Witaj, Odwiedzający!
Prosimy Zarejestruj się, lub Zaloguj
aby korzystać w pełni z naszego forum!
  • Nie pamiętam hasła
  • Darmowy vip dla kobiet Sprawdź
    TOP 5 w rankingu Sprawdź
    Kup Range VIP Sprawdź
    Ciemna Strona FFA
    145.239.25.236:27015
    Ciemna Strona TS3
    51.75.43.30:10002

OnizukaOnizukaWłasny kolor celownika

Ocena wątku:
    • 0 głosów - średnia: 0
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    Postanowiłem przekopiować z innej serwerowni na której już nie gram moje dwa poradniki do cs source, oto treść pierwszego z nich:

Hejka, pamiętam że już kiedyś robiłem taki poradnik, ale nigdzie go tu nie widzę być może gdzie indziej. Tak więc jest tutaj trochę poradników typu "paczka celowników" "różowy celownik" "tęczowy celownik" ale nie ma jeszcze jak zrobić swój własny. Tak więc teraz wytłumaczę wam jak zrobić swój własny kolor celownika ze wszystkich dostępnych kolorów które macie np w programie Paint.

Pierwsze co robimy wchodzimy na stronę https://www.rapidtables.com/web/color/RGB_Color.html i wybieramy sobie swój kolor.
     Musimy zapamiętać albo sobie gdzieś zapisać trzy kody naszego koloru (R G B czyli red green blue). W moim przypadku to R-64 G-4 B-255.[Obrazek: e30bb85e820b2.jpg]

Następnie pobieramy mój plik z google drive https://drive.google.com/open?id=1BIepmv...4l6aD5btx1 i program VTFEdit (przydatny do pracy z grafiką w cs). Otwieramy mój plik tym programem i po otwarciu w nawiasie wpisujemy kolejno liczby kody naszego koloru RGB (u mnie to 64, 4, 255) zawsze w kolejności R,G,B jak na screenie poniżej.[Obrazek: 414d15a993e1b.jpg]

Następnie klikamy File>>Save, kopiujemy plik i wklejamy do cstrike/materials/VGUI podmieniając istniejacy (są tam dwa takie pliki jeden VTF, drugi VTM, nie usuwajcie ich, po prostu po wklejeniu kliknijcie żeby podmienić istniejacy plik). W ten sposob mozecie sobie zrobić swoj własny celownik, w przyszłosci wystarczy tylko wejść do folderu vgui, otworzyć plik VMT, wpisać nowe kody koloru i zapisać zmiany co jest bardzo ważne, bez zapisu zmian liczby po prostu się nie zmienią. Enjoy Smile
    [Obrazek: tenor.gif]
    Odpowiedz
    Super poradnik .
    Ja dorzucę od siebie przydatne komendy https://lenovogaming.pl/gry/6,lista-przy...a-celownik

lub taką komendą cl_crosshairscale 9999 to jest na najmniejszy celownik .99
    Odpowiedz
    Ooo, celowniki, które umieściłem na dysku google. Widzę, że mój link jest w obiegu xD
    Odpowiedz
    Dla sprosotwania jesli chodzi o jakieś "twoje" celowniki to chyba te z wypowiedzi dawidowskiego żeby nie bylo że ukradłem komus poradnik albo jakieś celowniki, moj poradnik stworzyłem sam link jest do mojego dysku google. Tak dla ścisłości Smile
    [Obrazek: tenor.gif]
    Odpowiedz
    (17-Wrz-2019,17:24)Ψσκяυтηί¢κίΨ napisał(a): Ooo, celowniki, które umieściłem na dysku google. Widzę, że mój link jest w obiegu xD

Sorry widziałem te celowniki na sieci konkurencyjnej bo były też pod moim postem wrzuciłem je tu ale szybko je usunołem,  sorry
    Odpowiedz
    (17-Wrz-2019,17:47)dawidowski napisał(a):
    (17-Wrz-2019,17:24)Ψσκяυтηί¢κίΨ napisał(a): Ooo, celowniki, które umieściłem na dysku google. Widzę, że mój link jest w obiegu xD

Sorry widziałem te celowniki na sieci konkurencyjnej bo były też pod moim postem wrzuciłem je tu ale szybko je usunołem,  sorry

Spoko, po to było to robione, żeby gracze szukający celowników, mogli skorzystać z tego linku.
    Odpowiedz
    Pany jeden kit kto to wrzucil, wazne ze ktos zamiescil to na forum i tyle w temacie.
    Odpowiedz
    takie poradniki zawsze się przydadzą dla naszych graczy.
    Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości
    Skocz do:

Menu