Witaj, Odwiedzający!
Prosimy Zarejestruj się, lub Zaloguj
aby korzystać w pełni z naszego forum!
  • Nie pamiętam hasła
  • Darmowy vip dla kobiet Sprawdź
    TOP 5 w rankingu Sprawdź
    Kup Range VIP Sprawdź
    [FFA]Ciemna Strona
    145.239.25.236:27015
    [DD2]Ciemna Strona
    54.38.202.0:27015
    [Zombie Mod] Ciemna Strona
    51.83.215.39:27015
    [MIXY/SPARY] Ciemna Strona
    145.239.239.243:27015
    [4MAPS][PL-TR128-SKINY]
    145.239.237.70:27190
    Ciemna Strona TS3
    51.75.43.30:10002
    ✔✔✔✔ WAŻNY KOMUNIKAT ✔✔✔✔
    Kliknij w obrazek i oddaj głos na nasz serwer, zapewniając mu natychmiastowe punkty! Każdy głos sie liczy.

Cataklyzm.Cataklyzm.BIMBER

Wątek zamknięty 
    Ocena wątku:
    • 0 głosów - średnia: 0
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    xd norbi co ty tu szukasz to nie twoja sprawa i kazdy dobrze wie ze jestes odpal xd i bimbrownik ma czesto racje i tez moze sie czasem pomylic jest tylko czlowiekiem ;D
    Chlopie gram w ta gre dluzej niz Ty wiesz o jej istnieniu i masz czelnosc mi mowic, ze jestem odpalony, a nawet chodzic nie potrafisz w tej grze. Z kazdego bana ktorego mialem sie wytlumaczylem, jesli twierdzisz, ze gram odpalony, popros o logi na ktorych mapach wstecz gralem i rozpisuj Wink
    Nie pozdrawiam i prosze, popraw swoja pisownie, bo musze Twoje wiadomosci rozszyfrowywac zanim ogarne o co Ci chodzi.
    @ Norbi powiem Ci jedno , ten temat nie dotyczy Twojej prośby o UB więc nie wiem po co tu kręcisz aferę
    Nie krece afery, tylko mowie ze bimbrownik to idiota :x

A bayer tez inteligencja nie grzeszy
    Bayer nie potrzebnie piszesz do Norbiego , bo później z tego kłótnie są. Dawid najlepiej zamknij ten wątek.

(16-Cze-2020,10:31)Noorbi napisał(a): Nie krece afery, tylko mowie ze bimbrownik to idiota :x

A bayer tez inteligencja nie grzeszy
    Bayera pisownia dlatego taka jest, bo mieszka we Francji prawie całe życie i tu w szkołach się nie uczył Polskiego , tylko tam we Francji.
    Bayer to wporządku człowiek , a to że ma taką pisownię to już nie jego wina.
    Skoro uważasz że Bimber to idiota , obrażasz tutaj Admina i za taki tekst dostajesz bana na Forum , za ubliżanie administracji

Po drugie ten temat nie dotyczy Twojej prośby , a innego gracza
    każdy wie ze podkrecam, ale jakis gosc bez skrecowanej bajery cos gada na servie, podkreciłem dla smiechu, ze upominam adma o przeklenstwa ze ostatni raz to ma byc xD a gostek stracił panowanie nawet do ktorego nic nie powiedziałem na demie widac do kogo zabrac mu admina i tyle, i prosze o rekompensate za straconego vipa. bo jazda bedzie na policji.
    Przeczytaj regulamin:
    §7.3 Wysyłając płatność oświadczasz, że nie będziesz rościł od administracji żadnych odszkodowań. Zwroty nie są możliwe
    (21-Cze-2020,10:52)Moriati napisał(a): Przeczytaj regulamin:
    §7.3 Wysyłając płatność oświadczasz, że nie będziesz rościł od administracji żadnych odszkodowań. Zwroty nie są możliwe
    Zostałem nie słusznie skazany na tydzien odpoczunku na majorce, takie 7 dni vipa mogło by wrocic do mnie, za bład admina
    (21-Cze-2020,10:56)Cataklyzm. napisał(a):
    (21-Cze-2020,10:52)Moriati napisał(a): Przeczytaj regulamin:
    Zostałem nie słusznie skazany na tydzien odpoczunku na majorce, takie 7 dni vipa mogło by wrocic do mnie, za bład admina
    Tylko że tam nie było błędu admina, zrobił wszystko zgodnie z regulaminem. Kilku adminów oglądało twoje demko i tak samo by cie zbanowali. tak wiec nie zgrywaj niewiniątka.   Cool Tongue
    Wątek zamknięty 

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

2 gości
    Skocz do:

Menu