Witaj, Odwiedzający!
Prosimy Zarejestruj się, lub Zaloguj
aby korzystać w pełni z naszego forum!
  • Nie pamiętam hasła
  • Darmowy vip dla kobiet Sprawdź
    TOP 5 w rankingu Sprawdź
    Kup Range VIP Sprawdź
    Ciemna Strona FFA
    145.239.25.236:27015
    Ciemna Strona TS3
    51.75.43.30:10002

Ψσκяυтηί¢κίΨΨσκяυтηί¢κίΨProblem

Ocena wątku:
    • 0 głosów - średnia: 0
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    Mam problem z mapą spectre. Wyskakuje mi taki komunikat 

https://imgur.com/a/2YkUWmV

Ktoś wie o co chodzi? Wcześniej działała normalnie
    Odpowiedz
    Słabo tam widac kompletnie nic
    Pomogłem? Przyznaj punkt REPUTACJI! Dziena Wink KLIKNIJ I DODAJ PUNKT 
    Odpowiedz
    Couldn`t CRC map maps/de_dust2_specter.bsp, disconnecting 
    Odpowiedz
    Spróbuj usunąć mapę z folderu gry. Przy wejściu na serwer mapa pobierze się ponownie.
    Aby przejść do folderu gry naciśnij prawym przyciskiem myszki na ikonę którą odpalasz grę, z menu kontekstowego wybierz "Otwórz lokalizację pliku" następnie przejdź do folderu cstrike/maps i skasuj pliki de_dust2_specter.bsp oraz de_dust2_specter.nav.
    Odpowiedz
    Zrobiłem to zanim napisałem wątek, nic to nie dało. Wczoraj pobrałem mapę z gamebanana. Zobaczymy. Jak to nie pomoże, to będzie trzeba zrobić reinstal cs`a.
    Odpowiedz
    Ten błąd oznacza, że:
    Podczas kodowania pobranej wiadomość z serwera do klienta w kodzie nadmiarowym jest jakiś błąd. Robiłem sprawozdanie na ten temat i musiałem dowód napisać na to i jak taki błąd w kodzie nadmiarowym naprawić aby wiadomość była poprawnie nadana i otrzymana oraz zakodowana i zdekodowana.
    Po Polsku :
    Gdzieś jakaś część kodu mapy mogła się uszkodzić i została zapisana z błędem w pamięci.
    Teoretycznie usunięcie mapy i wgranie z innego źródła powinno zadziałać. Miałem ten sam problem, z którąś mapą.

Jak nie to faktycznie reinstall gry + rejestr pod kątem cs
    Odpowiedz
    Jeśli już błąd wystąpił to podczas pobierania mapy więc inne źródło zadziała tak samo jak usunięcie i pobranie mapy od nas z serwera ponownie.
    My też pobieraliśmy na bieżąco z serwera i u nas a przynajmniej u mnie błąd ten się nie pokazuje, co za tym idzie mapa nie zawiera błędów.
    Odpowiedz
    Grałem na niej normalnie, dopóki nie wgraliście nowych skinów, od tamtej pory nieustannie wywala mnie też całkowicie z gry (zamyka program exe). Nie wiem o co chodzi. Do momentu wgrania skinów nie miałem żadnych problemów. Gram na wersji pobranej z waszej strony. Spróbuję jeszcze na innej.
    Odpowiedz
    Dziwne, gram na tej samej wersji cs co Ty i ino brak problemów.

KuczoR jasna sprawa, wina leży po stronie przesyłu do konkretnego klienta.

W takim razie zainstaluj cs od nowa. Nawet ten sam
    Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości
    Skocz do:

Menu