Witaj, Odwiedzający!
Prosimy Zarejestruj się, lub Zaloguj
aby korzystać w pełni z naszego forum!
  • Nie pamiętam hasła
  • Darmowy vip dla kobiet Sprawdź
    TOP 5 w rankingu Sprawdź
    Kup Range VIP Sprawdź
    [FFA]Ciemna Strona
    145.239.25.236:27015
    [DD2]Ciemna Strona
    54.38.202.0:27015
    [Zombie Mod] Ciemna Strona
    51.83.215.39:27015
    [MIXY/SPARY] Ciemna Strona
    145.239.239.243:27015
    [4MAPS][PL-TR128-SKINY]
    145.239.237.70:27190
    Ciemna Strona TS3
    51.75.43.30:10002
    ✔✔✔✔ WAŻNY KOMUNIKAT ✔✔✔✔
    Kliknij w obrazek i oddaj głos na nasz serwer, zapewniając mu natychmiastowe punkty! Każdy głos sie liczy.

NoorbiNoorbizajawa odpal z zawodu

Ocena wątku:
    • 0 głosów - średnia: 0
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    (18-Cze-2020,21:24)Noorbi napisał(a): Nie wiem czy wiecie, ale zajawa byl odpalony przez cale zycie i odpalony bedzie nadal. Ale jak wolicie, osobiscie zapytalbym Konia o zdanie na temat bana za demko na mix.
    Ja znowu jestem zdania , że odpał to odpał , i jak hackował należy się ban.Nie ważne czy tu czitował czy gdzieś indziej. Ale większość jest innego zdania więc musimy go złapać na gorącym uczynku.
    Odpowiedz
    Powiem tak jedni odpierdalaja sie po to zeby komus zrobic na złosc inni po to zeby ulatwic sobie gre nie wiem jak bylo w jego sytuacji moze odjebal sie zeby kogos zdenerwowac tak jak napisal @ dawidowski nie ingerujemy w inne serwery co gracze robia chyba ze gosc naprawde sie odjebal latal na aimie krecil sie itd to wtedy blokujemy takiego typa który naprawde sobie przejebal na innej serwerowni i który moze przyjsc do nas i robic to samo mysle ze to za malo jak bedzie gral unas to predzej czy puzniej wyjdzie czy gra odjebany czy nie kwestia czasu ...
    Pomogłem? Przyznaj punkt REPUTACJI! Dziena Wink KLIKNIJ I DODAJ PUNKT 
    Odpowiedz
    Ogolnie ja jestem zdania, ze odpal odpalem zostanie, szczegolnie jak sie odpala na mixach/sparach. Poza tym odkad zajawa gra, zawsze byl odpalony, ale po tym jak rozpisalem to demko i wstawilem na konkurencje, zaczal grac jak gowno, bo sie kryje bardziej niz wczesniej. Dla mnie to jest jeden wielki sciek, ktory od zawsze jest odpalony.
    Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości
    Skocz do:

Menu