Witaj, Odwiedzający!
Prosimy Zarejestruj się, lub Zaloguj
aby korzystać w pełni z naszego forum!
  • Nie pamiętam hasła
  • Darmowy vip dla kobiet Sprawdź
    TOP 5 w rankingu Sprawdź
    Kup Range VIP Sprawdź
    [FFA]Ciemna Strona
    145.239.25.236:27015
    [DD2]Ciemna Strona
    54.38.202.0:27015
    [Zombie Mod] Ciemna Strona
    51.83.215.39:27015
    [MIXY/SPARY] Ciemna Strona
    145.239.239.243:27015
    [4MAPS][PL-TR128-SKINY]
    145.239.237.70:27190
    Ciemna Strona TS3
    51.75.43.30:10002
    ✔✔✔✔ WAŻNY KOMUNIKAT ✔✔✔✔
    Kliknij w obrazek i oddaj głos na nasz serwer, zapewniając mu natychmiastowe punkty! Każdy głos sie liczy.

Rogal DDLRogal DDLRuleta !rtd

Ocena wątku:
    • 0 głosów - średnia: 0
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    W tym wątku chciałem wprowadzić nowe zmiany ruletki , co korzystają z niej Vipy.

Niektóre rzeczy z ruletki mi się nie podobają... A mianowicie :

-Dropsy 
    - Twoje strzały trafiają do Ciebie

Jeżeli ktoś wyda pieniądze na Vipa to nie powinno to tak wyglądać , że gracze mają niekorzyści.
    Bardziej powinni mieć przywileje..a jak już mają byc jakieś nie korzyści to bardziej łagodne... 
    W ruletce trafiają się zazwyczaj dropsy lub Twoje strzały trafiają do Ciebie...

Według mnie powinniśmy usunąć te dwa nie przywileje , bo skoro gracz płaci za Vipa to chyba powinien mieć lepiej
    niż ten który nie płaci..

Preferował bym bardziej, jeżeli chodzi o negatywne kwestie coś takiego:

-Kara finansowa 
    - Utrata broni (pistolet startowy zostaje)
    - Utrata podwójnego skoku 
    - Gracz został naćpany

(to tylko proste przykłady, zawsze można zamienić to innymi kwestiami)

Bo jeżeli ktoś płaci za Vipa to Dropsy czy Twoje strzały to nie powinny być wprowadzone na serwer.

Co jak co ale jak ktoś płaci pieniądze to raczej powinien mieć mniej negatywnych rzeczy niż pozytywnych...

Jestem za tym aby dropsy i Twoje strzały zostały usunięte
    Odpowiedz
    Wpisując RTD podejmujesz ryzyko, albo trafisz mega pozytyw, albo masz rundę z góry przegrana, a też jest trochę bez sensu że jak ktoś kupi vipa to ma mega przewagę nad zwykłym graczem. RTD bardziej traktował bym brać jako zabawę, a nie jakiś wspomagacz. Tak naprawdę główny przywilej z vipa to podwójny skok i to daje naprawdę dużą przewagę. Choć ja osobiście nie używam rtd, bo nie mam szczęścia, to ja bym zostawił ruletkę taka jaka jest, jak ktoś wpisze i ma 200 hp to jest spoko a jak ktoś trafi dropsy to zaraz narzekanie, bez sensu modyfikować to co chwile xd
    Odpowiedz
    (25-Sty-2021,22:22)Moriati napisał(a): Wpisując RTD podejmujesz ryzyko, albo trafisz mega pozytyw, albo masz rundę z góry przegrana,  a też jest trochę bez sensu że jak ktoś kupi vipa to ma mega przewagę nad zwykłym graczem. RTD bardziej traktował bym brać jako zabawę, a nie jakiś wspomagacz. Tak naprawdę główny przywilej z vipa to podwójny skok i to daje naprawdę dużą przewagę. Choć ja osobiście nie używam rtd, bo nie mam szczęścia, to ja bym zostawił ruletkę taka jaka jest, jak ktoś wpisze i ma 200 hp to jest spoko a jak ktoś trafi dropsy to zaraz narzekanie, bez sensu modyfikować to co chwile xd
    No tak , lecz tylko u nas ruletka rtd jest najbardziej negatywna... zmienił bym te dwie kwestie na trochę bardziej korzystne niż te opcje , które wyżej wymieniłem. W tedy byś używał ruletki rtd..
    Odpowiedz
    Szczerze, to róbcie jak chcecie, ja i tak nie używam ruletki, tylko martwię się, że vipy będą mieli kosmiczną przewagę nad zwykłymi graczami. Wtedy to będzie bez sensu, jak przyjdzie ktoś nowy z dobrym skillem i nie będzie miał najmniejszych szans z przeciętnym graczem, bo ten będzie miał nie wiadomo co z ruletki.
    Odpowiedz
    (25-Sty-2021,23:16)Moriati napisał(a): Szczerze, to róbcie jak chcecie, ja i tak nie używam ruletki, tylko martwię się, że vipy będą mieli kosmiczną przewagę nad zwykłymi graczami. Wtedy to będzie bez sensu, jak przyjdzie ktoś nowy z dobrym skillem i nie będzie miał najmniejszych szans z przeciętnym graczem, bo ten będzie miał nie wiadomo co z ruletki.
    Moriati , napisałem przecież , żeby wprowadzić trochę delikatniejsze negatywne skutki rtd jak dropsy czy Twoje strzały, to nie oznacza że wszystkie negatywne rzeczy z ruletki mają być usunięte..

