Witaj, Odwiedzający!
Prosimy Zarejestruj się, lub Zaloguj
aby korzystać w pełni z naszego forum!
  • Nie pamiętam hasła
  • Darmowy vip dla kobiet Sprawdź
    TOP 5 w rankingu Sprawdź
    Kup Range VIP Sprawdź
    [FFA]Ciemna Strona
    145.239.25.236:27015
    [DD2]Ciemna Strona
    54.38.202.0:27015
    [Zombie Mod] Ciemna Strona
    51.83.215.39:27015
    [MIXY/SPARY] Ciemna Strona
    145.239.239.243:27015
    [4MAPS][PL-TR128-SKINY]
    145.239.237.70:27190
    Ciemna Strona TS3
    51.75.43.30:10002
    ✔✔✔✔ WAŻNY KOMUNIKAT ✔✔✔✔
    Kliknij w obrazek i oddaj głos na nasz serwer, zapewniając mu natychmiastowe punkty! Każdy głos sie liczy.

ferkovskyferkovskyub kolejny raz

Ocena wątku:
    • 0 głosów - średnia: 0
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    stwierdzasz to po tym ile razy cie zabil? Big Grin bo wątpie ze chociaz jedno demko oglądałeś Smile))
    Odpowiedz
    Bayer jebie mnie twoja opinia Big Grin
    Odpowiedz
    Może trochę kultury na tym Forum .
    Odpowiedz
    Co z tym ub? Wypowie się ktoś więcej?
    Odpowiedz
    Anty Cheat ma 48 godzin ( tak samo jak Admin ) na rozpatrzenie i przyjrzeniu się sprawie i wydaniu ostatecznej decyzji ...
    Odpowiedz
    sam nie wiem czy ogladac poczekam na Yo? co opisze
    Odpowiedz
    Hmmm kurwa ciężkie demko no ale ja moje wnioski takie AIm 0% , wallhack 60% , cheat dający lustrzane odbicie postaci 50% więc ban jeszcze zostaje bo zbyt wiele nie wiadomych dla mnie wiec tu moja prośba Do Grana Obejrzyj też demko i powiedz mi co Ty na to a chodzi mi demko z nuke i wtedy razem podejmiemy tą decyzję czy ban zostaję czy nie bo sam wymiękam
    Odpowiedz
    To w takim razie poczekam co powie na to Grand
    Odpowiedz
    (31-Maj-2020,14:16)Yo? napisał(a): Hmmm kurwa ciężkie demko no ale ja moje wnioski takie AIm 0% , wallhack 60% , cheat dający lustrzane odbicie postaci 50% więc ban jeszcze zostaje bo zbyt wiele nie wiadomych dla mnie wiec tu moja prośba Do Grana Obejrzyj też demko i powiedz mi co Ty na to a chodzi mi  demko z nuke i wtedy razem podejmiemy tą decyzję czy ban zostaję czy nie bo sam wymiękam

Lustrzane odbicie co masz na myśli? Też popatrz na to ,że każdy ma inne wielkości ekranu, jasnosci na csie itp , co według Ciebie jest dziwne na tym nuke? wytłumacz mi bo nie rozumiem Tongue , do każdego ticka jest wytłumaczenie Nawet nagrałem urywek z nuka telefonem widziałeś?
    Odpowiedz
    Dobra sprawdze

Jak dla mnie UB 2 akcje krzywe ale raczej fart i dobrze slucha
    Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości
    Skocz do:

Menu