Witaj, Odwiedzający!
Prosimy Zarejestruj się, lub Zaloguj
aby korzystać w pełni z naszego forum!
  • Nie pamiętam hasła
  • Darmowy vip dla kobiet Sprawdź
    TOP 5 w rankingu Sprawdź
    Kup Range VIP Sprawdź
    [FFA]Ciemna Strona
    145.239.25.236:27015
    [DD2]Ciemna Strona
    54.38.202.0:27015
    [Zombie Mod] Ciemna Strona
    51.83.215.39:27015
    [MIXY/SPARY] Ciemna Strona
    145.239.239.243:27015
    [4MAPS][PL-TR128-SKINY]
    145.239.237.70:27190
    Ciemna Strona TS3
    51.75.43.30:10002
    ✔✔✔✔ WAŻNY KOMUNIKAT ✔✔✔✔
    Kliknij w obrazek i oddaj głos na nasz serwer, zapewniając mu natychmiastowe punkty! Każdy głos sie liczy.

TabalugaTabalugaprosze o sprawdzenie tych graczy

Wątek zamknięty 
    Ocena wątku:
    • 0 głosów - średnia: 0
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    Dawidowski grałeś na tej serwerowni i wykupywaleś vipa tak? Po wykupieniu vipa musiałeś stworzyć hasło authid tak? Wiec na resztę odpowiedz sobie sam xd, jeśli chodzi o moje referencje odnośnie serwerów i tej gry, to ja zaczynałem tę grę, kiedy ty jeszcze nie myślałeś o czymś takim jak "gra w pistolety", jak również prowadziłem nie jedną serwerownie, w tej chwili zarządzam najbardziej popularną serwerownią cs w polsce, więc kto ma pojęcie w tych tematach, to ma, pokazałeś jakieś wątki z forum konkunkurencji i widzę tam dwa różne nicki, grand i grand prix xd.
    ale GRAND PRIX to ja KOLEGO
    No tak, a Dawidowski coś wyjechał z "grandem"
    Bo na sieci konkurencyjnej GRAND PRIX to nasz Grand
    Zostwie to bez komentarza, to tak jak byś porównał mój Nick GRYZLI do niedźwiedzia xd
    Jak dla mmie ten wątek jest do zamknięcia.
    po prostu gral jakis tam Grand u was i tyle ja mam Konto GRANDPRIX u was a byl jeszcze Grand i to niby odpal byl u nas jeszcze go nie spotkalem i tyle.A tak poza tym po co ta lista jest oficjalnie wyswietlona skoro mamy wlasny dzial gdzie mozemy ocieniac wlasnie takie sytuacje???

I niepotrzebne dyskusje prowadzicie.Tak szczerze fajnie ze z innej serwerowni ktos dal info ze takowi gracze moga byc odpalone i ok ale to nie znaczy ze ci gracze beda grac u nas na chetach, a jesli tak bedzie to sobie poradzimy z nimi wiec PROSZE O ZAMKNIECIE WATKU
    Zamykam
    Pomogłem daj punkcik  Wink
    @bakusiowaty skąd ściągałeś to zestawienie ze screena?
    A o co chodzi
    Pomogłem? Przyznaj punkt REPUTACJI! Dziena Wink KLIKNIJ I DODAJ PUNKT 
    Wątek zamknięty 

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości
    Skocz do:

Menu