Witaj, Odwiedzający!
Prosimy Zarejestruj się, lub Zaloguj
aby korzystać w pełni z naszego forum!
  • Nie pamiętam hasła
  • Darmowy vip dla kobiet Sprawdź
    TOP 5 w rankingu Sprawdź
    Kup Range VIP Sprawdź
    [FFA]Ciemna Strona
    145.239.25.236:27015
    [DD2]Ciemna Strona
    54.38.202.0:27015
    [Zombie Mod] Ciemna Strona
    51.83.215.39:27015
    [MIXY/SPARY] Ciemna Strona
    145.239.239.243:27015
    [4MAPS][PL-TR128-SKINY]
    145.239.237.70:27190
    Ciemna Strona TS3
    51.75.43.30:10002
    ✔✔✔✔ WAŻNY KOMUNIKAT ✔✔✔✔
    Kliknij w obrazek i oddaj głos na nasz serwer, zapewniając mu natychmiastowe punkty! Każdy głos sie liczy.

dawidowskidawidowskiListopad 2020 - Omówienie i frekwencja serwerów .

Ocena wątku:
    • 0 głosów - średnia: 0
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    Witam bardzo serdecznie Wszystkich użytkowników Forum . Przyszedł dzień jak że oczywiste na podsumowanie miesiąca oraz rozdanie nagród zyciężcom w Konkursach .

WYDANIE 11 - Przedostatnie.

Sprawy Poświęcone Forum i Serwerowi .

1 Listopada jest w naszej tradycji Świętem znanym jako Wszystkich Świętych  , ma to na celu aby zapalić światełko osobom  , którzy byli dla Nas bliscy i tych których już nie ma z Nami .Lecz w tym roku  Święto Wszystkich Świętych nie odbyło się w związku z Pandemią  , która nawiedziła Nasz kraj  , i która w dalszym ciągu zbiera żniwa . W trosce o Nasze bezpieczeństwo postanowiono zamknąć cmentarze  , by większa grupa ludzi nie miała ze sobą kontaktu .  Dla Mnie to trochę dziwne że nakazali zamknąć cmentarze  , a kościół nadal jest otwarty . Co z tymi osobami którzy przyjechali z bardzo daleka , aby odwiedzić groby swoich najbliższych . Na cmentarzach stali policjanci i rozdawali w moim mieście mandaty . Straszę małżeństwo postanowili jednk pójść na cmentarz  . I przypuśćmy że za znicz zapłacili 20 złoty , ale to że czekali na nich policjanci kosztowało ich to znacznie drożej , to za ile wystawili mandat nie mieści się w głowię , małżeństwo dostało od policjantów mandat który opierał się na kwotę 5 tyś złotych .

A jak w tym dniu miały się sprawy serwera ?

W związku z tym że cmentarze były zamknięte to większość graczy przebywała w swoich domach przed telewizorem czy też komputerem . Od godziny popołudniowej do godzin wieczornych mieliśmy bardzo dużo graczy  , wszystkie sloty były zajęte  , to miło patrzeć jak wzrasta frekwencja na serwerze DD2  , dlatego ja nie mogłem wejść na serwer bo było tak dużo ludzi  i musiałem napisać do Admina by komuś dali kika jak nie gra , dopiero po jakimś czasie udało Mi się wejść na serwer .

2 Listopada - jestem bardzo zadowolony z frekwencji na serwerze DD2 , grało w tym dniu dużo graczy , serwer był prawie pełny . Mogłem też zauważyć nowych graczy , którzy postanowili odwiedzić nasz serwer . Naprawdę miło się grało w tym dniu , część graczy również otrzymała VIPA , za konkurs który rozgrywał się w Październiku . Aby więcej osób mogła korzystać z vipa , to coraz częściej będą organizowane konkursy na Forum .Także Zapraszam Wszystkich do odwiedzania naszego Forum , by być na bieżąco z nowymi tematami.
    Listopad był czasem gdzie zostały zamknięte szkoły w związku z Pandemią  , nuda  w domu zimne dni , dlatego większość spędza czas przed komputerem czy telewizorem . Mam nadzieję że niedługo pozbędziemy się wirusa i wszystko wróci do normy .

