Witaj, Odwiedzający!
Prosimy Zarejestruj się, lub Zaloguj
aby korzystać w pełni z naszego forum!
  • Nie pamiętam hasła
  • Darmowy vip dla kobiet Sprawdź
    TOP 5 w rankingu Sprawdź
    Kup Range VIP Sprawdź
    Ciemna Strona FFA
    145.239.25.236:27015
    Ciemna Strona TS3
    51.75.43.30:10002

KuczoRKuczoRCzyszczenie listy banów, Nowy (stary) Serwer!

Ocena wątku:
    • 0 głosów - średnia: 0
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    Witajcie.
    Z racji tego że boty, cheaty, krótko mówiąc przegrywy życiowe wchodziły na serwer dzięki SteamID uczciwych graczy a ci z kolei dostali bana i nie mogli grać ,została wyczyszczona lista banów na obu serwerach (oczywiście jeśli pojawią się gracze którzy dostali bana zgodnie z zamysłem otrzymają go ponownie) a na dniach dodana zostanie opcja zabezpieczenia swojego ip/steamid poprzez wpisanie komendy na czacie (więcej informacji na temat jak się zabezpieczyć/dostępne komendy wkrótce w nowym temacie na forum).
    Także to tyle na temat banów, jest jeszcze jedna wiadomość czy dobra, czy zła oceńcie sami, mianowicie chcielibyśmy wprowadzić w najbliższym czasie MultiServer który zastąpi któreś dotychczasowe IP serwera (ffa lub dd2).
    Na czym to ma polegać, to bardzo proste serwer będzie działał jak do tej pory ale z jedną różnicą po wystartowaniu głosowania na "następną mapę" najpierw będziecie mogli wybrać tryb gry (np: ffa - 4fun - dd2 - zm - ze - surf - bh - jb - gg itp...) a następnie dopiero mapę, oczywiście adekwatną do trybu który został wybrany, sama rozgrywka będzie przebiegała tak jak dany tryb gry tego wymaga.
    Z racji tego że taka inicjatywa wymaga masy pracy, czasu i cierpliwości nie wymagajcie od nas tego serwera na wczoraj jeśli pomysł wam się spodoba, gdy wystartują pracę nad takim projektem zostanie to ogłoszone na forum.
    Co o tym myślicie? Zapraszam do sekcji odpowiedzi Wink
    Odpowiedz
    Moja odpowiedz juz znasz ale z racji tego ze jest to forum w gwoli wytlumaczenia wszystkim uzytkownikom wypada tez rzucic pare zdan, wiec kiedys juz mielismy tego typu serwer i byl to strzal w 10, jak zmieniala sie mapa np. zombie to byl zombie mod albo deathrun, jak wybieralo sie mape z vip escape to byla rozgrywka ze CT musialo chronic vipa, mapy 4 fun itd itp.... Dobrze by bylo abyscie podali pomysl co zawrzec w tym serwerze aby gralo wam sie jak najlepiej. Osobiscie wydaje mi sie ze FFA powinismy zostawic, powrzucac mapy z DD2 a w miejsce serwera DD2 zrobic wlasnie multi.
    Odpowiedz
    O panowie jak zrobicie takie cos bede częściej na serwie
    Odpowiedz
    myślę że znów można by było przeprowadzić amnestię oprócz banów z 3 tygodni
    Odpowiedz
    (10-Sie-2019,09:52)Yo? napisał(a): myślę że znów można by było przeprowadzić amnestię oprócz banów z 3 tygodni

Myśle że to by była dobra opcja, ja jestem na Tak a ciekawe co na to inni Admini i gracze. A jak robić amnestie to mi się wydaje że powinna być dla wszystkich.
    + 1 + to motywacja dla Mnie do dalszej pracy Big Grin
    Odpowiedz
    nie nie może być dla wszystkich bo osoby które dostały bana w ostatnim czasie napewno nic nie zrozumiały za mało czasu mineło
    Odpowiedz
    (10-Sie-2019,11:51)Yo? napisał(a): nie nie może być dla wszystkich bo osoby które dostały bana w ostatnim czasie napewno nic  nie zrozumiały za mało czasu mineło

Może i masz racje to bany np od 15 lipca nie powinny być brane pod uwagę .
    + 1 + to motywacja dla Mnie do dalszej pracy Big Grin
    Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości
    Skocz do:

Menu