Witaj, Odwiedzający!
Prosimy Zarejestruj się, lub Zaloguj
aby korzystać w pełni z naszego forum!
  • Nie pamiętam hasła
  • Darmowy vip dla kobiet Sprawdź
    TOP 5 w rankingu Sprawdź
    Kup Range VIP Sprawdź
    [FFA]Ciemna Strona
    145.239.25.236:27015
    [DD2]Ciemna Strona
    54.38.202.0:27015
    [Zombie Mod] Ciemna Strona
    51.83.215.39:27015
    [MIXY/SPARY] Ciemna Strona
    145.239.239.243:27015
    [4MAPS][PL-TR128-SKINY]
    145.239.237.70:27190
    Ciemna Strona TS3
    51.75.43.30:10002
    ✔✔✔✔ WAŻNY KOMUNIKAT ✔✔✔✔
    Kliknij w obrazek i oddaj głos na nasz serwer, zapewniając mu natychmiastowe punkty! Każdy głos sie liczy.

MoriatiMoriatiKrwawe staty

Wątek zamknięty 
    Ocena wątku:
    • 0 głosów - średnia: 0
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    Witam, postanowiłem zorganizować konkurs, ponieważ jest to pierwszy jaki organizuje chciał bym, żeby udział mogli wziąć nie tylko gracze, ale także administracja.
    Gdy wygra gracz dostanie vipa na miesiąc na wybranym serwerze ciemnej, a gdy wygra ktoś z administracji to opłacę za niego admina na dowolnym serwerze.
    Konkurs  będzie polegał na jak najlepszym wyniku na tablicy. Czas trwania konkursu od dziś do końca obecnego miesiąca, tak żeby wygrany mógł się cieszyć nagrodą już w styczniu.
    Reguły:
    -na serwerze musi być przynajmniej sześciu graczy, punkty za zabicie botów się nie liczą.
    -podczas dodawania zrzutu ekranu musimy napisać z jakiej mapki i o której godzinie. Max 2 dni od grania tej mapy, ( chodzi o to żebym mógł sprawdzić czy ktoś nie oszukał w jakimś Photoshopie).  
    -punktacja będzie bardzo prosta,za zabójstwo jeden punkt dodajemy,a za śmierć jeden punkt odejmujemy (tak więc jak ktoś będzie miał staty 20 do 5 to ma 15 punktów)
    To już wszystko, staty mogą pochodzić obojętnie z którego serwera, nie ma znaczenia czy to DD2 czy też FFA, aby serwer był z ciemnej.

Przykład jak powinno to wyglądać.
    Serwer DD2 mapa: de_dust2
    2020-12-26 18:45
    Wynik 20 punktów

Mam nadzieje ze każdy zrozumie o co mi chodzi. W razie jakiś pytań zapraszam na priv.

Życzę powodzenia!!  Wink

PS Chodzi o jeden najwyższy wynik w tabeli, nie sumujemy kilku zrzutów. Za dużo demek miałbym do obejrzenia Wink
    świetna inicjatywa
    no to postrzelamy Big Grin
    Ta nagroda należy do mnie, już możesz zamknąć watęk hehehehe Big Grin
    (26-Gru-2020,21:18)dark napisał(a): Ta nagroda należy do mnie, już możesz zamknąć watęk hehehehe Big Grin
    Chyba sobie kpisz ;p
    Nie, nie rogal ona jest moja Big Grin
    Szykuje się zacięta walka Big Grin
    No mega zacięta, chodź rozsądek podpowiada mi kto wygra ale cóż, kto nie ryzykuje, szampana nie pije Big Grin
    Z powodu braku chętnych konkurs anulowany. Zamykam
    Wątek zamknięty 

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

2 gości
    Skocz do:

Menu