Witaj, Odwiedzający!
Prosimy Zarejestruj się, lub Zaloguj
aby korzystać w pełni z naszego forum!
  • Nie pamiętam hasła
  • Darmowy vip dla kobiet Sprawdź
    TOP 5 w rankingu Sprawdź
    Kup Range VIP Sprawdź
    Ciemna Strona FFA
    145.239.25.236:27015
    Ciemna Strona TS3
    51.75.43.30:10002

KuczoRKuczoRZabezpieczenia STEAMID

Ocena wątku:
    • 0 głosów - średnia: 0
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    Exclamation 
    Witajcie Smile

Każdy administrator na serwerze zobowiązany jest do zabezpieczenia swojego STEAMID.
    Wystarczy napisać do mnie w wiadomości prywatnej na forum wymyślone przez siebie hasło oraz swój steamid,
    następnie przed wejściem na serwer wpisać w konsoli kod: setinfo "steam_protect" "waszehasło" i gotowe, od teraz żadna osoba nie ma dostępu włamać się na wasz steamid.

Opcja druga wchodzicie sobie w "X:\Program Files (x86)\Counter-Strike Source\cstrike\cfg" (litera X to dysk na którym macie zainstalowanego CSS) znajduje się tam plik o nazwie autoexec.cfg a jeśli go nie ma tworzycie sobie taki plik w notatniku i wpisujecie w nim kod: setinfo "steam_protect" "waszehasło" ,zapisujecie plik i gotowe od teraz za każdym razem gra zapamięta wasze hasło i po każdym uruchomieniu nie trzeba będzie wpisywać go ponownie.

Proszę o wysyłanie do mnie wiadomości prywatnych w stylu: Nick - STEAM_0:0:1234567890 - Hasło
    Odpowiedz
    Kuczor ja już zabezpieczylem wszystkie konta adminow wiec spokojnie. W weekend planuje zabezpieczyć rowniez konta VIP
    Pomogłem? Przyznaj punkt REPUTACJI! Dziena Wink KLIKNIJ I DODAJ PUNKT
    Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości
    Skocz do:

Menu