Witaj, Odwiedzający!
Prosimy Zarejestruj się, lub Zaloguj
aby korzystać w pełni z naszego forum!
  • Nie pamiętam hasła
  • Darmowy vip dla kobiet Sprawdź
    TOP 5 w rankingu Sprawdź
    Kup Range VIP Sprawdź
    [FFA]Ciemna Strona
    145.239.25.236:27015
    [DD2]Ciemna Strona
    54.38.202.0:27015
    [Zombie Mod] Ciemna Strona
    51.83.215.39:27015
    [MIXY/SPARY] Ciemna Strona
    145.239.239.243:27015
    [4MAPS][PL-TR128-SKINY]
    145.239.237.70:27190
    Ciemna Strona TS3
    51.75.43.30:10002
    ✔✔✔✔ WAŻNY KOMUNIKAT ✔✔✔✔
    Kliknij w obrazek i oddaj głos na nasz serwer, zapewniając mu natychmiastowe punkty! Każdy głos sie liczy.

bayer(POLSKI)bayer(POLSKI)nikotyna

Wątek zamknięty 
    Ocena wątku:
    • 0 głosów - średnia: 0
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    skladam na niom skarge robi sobie co chce zemnom co to ma byc sama szuka problemuw i puzniej banuje prosze o odebranie jej adma niech ze sie nie zachowuje jak guwniara 13 letnia
    no to tak, zacznijmy od tego ze to juz norma ze piszesz kazdemu ze jest odpalony co wkurza graczy, dostales bana na godzine za bezpodstawne votebany i nie życze sobie żebys mnie obrazal
    Jestem w 100% za Nikotyną. Grałem też w tym meczu i Bayer wykrył 3 graczy opalonych, ponieważ go zabijali. Litości, jak ktoś gra lepiej, to nie znaczy, że jest odpalony. A po za tym mógł się nie mądrzyć do Nikotyny Wink
    ale od pilnowania porządku jest Admin , ile razy to będziemy jeszcze przerabiać , to że ktoś gra lepiej od kogoś to nie znaczy że jest odpalony .
    Nikotyna to dobry admin . Jak zaczynałem adminować to mnie pilnowała , żebym głupot nie robił i działał zbyt pochopnie..
    Twoich wypocin nawet nie chcę mi się czytać, nie rób tu kolejnej dramy , bo od odpałów to jesteśmy tutaj my.
    Dostałeś bana na chwilę , więc nie sraj żarem
    powiem tyle dostałeś bana na godzinę , po czym wszedłeś na serwer na aktywnym banie na innym steam_ID , więc Admin dobrze zrobił że cie ukarał .
    to nie pierwszy raz jak ona mi daje bana i nie gralem bo bylem wypity tylko na spectie siedzialem i muwilem co widze jak grali inni gracze co jakis czas weszlem na runde nikotyna sie mi nadziala ze 3 razy w celownik po czym bana mi dala i to juz 3 raz tak samo za byle co inni gracze pszeklinajom itp i nic nawet uwagi sie im nie muwi i tu w moim pszypadku bylo tak samo odrazu ban
    (03-Cze-2020,13:50)bayer(POLSKI) napisał(a): to nie pierwszy raz jak ona mi daje bana i nie gralem bo bylem wypity tylko na spectie siedzialem i muwilem co widze jak grali inni gracze co jakis czas weszlem na runde nikotyna sie mi nadziala ze 3 razy w celownik po czym bana mi dala i to juz 3 raz tak samo za byle co inni gracze pszeklinajom itp i nic nawet uwagi sie im nie muwi i tu w moim pszypadku bylo tak samo odrazu ban

Przyjrzę się tej sytuacji.
    dobrze dziekuje
    [Obrazek: zamykam.png]
    Wątek zamknięty 

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości
    Skocz do:

Menu