Witaj, Odwiedzający!
Prosimy Zarejestruj się, lub Zaloguj
aby korzystać w pełni z naszego forum!
  • Nie pamiętam hasła
  • Darmowy vip dla kobiet Sprawdź
    TOP 5 w rankingu Sprawdź
    Kup Range VIP Sprawdź
    [FFA]Ciemna Strona
    145.239.25.236:27015
    [DD2]Ciemna Strona
    54.38.202.0:27015
    [Zombie Mod] Ciemna Strona
    51.83.215.39:27015
    [MIXY/SPARY] Ciemna Strona
    145.239.239.243:27015
    [4MAPS][PL-TR128-SKINY]
    145.239.237.70:27190
    Ciemna Strona TS3
    51.75.43.30:10002
    ✔✔✔✔ WAŻNY KOMUNIKAT ✔✔✔✔
    Kliknij w obrazek i oddaj głos na nasz serwer, zapewniając mu natychmiastowe punkty! Każdy głos sie liczy.

GrandziorGrandziorban

Wątek zamknięty 
    Ocena wątku:
    • 0 głosów - średnia: 0
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    kolejny raz wyrzucilo mnie za ping i mam bana wescie cos z tym zrobcie bo tak sie nie da grac
    Nie tylko Ciebie banuje..
    (19-Sty-2021,22:35)Grandzior napisał(a): kolejny raz wyrzucilo mnie za ping i mam bana wescie cos z tym zrobcie bo tak sie nie da grac

Jak wyrzuciło cię za ping to miałeś za wysoki.
    Jest 100 dopuszczalne, później zaczyna teleportować.
    Pracuje nad tymi banami yebanymi :/
    Tylko jest problem taki że ja dziś grając miałem ok 50pjngu wywalilo mnie i ban a niektóre osoby maja po 200 pingu i nic się nie dzieje nie wywarła ich chociaż się teleportuja. Obydwoje ja i osoba z 200 pingu mamy vipy serwery faworyzują dane osoby czy o co chodzi
    (21-Sty-2021,16:56)Jagermeister napisał(a): Tylko jest problem taki że ja dziś grając miałem ok 50pjngu wywalilo mnie i ban a niektóre osoby maja po 200 pingu i nic się nie dzieje nie wywarła ich chociaż się teleportuja. Obydwoje ja i osoba z 200 pingu mamy vipy serwery faworyzują dane osoby czy o co chodzi
    Serwery nikogo nie faworyzują, bany nadawane są z automatu. @ KuczoR stara się zrobić z tym porządek prosimy o cierpliwość Wink
    Dokładnie tak jak napisał moriati, walczę z tym od wczoraj, zobaczymy czy teraz przyniesie to jakiś rezultat.
    dzis mnie wywalilo za ping i nie bylo bana wiec jest ok
    Dzieki za info
    Pomogłem? Przyznaj punkt REPUTACJI! Dziena Wink KLIKNIJ I DODAJ PUNKT 
    sprawa z tymi banami za ping została naprawiona .
    Na przyszłość Grandzior napisz od razu mniej więcej o której godzinie i na jakim serwerze cię wyrzuciło / zbanowało. Skróci to czas szukania przyczyny.
    Wątek zamknięty 

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości
    Skocz do:

Menu