Witaj, Odwiedzający!
Prosimy Zarejestruj się, lub Zaloguj
aby korzystać w pełni z naszego forum!
  • Nie pamiętam hasła
  • Darmowy vip dla kobiet Sprawdź
    TOP 5 w rankingu Sprawdź
    Kup Range VIP Sprawdź
    Ciemna Strona FFA
    145.239.25.236:27015
    Ciemna Strona TS3
    51.75.43.30:10002

dawidowskidawidowskiInformacja

Wątek zamknięty 
    Ocena wątku:
    • 0 głosów - średnia: 0
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    Witajcie Drodzy Gracze , oto kilka moich ciekawych propozycji :

Na mapie : $200$ jak i perfect_$2000$ o zablokowanie granatów , ze względu na to że takie granaty są tylko do podniesienia przez Vipa , inni gracze nie mają takiej możliwości .

Informacja ogólna dla Graczy .

Jeśli chodzi o inne mapy był poruszany taki powód jak usunąć nie widzialność , ze względu na to że jest wkurzająca dla pozostałych graczy , iż taka osoba jest dla niektórych ciężka żeby ją zobaczyć . Zamiast niewidzialność niech może będzie taka możliwość jak : wylosowanie podwójnej kokainy bądź gracz jak by wylosował podwójną broń .

Jeśli chodzi o łamanie regulaminu czyli : Admin przebywający na serwerze prosi graczy oto , że na mapie jest zakaz raszowania , i  nie podlega to do dyskusji  z Adminem , Admin ma zawszę rację . Jeżeli takie osoby nie przestrzegają regulaminu będzie to karane bez ostrzeżenia .

Również na naszym serwerze zakazane jest BH , Admin nie będzie po kilka razy powtarzał jedno i to samo że jest zakaz BH .

Konsekwencjami za to będzie ban przez Admina do 10 minut , jeżeli taka sytuacja będzie się powtarzać , to skutkuje to dłuższym banem .

Na takich map jak :cs_italy bądź crackhouse , jest zakaz zabijania hostów , ja rozumiem że gracz może zabić hosta przez przypadek , a nie to że zabija ich dla zabawy .
    Pierwsze to propozycja a reszta to informacja ogolna dla graczy ale oki
    (22-Wrz-2019,12:39)Grand!! napisał(a): Pierwsze to propozycja a reszta to informacja ogolna dla graczy ale oki

Poprawiłem już .
    Wink
    Smile 
    Myślałem jeszcze nad taką opcją : czasami gracz w ruletce !rtd może wylosować że traci kilka hp , a niektórzy gracze mają więcej hp . I co myślicie nad taką opcją że dany gracz może osłabionemu przeciwnikowi oddać część swojego hp aby go uleczyć .
    Nie wiem czy coś takiego jest możliwe wgl, chyba że jakoś da sie żeby gracz zostawiał po sobie apteczke czy coś dla drugiego gracza.
    [Obrazek: tenor.gif]
    czasami jest tak że gracz nie doleci do apteczki , ale trudno .
    a ja bym zaproponowal !medic, kupujesz za kase hp
    (22-Wrz-2019,20:55)Ziom_Periniom napisał(a): a ja bym zaproponowal !medic, kupujesz za kase hp

no +1
    (22-Wrz-2019,20:55)Ziom_Periniom napisał(a): a ja bym zaproponowal !medic, kupujesz za kase hp

to jest to , zamiast podnosić apteczki kupujesz zdrowie .

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości
    Skocz do:

Menu