Witaj, Odwiedzający!
Prosimy Zarejestruj się, lub Zaloguj
aby korzystać w pełni z naszego forum!
  • Nie pamiętam hasła
  • Darmowy vip dla kobiet Sprawdź
    TOP 5 w rankingu Sprawdź
    Kup Range VIP Sprawdź
    [FFA]Ciemna Strona
    145.239.25.236:27015
    [DD2]Ciemna Strona
    54.38.202.0:27015
    [Zombie Mod] Ciemna Strona
    51.83.215.39:27015
    [MIXY/SPARY] Ciemna Strona
    145.239.239.243:27015
    [4MAPS][PL-TR128-SKINY]
    145.239.237.70:27190
    Ciemna Strona TS3
    51.75.43.30:10002
    ✔✔✔✔ WAŻNY KOMUNIKAT ✔✔✔✔
    Kliknij w obrazek i oddaj głos na nasz serwer, zapewniając mu natychmiastowe punkty! Każdy głos sie liczy.

RevengeRevengeBan za czystą grę.

Wątek zamknięty 
    Ocena wątku:
    • 0 głosów - średnia: 0
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    Witam wszystkich z tej strony Sir_Saw.
    Serwer:  Only DD2
    Nick : OTTO
    Twój SteamID: STEAM_0:0:149546889
    Twoje IP: - 194.33.74.239
    Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina): Wed, 23 Dec 2020 23:45:32'

Powód bana: Anty Flash
    Nick Admina który zbanował: Dawidowski
    Link do screenów 3x (Jeśli zostały zrobione): - demka z stv, moje nagrania z ts3 + świadkowie.

WYJAŚNIENIE : Postanowiłem udowodnić że niektórzy ludzi nie  powinni mieć admina oraz po jakim czasie zostanę zbanowany od admina (właściciela) davidowskiego, oczywiście grałem w pełni czysto jak od ponad 13 lat gdyż w ostatnim okresie było trochu nieprzyjemności z niektórymi graczami z innej serwerowni postanowiłem coś wyjaśnić.. Gracz Zaku oraz bartek killer dostali bana na serwerze mixowym na Ciemniej za czity a ich nie mieli także od davidowskiego. Teraz do sedna. Akcja rozpoczyna się od momentu na mapie, de_dust2_wn 2020-12-23 22:35, wbijam pod nickiem OTTO i był tam gracz już nie pamiętam nicku ale źle się zachowywał coś tam wyzywał itp i był davidowski który ma WŁAŚCICIELA , nawet  go nie zmutował, później admin zareagował, to była dziewczyna nick chyba Kasiula, napisała na czacie aby ograniczył słownictwo czy coś w tym stylu. Następnie zacząłem się skupiać na grze, grałem słabo bo nawet nie byłem rozgrzany, kupiłem awp zabiłem gracza  i zostałem zgładzony bez  upomnienia to tez nie fajnie bo nie wiedziałem że nie było 8 graczy i bez  upomnienia od razy slay. Ty jako admin powinieneś napisać że awp od 8 graczy a nie od razu coś takiego robisz. Kilka akcji fajnych zrobiłem po czym davidowski  poszedł na specta  i siedział tam ponad 1h, co widac na 2 kolejnych mapach, de dust2  oraz  dust green. Wszystko nagrywałem na ts3  i mówiłem jak się zachowam w  danym momencie.  Dostałem bana niby  za antyflesza, co oczywiście jest bzdurą, było kilka akcji  co miałem flesza lub się odwróciłem i flesz mi przeszedł za plecy  i zabiłem przeciwnika. Bana dostałem jak zostało 2 graczy  reszta to byli boty. Byłem pewne że  powód będzie wh lub aim ;p. Próbowałem zrobić fajne akcje z  deagla ale mi nie wychodziły zbytnio .  