Czytaj dokładnie co napisałem.

Można zastąpić te dwa skutki negatywne innymi .

Przykład z wątku :

-Kara finansowa
    - Utrata broni (pistolet startowy zostaje)
    - Utrata podwójnego skoku
    - Gracz został naćpany

(25-Sty-2021,23:16)Moriati napisał(a): Szczerze, to róbcie jak chcecie, ja i tak nie używam ruletki, tylko martwię się, że vipy będą mieli kosmiczną przewagę nad zwykłymi graczami. Wtedy to będzie bez sensu, jak przyjdzie ktoś nowy z dobrym skillem i nie będzie miał najmniejszych szans z przeciętnym graczem, bo ten będzie miał nie wiadomo co z ruletki.
    Jak ktoś ma skilla to nie musi używać ruletki rtd , ale dużo osób się skarży na dropsy i te Twoje strza ły trafiają do Ciebie..

Ja idę za glosem ludu.
    Odpowiedz
    Rogal czytam co piszesz i jeśli chodzi o skutki negatywne:

Kara finansowa już jest
    Utrata broni jest
    Utrata podwójnego skoku jest spoko, ale nie wiem czy tak łatwo to będzie wgrać
    Gracz został naćpany, to już było, bodajże grzybki. Było dużo skarg i Kuczor to usunął

Odkąd gram na ciemnej to ruletka była już modyfikowana parę razy, a i tak ludzi nigdy nie zadowolisz.
    Odpowiedz
    (25-Sty-2021,23:30)Moriati napisał(a): Rogal czytam co piszesz i jeśli chodzi o skutki negatywne:

Kara finansowa już jest
    Utrata broni jest
    Utrata podwójnego skoku jest spoko, ale nie wiem czy tak łatwo to będzie wgrać
    Gracz został naćpany, to już było, bodajże grzybki. Było dużo skarg i Kuczor to usunął

Odkąd gram na ciemnej to ruletka była już modyfikowana parę razy, a i tak ludzi nigdy nie zadowolisz.
    Zawsze te 2 negatywne skutki możesz zamienić na inne.
    Wiesz , mi to nie przeszkadza bo ja mogę grać bez ruletki rtd a i tak mam staty na mapę 50 killi i zazwyczaj jestem top 1 Wink i z tego nic nie mam
    Bardziej idę za głosem ludu.

a na dropsach potrafię zabijać więcej , niż bez ruletki rtd..
    Odpowiedz
    Wiem, że akurat ty nie potrzebujesz ruletki, masz te moc xd. A tak na powagę, to nawet jak teraz zmienisz negatywy to przez pierwsze dwa dni ludzie będą się cieszyli, a później znowu będą narzekać. Można zmienić coś, ale to może niech ktoś jeszcze się wypowie, bo jak na razie to tylko my dwoje jesteśmy zainteresowani XD
    Odpowiedz
    (25-Sty-2021,23:40)Moriati napisał(a): Wiem, że akurat ty nie potrzebujesz ruletki, masz te moc xd. A tak na powagę, to nawet jak teraz zmienisz negatywy to przez pierwsze dwa dni ludzie będą się cieszyli, a później znowu będą narzekać. Można zmienić coś, ale to może niech ktoś jeszcze się wypowie, bo jak na razie to tylko my dwoje jesteśmy zainteresowani XD
    No racja , dajmy się wypowiedzieć właścicielom serwerów.
    A jeżeli by już zaakceptowali wątek , to żebyśmy razem z każdym adminem to przedyskutowali , jakie skutki negatywne byśmy chcieli dodac.
    Odpowiedz
    Ja popieram zdanie @Moriati ,po za tym już przerabiałem ruletkę 4 razy,

"Kara finansowa już jest" - prawda.
    "Utrata broni jest" - zgadza się
    "Utrata podwójnego skoku jest spoko, ale nie wiem czy tak łatwo to będzie wgrać" - ciężkie do zrealizowania, gdyż skok jest na flagę(osobny plugin) ruletka musiałaby zabierać flagę graczy a co za tym idzie, zabierać całęgo VIPa.
    "Gracz został naćpany, to już było, bodajże grzybki. Było dużo skarg i Kuczor to usunął" - były i grzybki i kolorowy ekran i przyciemnianie ekranu i na każdy z tych trzech efektów były skargi, jedni że spoko drudzy że się grać nie da.

Wszystkim nie dogodzisz, a po za tym jak usunę wszystkie negatywne efekty to co to za "ruletka" wtedy raczej darmowe wspomagacze...
    Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości
    Skocz do:

Menu