Witaj, Odwiedzający!
Prosimy Zarejestruj się, lub Zaloguj
aby korzystać w pełni z naszego forum!
  • Nie pamiętam hasła
  • Darmowy vip dla kobiet Sprawdź
    TOP 5 w rankingu Sprawdź
    Kup Range VIP Sprawdź
    [FFA]Ciemna Strona
    145.239.25.236:27015
    [DD2]Ciemna Strona
    54.38.202.0:27015
    [Zombie Mod] Ciemna Strona
    51.83.215.39:27015
    [MIXY/SPARY] Ciemna Strona
    145.239.239.243:27015
    [4MAPS][PL-TR128-SKINY]
    145.239.237.70:27190
    Ciemna Strona TS3
    51.75.43.30:10002
    ✔✔✔✔ WAŻNY KOMUNIKAT ✔✔✔✔
    Kliknij w obrazek i oddaj głos na nasz serwer, zapewniając mu natychmiastowe punkty! Każdy głos sie liczy.

TabalugaTabalugaprosze o sprawdzenie tych graczy

Wątek zamknięty 
    Ocena wątku:
    • 0 głosów - średnia: 0
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    Te osoby grają wszędzie odpalone xd
    (07-Wrz-2019,02:02)kajetan\ napisał(a): Dawidowski skąd masz takie informacje? Jak przypuszczam wziąłeś je z sourcebans konkurencji, więc tu mam pytanie, gdy zbanujesz owego gracza z twojej listy, to skąd będziesz miał dowód, że gracz jest odpalony?

Xd Ci gracze grali odpaleni na sieci konkurencyjnej to więc dlaczego tu mieli by się nie odpalić???

Po 2 nie jestem jednym Adminem serwery są dobrze strzeżone tak aby odpały nie wchodziły tutaj.

Po 3 dowody są zawsze zarejestrowane na demku i można te dowody analizować z Adminami. Kropka
    Czyli mam rozumieć, że trzeba ich zbanować przed popełnieniem "zbrodni" na waszej sieci? Przypominają mi się czasy średniowiecza, gdy jakiś "wieśniak" poszedł do kapłana i oskarżył jakąś kobiete o czary, wtedy kościół robił szybki test na to, czy jest czarownicą, wiązano niewiaście kamień do nogi i wrzucano do rzeki, jak kobieta nie wypłynęła, to znaczyło że nie była czarownicą, a jak wypłynęła, to palono ją na stosie, do czego zmierzam, na połowę tych graczy nie masz dowodów, że grali odpaleni, bo demek już dawno nie ma, a wierzyć na słowo administracji z konkurencyjnej sieci, to troszkę kiepsko wygląda, jak również skąd wiesz, że ban na Granada u konkurencji, to była podszywka? Skoro nie masz jak tego sprawdzić? Bo konkurencja zastrzega sobie pokazywanie STEAM_ID graczy na sourcebansie xd.
    Twój poziom IG to chyba 10 % kto ci powiedział że gracz jest banowany przed popełnieniem zbrodni ?? Jeśli się okaże że jest odpalony wtedy będziemy postępować zgodnie z Regulaminem Admina . Kto tu mówi o czarownicach po co średniowiecze wprowadzasz w czasy teraźniejsze i na naszą serwerownie ?? Jeśli chodzi Ci o Granda mam do niego pełne zaufanie i na pewno nie odpalił by się na sieci konkurencyjnej jak ma taką ważną funkcje . Jeśli chodzi o demka tą są z tygodnia więc tak szybko nie znikają .
    Napisałbym, że próbujesz mnie obrazić, ale nie wiem co to jest poziom "IG", więc ci wybaczam xd, kilka postów wyżej gracz poprosił o sprawdzenie listy graczy, a ty wpisałeś że grają na aktywnym, wh, aimie itd. Więc w tym momencie nie rozumiem twojej wypowiedzi, niby ich sprawdziłeś, ale nie bedziesz ich banował? Mozesz mi jaśniej wytłumaczyć, o co ci chodzi? Bo jak na moje wprowadzasz graczy w błąd na waszej serwerowni, dopisz tam ładnie, że ci gracze otrzymali takowe bany na innej serwerowni, to będzie to bardziej przejrzyste, bo większość może pomyśleć, że te bany są u was.
    (07-Wrz-2019,17:17)kajetan\ napisał(a): Napisałbym, że próbujesz mnie obrazić, ale nie wiem co to jest poziom "IG", więc ci wybaczam xd, kilka postów wyżej gracz poprosił o sprawdzenie listy graczy, a ty wpisałeś że grają na aktywnym, wh, aimie itd. Więc w tym momencie nie rozumiem twojej wypowiedzi, niby ich sprawdziłeś, ale nie bedziesz ich banował? Mozesz mi jaśniej wytłumaczyć, o co ci chodzi? Bo jak na moje wprowadzasz graczy w błąd na waszej serwerowni, dopisz tam ładnie, że ci gracze otrzymali takowe bany na innej serwerowni, to będzie to bardziej przejrzyste, bo większość może pomyśleć, że te bany są u was.

Powiem tak moja cierpliwość ma granice , Oni grali na sieci konkurencyjnej i dostali tam bany , mogę ich sprawdzać jak będą grali na naszej serwerowni i ocenić to czy będą ukarani banem czy też nie .
    Ale ty mi grozisz? czy co? Ooooo, teraz lepiej to napisałeś xd, a co do Granda, jak mi to wytłumaczysz, że Grand pisał po banie u konkurencji, że ktoś grał na jego nicku i STEAM _ID, choć jest to niemożliwe, żeby ktoś grał na jego koncie xd
    (07-Wrz-2019,17:52)kajetan\ napisał(a): Ale ty mnie grozisz? czy co? Ooooo, teraz lepiej to napisałeś xd, a co do Granda, jak mi to wytłumaczysz, że Grand pisał po banie u konkurencji, że ktoś grał na jego nicku i STEAM _ID, choć jest to niemożliwe, żeby ktoś grał na jego koncie xd

jest to mozliwe ze ktos gral na jego id, ( ale nie przypominam sobie ze id tez bylo takie same...) majac zmieniarke mozesz miec takie same jak ktos inny. Mozesz wtedy tez grac na tym id, no chyba za ktos ma na swoje id haslo.
    nie groże Ci . Grand grał i po pewnym czasie Gołomb włamał mu się na konto ale dostał ub to jest nasz Grand
    http://sourcecs.pl/showthread.php?tid=5617 i jego ub a tu podszywka http://sourcecs.pl/showthread.php?tid=5690 .

Po 3 nie rozumiem po co się wtrącasz w tematy a których nie masz zielonego pojęcia ?
    Ma większe pojęcie niż Ty i wasz śmieszny AntyCheat xd
    Wątek zamknięty 

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości
    Skocz do:

Menu