Miałem fajne akcje co wyglądały być może dziwnie ale także  próbowałem zrobić kilka akcji typu że wlatuję wcelowany  w dane miejsce lub skanuję, czasem mi się to udało lecz przez dłuższy czas nie natrafiłem tam na przeciwnika. Wszystko widać na demkach oraz ja mam całe nagranie z tego co mówiłem co będę próbował zrobić. Zrobiłem to po to oraz wszystko legalnie aby udowodnić że davidowski nie powinien mieć admina a co dopiero właściciela. Nie piszę tego po złości ani nic w tym stylu. Gram czasami na Ciemniej, wczesniej byłem stałym bywalcem  martwej strefy i każdy mnie znał. Znam Zioma, kuczora mniej ale też, bimbera, rogala kojarzę itp. Nie wiem kto tu teraz rządzi dokładnie ale takie zachowanie powinno być przemyślane oraz ukarane. Bardzo proszę aby zostały wyciągnięte jakies wnioski, ten davidowski nie powinien tak się zachowywać mając admina. Zrobicie oczywiście co zechcecie lecz dawidowski bardzo źle się zachował i powinien przemyśleć swoje decyzje. Banując mnie źle postąpił oraz także moich znajomych Zaka oraz bartka bo grali czysto i powinni dostać ub. Nikogo nie bronię ja tylko stwierdzam fakty. My jako gracze oraz serwerownie powinniśmy się wspierać a nie robić  przykrości innym, to tylko gra bądźmy dla siebie wyrozumiali i pomagajmy sobie na wzajem, Bardzo proszę o UB. 
    Życzę WESOŁYCH ŚWIĄT,
    Sir_Saw.
    Witam spojrzę na demko dziś po południ to wypowiem się co do tej sprawy, ale jeśli chodzi o twoich kolegów to chyba cie troszkę oszukali ponieważ Bartek Killer miał aktywny ban na serwerze za wh po prostu zagrał z nami mixa, i tam nie był za nic karany a co do Zakuuu na mixie faktycznie był czysty ale za zachowanie na innej serwerowni administracja ciemnej doszła do wniosku że nie chcemy żeby ten gracz przebywał na naszym serwerze, po za tym to powinieneś wiedzieć ze w ostatnim czasie twoi koledzy dostali bana tez na innej serwerowni jeden za wh a drugi za zmieniarkę tak wiec oni raczej nie są dobrymi przykładami. A co do Dawidowskiego to każdy człowiek ma prawo się pomylić obejrzy demko i jak byłeś czysty to da ci ub, a osobiście uważam ze Dawid jest dobrym adminem w dodatku on z nas wszystkich najwięcej roboty odwala, a Właściciele za to postanowili go awansować z reszta sam za tym głosowałem.
    Obejrzałem demko z jednej mapy i byłeś czysty, tylko powiedz mi co chciałeś udowodnić prowokując admina? Myślałeś, że jak Dawidowski da ci bana to co Zakuuu i Killer dostana ub, oni mają bana chyba na każdej polskiej serwerowni bez możliwości ub, a ty chociaż byłeś czysty to dla mnie za taka chamską intrygę i robienie na złość adminowi, bo musiał cie sprawdzać za twoje widzi mi się to bez możliwości ub.
    PS Moim zdaniem ty bardziej nie na dajesz się na admina, bo jak jakiś czas temu grałem na serwerze gdzie masz uprawnienia to zgłaszałem ci podejrzenie, że typ jest odpalony na co ty nawet nie schodząc na specta, żeby sprawdzić wpisałeś komende voteban. Trochę to śmieszne dla mnie nie mówiąc o tym, że nawet demek nie rozpisujesz tylko sprawdzasz komuś kompa xd, tak wiec proszę nie podważaj kogoś kompetencji skoro sam ich nie masz!
    dobra najwyższy pora aby Ci tu oficjalnie odpisać .

