Witaj, Odwiedzający!
Prosimy Zarejestruj się, lub Zaloguj
aby korzystać w pełni z naszego forum!
  • Nie pamiętam hasła
  • Darmowy vip dla kobiet Sprawdź
    TOP 5 w rankingu Sprawdź
    Kup Range VIP Sprawdź
    Ciemna Strona FFA
    145.239.25.236:27015
    Ciemna Strona TS3
    51.75.43.30:10002

Celownik bez dziurki?

Ocena wątku:
    • 0 głosów - średnia: 0
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
       Witajcie!

W tym poradniku, chciałbym wam pokazać " Jak zrobić sobie celownik bez obwódki ( czyli bez dziurki w środku ) "
    Sam używam tego celownika pomniejszonego : 2500 razy, albo 9999 razy i gra się wybornie.  Cool

KROK 1:

Wchodzicie w ten link : https://cs-site.ru/css/pricely/3871-pric...s-v34.html i pobieracie plik.

KROK 2:

Gdy plik wam się pobierze wchodzicie w: cstrike ===> scripts i przerzucacie oby dwa foldery do scriptsu. ( Musicie mieć wyłączoną grę. )

KROK 3:

Odpalacie cs-a i cieszycie się grą!

Jeżeli wszystko zrobiliście dobrze, to wasz celownik w grze powinien się prezentować następująco:

[Obrazek: 1537773998_pricel-krestikom-dlja-css-v34.jpg]

EDIT #1

Jeżeli już wgraliście sobie celownik, polecam w konsoli wpisać sobie komendę " cl_crosshairscale 2500 ". Dzięki tej komendzie wasz celownik będzie wyglądał, jak mały matematyczny znak " + ". Jeżeli jednak lubicie małe celowniki, to polecam wpisać komendę " cl_Crosshairscale 9999 " dzięki której wasz celownik będzie wyglądał jak mała kropeczka bez żadnej dziurki, dzięki czemu będzie łatwiej strzelać "HS" z dystansu,

EDIT #2

Takiego poradnika nie widziałem jeszcze na polskich forach, aby komuś udało się znaleźć plik, który łączy obie kreski ze sobą, więc postanowiłem się tym z wami podzielić.

Nie dziękujcie, pozdrawiam

k1roś.
    Z҉w҉y҉k҉ły҉ c҉h҉ło҉p҉a҉k҉ o҉ n҉i҉e҉z҉w҉y҉k҉ły҉m҉ t҉a҉l҉e҉n҉c҉i҉e҉

Odpowiedz
    Kozakkk cos dla mnie ❤️❤️
    Odpowiedz
    A ja posiadam pogrubiony różowy celownik na 6000 ustawiony.
    Też wygodne. Mogę podesłać link później Smile
    Odpowiedz
    Też używam różowego, pogrubionego celownika połączonego z tym plikiem i gra się naprawdę fajnie. Celownik widać w każdym miejscu, a przy pomocy takiego połączonego można fajnie postrzelać.  Wink
    Z҉w҉y҉k҉ły҉ c҉h҉ło҉p҉a҉k҉ o҉ n҉i҉e҉z҉w҉y҉k҉ły҉m҉ t҉a҉l҉e҉n҉c҉i҉e҉

Odpowiedz
    Załącznik do pobrania, gdyby link wygasł:
    http://ciemna.pl/Forum/uploads/Pricel_kr...SS_v34.zip
    Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości
    Skocz do:

Menu