Witaj, Odwiedzający!
Prosimy Zarejestruj się, lub Zaloguj
aby korzystać w pełni z naszego forum!
  • Nie pamiętam hasła
  • Darmowy vip dla kobiet Sprawdź
    TOP 5 w rankingu Sprawdź
    Kup Range VIP Sprawdź
    Ciemna Strona FFA
    145.239.25.236:27015
    Ciemna Strona TS3
    51.75.43.30:10002

Grand!!Grand!!zmiana rtd

Ocena wątku:
    • 0 głosów - średnia: 0
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    Dobra niewazne i tak moje zdanie sie nie liczy. Koniec tamatu ja juz sie nie wypowiadam na zaden temat to wsio z mej strony
    Odpowiedz
    Grand mysle ze juz masz na tyle lat zeby nie obrazac sie jak dziecko co zabrali mu grabki z piaskownicy, wyraziles swoje zdanie- super, liczy sie kazda forma wypowiedzi, tylko irytuje mnie wasza opinia na temat forum (i tak nie odpisze nikt bo pewnie nie zaglada). Mnie mimo ze nie ma na tsie albo w grze to jak najbardziej interesuje forum i jestem bardzo czesto, mimo ze nie wypowiadam sie w niektorych watkach to nie znaczy ze mam to gdzies.
    Odpowiedz
    Ogólnie wg mnie samo "upiększanie" cs'a jest istnym debilizmem i takie rzeczy jak ruletka nie są w tej grze potrzebne, to jak granie na kodach, są ludzie którzy bez kodów gierki nie widzą i są tacy którzy kodami gardzą. Rozumiem jednak że dzieciaki i nie tylko one lecą na Vip'a i ruletkę no bo to przecież ułatwienie jak i rozumiem, że wspiera to finansowo serwer i nie mam z tym problemu-jasna sprawa. Z drugiej strony ruletke można zmodyfikować, niektóre rzeczy usunąć, inne zostawić, zbalansować ją bardziej by przypominała ruletkę 50/50 żeby była jakaś zabawa, jakieś ryzyko, a nie że w sumie wszystko w niej jest super i daje ci boosta nad innymi po każdym użyciu. Co do apteczki to już jednak chyba jest przesada, vip i tak ma więcej hp, albo apteczka albo wiecej hp takie moje zdanie. Nie róbcie z ffa 4fun Big Grin. Oczywiscie to są luźne uwagi, moja opinia. Nie bierzcie tego do siebie bo nie chcę nikogo urazić. Pozdrawiam Big Grin
    Odpowiedz
    Z kazda opinia sie liczymy
    Odpowiedz
    Bez medica, tylko żeby się punkty pokazywały ^^
    Odpowiedz
    madic to szajs jakich mało taka taka sytuacjaaaa, jest już halucynacja hemoglobina to po co dwutlenek węgla????????
    Pomogłem? Przyznaj punkt REPUTACJI! Dziena Wink KLIKNIJ I DODAJ PUNKT
    Odpowiedz
    Ja bym dodał do ruletki rtd możliwość  wylosowania podwójnej broni np w ręku trzymamy dwie bronie
    Odpowiedz
    No dla mnie jest spoko jak jest. No ale za medic to nie jestem wystarcza te apteczki co są
    Odpowiedz
    a ja bym dołożył kilka ciekawych propozycji do ruletki takich jak :

- Możliwość stania się nieśmiertelnym czyli gracz może wylosować 1000 hp .

- Tracenie życia czyli gracz ginie w rundzie .

- Możliwość zabrania skinu modelu postaci danemu vipowi ( tak dla zabawy )

- Możliwość zabrania broni danemu vipowi ( czyli po prostu zabiera mu broń )

- Zabójstwo Admina czyli gracz po wylosowaniu takiej możliwości będzie miał wybór który Admin zginie w rundzie .

- Możliwość stania się żółwiem czyli w tej opcji gracz porusza się w spowolnionym tempie .

- Możliwość unieruchomienie gracza czyli w tej opcji mogli byśmy zamrozić gracza , i w ten sposób nie będzie brał udziału w rundzie .
    Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości
    Skocz do:

Menu