po 1 mój nick to dawidowski a nie davidowski .

po 2 twoi koledzy to naprawdę  mają tupet , Killer sam się przyznał przed Ziomem na tsie że grał tu odpalony , dostał 2 szansę nie wykorzystał jej , tylko znowu się odpalił . Od kilku dni dostaje bana za zmieniarkę , tak samo jak Żaku .

http://ciemna.pl/Forum/sbans/index.php?p...ext=killer - tu są jego wszystkie bany , więc niech skończy się ośmieszać że dostaje tutaj bany za darmo .

po 3 skoro gracz wyzywał w twojej drużynie to nie mogłem tego słyszeć skoro byłem  w przeciwnej drużynie .

po 4 grałeś AWP  gdzie nie było 8 graczy , więc miałem prawo Cie zgładzić i napisać że AWP od 8 graczy .

po 5 gracz mi napisał że miałeś Anty - flesha , więc poleciał za to ban .

po 6 nie wiedziałem że to Sir saw , na drugim razem graj na swoim  nicku żeby nie było tu podobnych sytuacji .

po 7 życzę wesołych świąt .

Skoro demko jest czyste , poleciał Unban .
    (24-Gru-2020,04:11)Moriati napisał(a): Witam spojrzę na demko dziś po południ to wypowiem się co do tej sprawy, ale jeśli chodzi o twoich kolegów to chyba cie troszkę oszukali ponieważ Bartek Killer miał aktywny ban na serwerze za wh po prostu zagrał z nami mixa, i tam nie był za nic karany a co do Zakuuu na mixie faktycznie był czysty ale za zachowanie na innej serwerowni administracja ciemnej doszła do wniosku że nie chcemy żeby ten gracz przebywał na naszym serwerze, po za tym to powinieneś wiedzieć ze w ostatnim czasie twoi koledzy dostali bana tez na innej serwerowni jeden za wh a drugi za zmieniarkę tak wiec oni raczej nie są dobrymi przykładami. A co do Dawidowskiego to każdy człowiek ma prawo się pomylić obejrzy demko i jak byłeś czysty to da ci ub, a osobiście uważam ze Dawid jest dobrym adminem w dodatku on z nas wszystkich najwięcej roboty odwala, a Właściciele za to postanowili go awansować z reszta sam za tym głosowałem.
    Uważam że to co napisałeś jest sprzeczne z tolerancją, bartek miał bana za wh którego nie miał i którego dostał ponad rok temu tak? Czyli mixa mógł zagrać a póżniej perm? czy to nie jest dyskryminacja?  Zaku nie miał u was bana oraz dostał nagle  po mixie. Trochu tego nie rozumiem co to ma znaczyć że wy jako administracja podjęła decyzję aby gracz Zaku dostał bana perma za złe zachowanie lub że miał na inne serwerowni bana ? Być może miał bana ale za co? Także za niewinność. Co was obchodzą inne serwerownie? skąd macie pewność że tam grał na czitach jakie ktokolwiek ma dowody? Nie ma. Zmieniarka? Zmieniarka jest jak ktoś dostaje bana zmienia  ip, dostaje  bana  ponownie  i ponownie  wchodzi itp. Zaku dostał nowy PC i wbił i grał. Mi jako graczowi jest trochu przykro że na non- steamie jest taki poziom administracji na niektórych serwerowniach i właśnie próbuję uświadomić że nie na tym to polega. Nie znam davidowskiego wiec się nie wypowiem, osobiście nie mam nic do chłopaka ale według mnie i według zapewne większości graczy nie postąpił prawidłowo.
    http://ciemna.pl/Forum/sbans/index.php?p...ext=killer tu są wszystkie bany Killera za zmieniarkę
    Tak miał bana na serwerze, ale już na mixowym nie miał, po prostu mieliśmy grać spara i postanowilśmy żeby z nami zagrał mixa, aby zobaczyc jego umiejętności, tak wiec na serwerze ffa i dd2 nikt nie dawał mu ub ani nie dawał z powrotem bana. Co do ich niewinności, masz link w poscie @ dawidowski spójrz jak nie maja zmieniarek. a co do zakuu skoro pisze na shout box na innym serwerze ze my jesteśmy ścierwem i nie poleca to chyba nie uważasz, ze mam zamiar z taką osobo grać. Nie mówiąc o tym, ze to nie jest poważny gracz, chłopak ma 13 lat i wszędzie sobie bruździ
    (24-Gru-2020,09:47)Moriati napisał(a): Obejrzałem demko z jednej mapy i byłeś czysty, tylko powiedz mi co chciałeś udowodnić prowokując admina? Myślałeś, że jak Dawidowski da ci bana to co Zakuuu i Killer dostana ub, oni mają bana chyba na każdej polskiej serwerowni bez możliwości ub, a ty chociaż byłeś czysty to dla mnie za taka chamską intrygę i robienie na złość adminowi, bo musiał cie sprawdzać za twoje widzi mi się to bez możliwości ub.
    PS Moim zdaniem ty bardziej nie na dajesz się na admina, bo jak jakiś czas temu grałem na serwerze gdzie masz uprawnienia to zgłaszałem ci podejrzenie, że typ jest odpalony na co ty nawet nie schodząc na specta, żeby sprawdzić wpisałeś komende voteban. Trochę to śmieszne dla mnie nie mówiąc o tym, że nawet demek nie rozpisujesz tylko sprawdzasz komuś kompa xd, tak wiec proszę nie podważaj kogoś kompetencji skoro sam ich nie masz!
    Witaj, nie prowokowałem admina w żaden sposób. Chciałem tylko pokazać że administracja działa pochopnie. NIe robiłem  nic chamskiego na serwerze. Bronię ich bo ich znam i pomagam im się rozwijać i jeśli bym zobaczył że grają na czitach bym im osobiście wszedzie załatwił bana.  
    Wtedy co grałeś na serwerze BW, pamiętam to ale skupiałem się na grze  i prawdopodobnie wyleciał ten typek później. BTW nie mam tam admina, wiec coś ci się pomyliło ale rozumiem.  Demek nie rozpisuję, gdyż mi się nie chcę, swoich akcji oglądać mi się nie chce i ropic kolejnych clipów a co dopiero innych, dlatego też nie chce mieć nigdzie admina.  Oczywiście jeśli ktoś mnie poprosi to to zrobię w wolnej chwili, jestem prywatnym anty- cheatem i mam sposób który daje możliwość dowodów pewnych. Demka są dobre ale niestety dla dobrego czitera który potrafi się kryć nieskuteczne. Nie chcę nikomu robić przykrości ale także nie chcę aby wy admini nie robiliście innym. Pozdrawiam.
    skoro wszystko zostało wyjaśnione demko jest czyste zostajesz odbanowany . sprawę uważam za wyjaśnioną , życzę Ci miłych  świat .
    Zrobiłem to po to oraz wszystko legalnie aby udowodnić że davidowski nie powinien mieć admina a co dopiero właściciela. Twoje słowa i to nie jest prowokowanie, udawanie specjalnie ze jest się odpalonym, ale dobra nie ma co się denerwować wigilia jest tak wiec wszystkiego najlepszego. @ dawidowski można zamknąć watek gracz ma ub sprawa wyjasnionaSmile
    Wątek zamknięty 

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości
    Skocz do:

Menu