3 listopada na Forum  w dziale " OFF TOPIC "  , został dodany dział kulinarny na moje życzenie , podziękować mogę bo to zasługa KuczoRa . W tym dziale będą realizowane tematy kulinarne .

5 Listopad - jestem bardzo zadowolony z tego dnia serwery FFA jak i DD2 , tętniły życiem . Jednak coraz częściej widzę że to serwer DD2 ma więcej graczy wieczorową porą , gdzie serwer jest zapełniony . Bardzo miło się grało z graczami , którzy odwiedzają codziennie nasze serwery . Przypinałem graczom że nadal obowiązuje zniżka na VIPA na serwerze DD2 . Promocja ta trwa do 31 .11.2020 r , wystarczy tylko zakupić VIPA gra stała się przyjemniejsza .

6 Listopad - tego dnia KuczoR  zaczoł częściowo dodawać skiny broni na serwerze DD2 , tego dnia pojawiły się skiny do noża . Nie długo pojawi się nowe skiny do reszty broni . Część skinów będzie dla graczy którzy posiadają vipa i dla tych co nie mają vipa .

8 Listopad - tego dnia w Niedzielny pochmurny dzień na serwerze DD2 od południa do samego wieczora mieliśmy bardzo dużo graczy  , serwer był prawie pełny , panowała luźna i miła atmosfera . Wieczorem na Forum odbyło się rozstrzygnięcie konkursu " Mistrz Ostrego Cięcia " nagroda powędrowała do zwyciężcy .

9 Listopada - na Forum w tabeli serwerów ukazała się belka  z serwerem mixowym  , dodane zostało również IP serwera . Natomiast serwer DD2  pełnił życiem wieczorową porą , serwer był zapełniony przez graczy .

14 Listopad - przez KuczoRa na serwerze pojawiły się nowe skiny do modelu broni takich jak : AK47 oraz M4A4 , jednak to do kałach najbardziej mi się podobają skiny , jest duży wybór co do wybrania skinu . Na serwerze DD2  pojawiły się także nowe mapy między innymi : de_dust2_snow_winter_v1  , de_rumpeldust2 , de_dusy2_xmas_08 oraz mapa de_dust2_wn  , wieczorem jeszcze została dodana mapa de_dust2_Cso2 .

16 Listopad na stanowisko Admina powrócił BIMBROWNIK , bardzo się ciesze z jego powrotu.

Natomiast serwer DD2  był crashowany przez 2 panów ze Słowacji , serwer  z tego powodu był chwilowo nieczynny . Dlatego frekwencja serwera FFA  poszła w górę  , wieczorową porą  przebywało dużo graczy .

18 Listopada na serwerze FFA oraz DD2 VIPA otrzymała Mała Mi , ode Mnie ze strony koleżeńskiej vipa także otrzymał Prototyp .

20 Listopad - bardzo miło mi się grało na serwerze FFA , który tętnił życiem wieczorową porą  , serwer może cieszyć się sympatią wśród nowych i starych graczy , którzy powracają na nasze serwery . Dość często gracze pytali się Nas na temat mixów  , dlatego na naszej serwerowni został dodany serwer mixowy abyśmy mogli razem grać i świetnie się bawić .

21 Listopada - do mojego Klanu $ Gocha 3 złote $ doszedł gracz Zimny Drań . Serdecznie Witam w naszych skromnych progach .

22 Listopada jestem  bardzo zadowolony z tego dnia bo serwer FFA tętnił życiem wieczorową porą . Serwer tej Niedzieli był pełny , panowała miła atmosfera i można było z kim się  pośmiać . To właśnie na naszych serwerach możecie miło spędzić czas i świetnie się z nami bawić .
    Również dzień 24 listopada obfitował dużą frekwencja wieczorową porą , gdy już wszyscy wrócili z pracy i dla relaksu odwiedzają nasze serwery . Serwer FFA był prawie pełny  , było dużo śmiechu aby poprawić humor i stworzyć miłą atmosferę .

28 - 29 Listopad na serwerach FFA i DD2 pojawiły się świąteczne skiny modelu postaci oraz został zmieniony wygląd kosy oraz bomby . Zostały dodane również świąteczne nuty .

A kto otrzymał VIPA na FFA oraz DD2 ?

