Witaj, Odwiedzający!
Prosimy Zarejestruj się, lub Zaloguj
aby korzystać w pełni z naszego forum!
  • Nie pamiętam hasła
  • Darmowy vip dla kobiet Sprawdź
    TOP 5 w rankingu Sprawdź
    Kup Range VIP Sprawdź
    Ciemna Strona FFA
    145.239.25.236:27015
    Ciemna Strona TS3
    51.75.43.30:10002

OnizukaOnizukaAim przycisk + WH

Wątek zamknięty 
    Ocena wątku:
    • 0 głosów - średnia: 0
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    Twój nick: (Zoro(
    Godzina, data wydarzenia: Dzisiaj (20.08.18r.), godz 15:00 (mapa dalej trwa)
    Nick gracza: quiezz vac banned from secured (jakoś tak)
    Mapa:dd2_oldschool
    IP/STEAM ID Admina/Gracza:Nie posiadam, piszę skargę pierwszy raz tutaj, początek mapy, nie chciałem czekać (quiezzz vac banned from secure (STEAM_0:0:2060099672) connected from Poland- tyle znalazłem)
    Dowody (Demko, screenshoty): Jeśli nie nagrywacie demek to ja żadnego nie mam
    Krótki opis sytuacji: Nie ma co się rozpisywać, gość biega ze scoutem ewidentnie widać aimik i wh, do tego pisze na czacie stronkę z ktorej to pobierał
    Ewentualni świadkowie: Pamiętam że na serwerze był niejaki "zabson" i "izaklive" oraz "seba"
    Żądania: Oczywiscie że permik
    Dziekujemy, zbanowany.
    //ZAMYKAM
    XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDd
    Mam rozumieć że podważasz decyzję właściciela sieci czy jesteś upośledzony? Jedno z dwóch. Otóż szanowna administracjo wyjaśniam już sprawę. Jestem adminem na DW jak już tu kiedyś pisałem przy przywitaniu Smile . Ja tego typa nie znam ale wbł dzisiaj na serwer DW na perfidnym wh, ostrzeglem go żeby lepiej wylączył to ten zaczał cos siepluć że strace admina i wgl wiecie takie typowe gówniane gadanie Big Grin Nie dosć że na dw ma 6 banów od KACa to widzę, że jeszcze cos nierówno z głową. Drogi panie SkOlim, to że nie dostałes ode mnie bana to tylko dlatego że niestety wbiłeś na ostatnią rundę mapy i miałem za mało dowodów. Jeśli masz coś na uwadze to napisz na forum DW a nie łazisz teraz po serwerowniach szukasz moich postów i piszesz pod nimi "XDDDDDDDD". Pozdrawiam a tutejszą administrację proszę o wybaczenie czujęsietrocheodpowiedzialny bo mogłem dać mu perma to moze by jego móżdżek urósł Big Grin
    No cóż, temat jest do zamknięcia. Nie widzę potrzeby dodawania tu czegoś więcej.
    Skolim ma bana na wielu sieciach, na dw i na n-ch również, także zgadzam się w 100% z Zoro... Nie macie się, co zastanawiać nawet.
    // Zamykam

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości
    Skocz do:

Menu