Witaj, Odwiedzający!
Prosimy Zarejestruj się, lub Zaloguj
aby korzystać w pełni z naszego forum!
  • Nie pamiętam hasła
  • Darmowy vip dla kobiet Sprawdź
    TOP 5 w rankingu Sprawdź
    Kup Range VIP Sprawdź
    [FFA]Ciemna Strona
    145.239.25.236:27015
    [DD2]Ciemna Strona
    54.38.202.0:27015
    [Zombie Mod] Ciemna Strona
    51.83.215.39:27015
    [MIXY/SPARY] Ciemna Strona
    145.239.239.243:27015
    [4MAPS][PL-TR128-SKINY]
    145.239.237.70:27190
    Ciemna Strona TS3
    51.75.43.30:10002
    ✔✔✔✔ WAŻNY KOMUNIKAT ✔✔✔✔
    Kliknij w obrazek i oddaj głos na nasz serwer, zapewniając mu natychmiastowe punkty! Każdy głos sie liczy.

dawidowskidawidowskiWakacje z Ciemną

Ocena wątku:
    • 0 głosów - średnia: 0
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    Witam wszystkich bardzo serdecznie ! Mamy już za sobą pierwszy tydzień wakacji , Lipiec jest miesiącem gdzie zbiera się największa grupka ludzi . Spędzają ze sobą mnóstwo niezapomnianych chwil by odpocząć od szkoły czy też pracy . Dlatego zapraszam wszystkich do korzystania z naszych serwerów , na chwilę obecną mamy otwarty serwer FFA , natomiast serwer DD2 jest jeszcze w budowie , na dniach zostanie otwarty . Mam nadzieję że udało mi się podnieść poprzeczkę aby Was zaskoczyć , tym jak zaprojektowałem nowy serwer . DD2 ma być serwerem który wyróżnia się od pozostałych sieci konkurencyjnych , zaproponowałem aby serwer DD2 był o tematyce Militarnej czyli ( Wojskowej ) za każde zbierane punkty możecie zdobyć przykładową klasę za zdobyte punkty . Jak promocję serwera DD2 Vip przez pierwszy miesiąc będzie wynosił kwotę 3 złotych , myślę że ta kwota nie jest zbytnio drogą , jeśli mówimy o wykupieniu Vipa na okres 30 dni . Na DD2 na pewno  zostaną dodane nowe skiny które mają budować klimat jak w Wojsku , nowe roundsound jest już opracowane przez Rogala staneliśmy na wysokości zadania aby sprostać waszym standardom , by gra na naszym serwerze była dla Was jak najlepsza . To tyle jeżeli chodzi o serwer DD2 . Dlaczego akurat tu warto grać ? Pytań może być multum . Co oferujemy naszym graczom : Ilość slotów na FFA która mieści 25 graczy , rangę Vipa  gdzie każdy Vip ma udogodnienia korzystania ze skinów czy też korzystania z ruletki 
    rtd . Natomiast ranga Vipa jest odznaczona na  Forum żółtym kolorem , a tak się ma nasz baner serwera FFA . Mamy tutaj chyba jedne z najtańszych Vipów , wśród innych sieci konkurencyjnych .Na serwerze FFA jest obecnie dodanych 48 map aby każdy gracz mógł nominować to na co ma ochotę . Wykup Vipa na serwerze za jedyne 7.38 zł , przy takiej kwocie wspierasz serwer i motywujesz Nas do dalszej działalności   Wink
    Odpowiedz
    Dawid dobra robota Smile
    Odpowiedz
    Dzięki  Wink
    Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości
    Skocz do:

Menu