SPRAWY POŚWIĘCONE SERWEROWI FFA :

KONKURS TOP  5 

Miejsce  1 - ( OP ) M@d C@t ( cz )  1186 punktów

Miejsce 2 -  Mr. Darkness 1108 punktów

Miejsce 3 -  Radosny Rabarbar  955 punktów

Miejsce 4 - Zimny Drań  947  punktów

Miejsce 5  - Ups  932 punktów 

Gratuluję zwyciężcom .

PODSUMOWANIE : Statystyki czasu Top 10 graczy , którzy najdłużej grali na serwerze :

1. Moriati  48:16

2. OsaBOSS  47:17

3. Marshall V  41:14

4. Hipolit21  39:56

5. empty  31:43

6. MIŚ PUCHATEK  31:8

7. Mały Głód  30:46

8. Jurek  28:49

9. ( OP ) M@d C@t ( cz ) 28:23

10. Dawidowski  27:44

PODSUMOWANIE : Frekwencji Adminów FFA :

Moriati  - pozycja 4  941  punktów KDR 1.90

Dawidowksi  - pozycja 7  871 punktów  KDR 1.05

Syru  - pozycja 11  794  punktów  KDR 1.29

Rogal DDL - pozycja  12  754  punktów  KDR  2.21

Bimbrownik - pozycja  15  683 punktów  KDR 0.83

KuczoR - pozycja  28  469  punktów KDR  2.24

SPRAWY POŚWIĘCONE SERWEROWI DD2 :

KONKURS  TOP 5

Miejsce 1  - Mr.Darkness  1636 punktów

Miejsce 2 - Only Pure Core  1409 punktów

Miejsce 3 - Hipolit21  1003 punktów

Miejsce 4 - BoaDupczyciel  983 punktów

Miejsce 5 - Pocałunek Śmierci  960 punktów

PODSUMOWANIE : Statystyki czasu Top 10 graczy , którzy najdłużej grali na serwerze :

1. Łukasz To Ziomal  87:7

2. Hipolit21  44:7

3. Moriati  43:23

4. GrEEn  36:1

5. Rafonix  30:43

6. Adek  29:25

7. Mr.Darkness  27:54

8. Luwaki  24:41

9. BoaDupczyciel  23:12

10. Pocałunek śmierci  22:53

PODSUMOWANIE : FREKWENCJA ADMINÓW DD2 :

Moriati - pozycja  3   1238  punktów  KDR 2.00

Rogal DDL - pozycja 4  1186 punktów  KDR  2.85

Syru -  pozycja 7  972 punktów  KDR  1.20

KuczoR - pozycja 8  961  punktów  KDR  2.39

Ruda - pozycja 10  952 punktów  KDR  1.71

Dawidowski  - pozycja  22  799 punktów  KDR 1.12

Bimbrownik  - pozycja  31   667 punktów  KDR 0.82

Dawidowski  - pozycja  32  652 punktów KDR  0.91 

STATYSTYKI OGÓLNE :

MORDERCY KRWAWYCH HEADSHOTÓW : FFA

1.  Moriati  1020 HS

2. Mr.Darkness  524  HS

3. ( OP ) M@d C@t ( cz ) 504 HS

4. osaBOSS  477 HS

5. Hipolit21   468 HS

MORDERCY KRWAWYCH HEADSHOTÓW : DD2

1. Moriati  1020 HS

2. Mr.Darkness  612 HS

3. Hipolit21   505 HS

4. GrEEn  300 HS

5. Dolson93 # WTK  293 HS

Odpowiedz
    Jakim cudem na FFA miałem KDR 1.21 ? xD nie wierzę w to Big Grin
    Odpowiedz
    fart
    Odpowiedz
    Mordo miałem ponad 2 Tongue
    Odpowiedz
    poprawione
    Odpowiedz
    i na jednym i na drugim serwerze grałem ..

79 ogólem 223 3.56 17 0.18

to na ffa
    a na dd2
    47 Yo? 493 4.04 28 0.26
    Odpowiedz
    o sorry zawsze zapomnę o Tobie .
    Odpowiedz
    Widzieliście jaki elegancki KDR miałem? !lol
    Odpowiedz
    Jak zwykle dobra robota mnie nawet w rankingu nie bylo heeer
    Pomogłem? Przyznaj punkt REPUTACJI! Dziena Wink KLIKNIJ I DODAJ PUNKT 
    Odpowiedz