione): no pewnie za kazdym razem robie <3

Tak sobie tylko napisze bo chce widzieć ticki Big Grin

rozpisz pooglądam
    Tiktoki
    Pomogłem? Przyznaj punkt REPUTACJI! Dziena Wink KLIKNIJ I DODAJ PUNKT 
    Twoje konto zostało już po raz 2 w dniu dzisiejszym zbanowane za niewłaściwe zachowanie + kulturę , odpoczniesz od forum możesz wrócić ,następnym razem ban będzie dłuższy , nie życzę sobie aby ktoś na tym forum obrażał graczy .

a tutaj Twoje demko http://732926.node51.pukawka.pl/auto-202...169955.zip

Ticki :

17.250 - dostał od Orła flesha którego nie miał ( gdy przełączymy na model gracz Orła , możemy zobaczyć że flesh wpadł centralnie za drzwi .. )

68.425 - tego gracza nie mógł widzieć ani słyszeć ?

93.260 - zabija przez smołka gracza gdzie nie miał prawa go widzieć . ( przy wpisaniu komendy r_drawothermodels 2 możemy zobaczyć pozycję gracza i to że nie było go widać ani słychać )

111.070 - od razu mierzysz do orła ..

126.985 - a tutaj nie mam pojęcia jak mnie zabił ,
    17250- flesh wybuchł za nim więc zapewne coś widział
    68425- słyszał przeciwnika
    93,260- jak dla mnie zwykle skanowanie + widzial 1 przeciwnika wbiegającego w smołka
    111070- mierzy w tamtą stronę bo tam padli jego sojusznicy
    126985- nie wiem co w tym dziwnego po prostu zabil cie jak wyszedles ze smołka
    ten flesh wybuchł mu centralnie nad głową , więc powinien mieć biało ..

Ale niech jeszcze Yo? obejrzy demko

Obejrzyj demko z perspektywy Orła to zobaczysz gdzie poleciał flesh. .
    17.250 - rzeczywiście dostał flesza prosto na twarz, albo to jest jakiś lag demka (zazwyczaj to tak jest z fleszami na demkach że nie ma za bardzo co na nie patrzeć bo inaczej to wygląda niż w grze), albo wyleciał na pałę i po prostu fartem zabił, ale jak dla mnie zbyt opanowany był i dobrze wiedział gdzie celować, mógł przecież celować bardziej na wprost, albo też Ferkovsky ma antyflesza.

68.425 - tutaj normalna akcja, sprawdzenie pozycji po chaosie, mógł gracza usłyszeć, wystarczy jeden mały kroczek albo zmiana broni scrollem

93.260 - w tej akcji wiedział że gdzieś w smoke'u albo za smoke'iem jest przeciwnik bo widział go jak tam wbiegał, jego kolega stał bliżej smoke'a z prawej strony, więc skanował z lewej, a że przeciwnik miał mało życia to go zabił, normalna akcja

111.070 - tutaj po rozplantowaniu paki sprawdza sobie czy nie ma przeciwników w pobliżu, sprawdza wyjście z A, później chce sprawdzić gorę, ale nie zrobił tego do końca bo akurat w momencie kiedy Orzeł miał wyjść wrócił celownikiem na wyjście z A. To było dziwne szczerze mówiąc, ten moment jak do końca nie sprawdził i wrócił celownikiem, ale równie dobrze mógł po prostu chcieć sobie sprawdzić bardziej róg na blisko a nie całą gorę bo był kryty przez skrzynki.

126.985 - a tutaj celował do innego gościa a ty z tego co pamiętam byłeś w smoke'u zaraz obok niego, nie trafił po prostu w swój cel a w ciebie i padł, normalne.

Podsumowując znowu za mało podejrzanych akcji i wszystko da się wytłumaczyć. Wg mnie nie ma podstaw do bana.
    [Obrazek: tenor.gif]
    Ten flesh wybuchł przed nim więc powinien mieć częściowo mleko
    no i pewnie miał albo częściowo albo wgl mleko, ale to co widać na demku to tak wcale nie musiało być jesli o flesze chodzi. Dorzuć sobie lagi demka. Poza tym mógł wybiec na pałę i fartem trafić. coś moze być na rzeczy z tym antyfleszem ale trzeba więcej dowodów wg mnie bo reszta do wytłumaczenia jest.
    [Obrazek: tenor.gif]
    17.250 - flesh za plecy , lekkie mleko. Zwolnij demko
    68.425 - Słyszałem jak tam biegnie co w tym dziwnego ^^
    93.260 - widać go jak wbiega w smoke , skanowałem ,a że na waszym serwerze pokazuje - HP to go zabiłem
    111070 - radarowo
    126.985 - normalnie strzeliłem i zabiłem Smile
    Bez możliwości ub.
    Pomogłem? Przyznaj punkt REPUTACJI! Dziena Wink KLIKNIJ I DODAJ PUNKT 
    Wątek zamknięty 

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości
    Skocz do:

Menu