Witaj, Odwiedzający!
Prosimy Zarejestruj się, lub Zaloguj
aby korzystać w pełni z naszego forum!
  • Nie pamiętam hasła
  • Darmowy vip dla kobiet Sprawdź
    TOP 5 w rankingu Sprawdź
    Kup Range VIP Sprawdź
    Ciemna Strona FFA
    145.239.25.236:27015
    Ciemna Strona TS3
    51.75.43.30:10002

BαяαиєKBαяαиєKUsunąć niewidzialność

Ocena wątku:
    • 0 głosów - średnia: 0
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    Witam bardzo graczy to denerwuje gdy typek z !rtd rzucil kostka... wyrzucil 9 i... staje sie niewidzialny! nie widac go i jak go zabic czasem fartem sie uda. Jezeli mogli byście to usunąć bym byl wdzięczny . Można zamiast tego nawet podwójna kokaine .

Dzieki za rozpatrzenie.
    Odpowiedz
    Myśle że to jest dobry pomysł.
    Odpowiedz
    Powiem Ci, że dobry pomysł, ale nie dawać podwójnej kokainy, no chyba, że chcesz cały czas ginąć z kosy xd
    Odpowiedz
    Ja bym usunoł niewidzialność i ją zastąpił możliwością wylosowania podwójnej broni czyli : gracz może mieć w lewym i prawym ręku p90 lub aka , wszystkie rodzaje broni oprócz awp .
    Odpowiedz
    jak już niewidzialność chcecie usunąć to ja bym kokainke usunąć bo wedlug mnie to bardziej wkur*ia graczy
    Odpowiedz
    (19-Sie-2019,20:42)[W]ACEKER napisał(a): jak już niewidzialność chcecie usunąć to ja bym kokainke usunąć  bo wedlug mnie to bardziej wkur*ia graczy

Jak dla mnie to kokaina jest spoko, mi się wydaje że najbardziej jednak to jest wkurzajaca jest niewidzalność.
    Odpowiedz
    Oj, chyba koka jest bardziej nielubiana. Może dlatego że mocno kopie ? Ee, słabi zawodnicy, ja miałem kiedyś 4 działki pod rząd i się trzymałem na nogach! Big Grin

A tak po za tym, mocno uzależnia i jest droga...
    Odpowiedz
    (19-Sie-2019,23:26)LakiLuk napisał(a): Oj, chyba koka jest bardziej nielubiana. Może dlatego że mocno kopie ? Ee, słabi zawodnicy, ja miałem kiedyś 4 działki pod rząd i się trzymałem na nogach! Big Grin

Są gusta i guściki :-)
    Odpowiedz
    (19-Sie-2019,23:26)LakiLuk napisał(a): Oj, chyba koka jest bardziej nielubiana. Może dlatego że mocno kopie ? Ee, słabi zawodnicy, ja miałem kiedyś 4 działki pod rząd i się trzymałem na nogach! Big Grin

Zależy od dilera czy droga, bo wiesz na serwie masz za free i jakoś mocno nie kopie haha. Jesteś dobry jeśli po 3-ech działkach się trzymałeś, szacun. Big Grin
    [Obrazek: c210lb9z2k3q.jpg]
    Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości
    Skocz do:

Menu