Witaj, Odwiedzający!
Prosimy Zarejestruj się, lub Zaloguj
aby korzystać w pełni z naszego forum!
  • Nie pamiętam hasła
  • Darmowy vip dla kobiet Sprawdź
    TOP 5 w rankingu Sprawdź
    Kup Range VIP Sprawdź
    Ciemna Strona FFA
    145.239.25.236:27015
    Ciemna Strona TS3
    51.75.43.30:10002

XavesPLXavesPLNowa Administracja

Wątek zamknięty 
    Ocena wątku:
    • 0 głosów - średnia: 0
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    Polecam zmienić administrację , bo przed chwilą jakiś śmieć (nie obrażałem go ale teraz będę obrażał bo to dziecko) zbanował mnie na serwer source ponieważ napisałem że admin ma reklame w nicku żeby kupić vipa, dziwne że za takie coś bana się dostaję, jestem ciekawy ile wasza administracja ma lat

więc propozycja zmieniania administracji
    Typie zbanowałem Cie za AWP , dwa razy dawałem Ci ostrzeżenie , nie poskutkowało dostałeś bana . A za śmiecia proszę o nadanie mu Warna .
    Nie ma ciebie w SB. Podaj nick admina i opisz sytuacje DOKŁADNIEJ! I radze ci się powściągnąć język, bana na pewno nie dostales dlatego że napisales coś o nicku...
    (26-Wrz-2019,10:49)LakiLuk napisał(a): Nie ma ciebie w SB. Podaj nick admina i opisz sytuacje DOKŁADNIEJ! I radze ci się powściągnąć język, bana na pewno nie dostales dlatego że napisales coś o nicku...
    jego ban teraz się wyświetlił .
    No to temat wyjasniony
    http://732926.node51.pukawka.pl/auto-201...490948.zip link do demka , cała sytuacja jest tutaj . Na serwerze przebywało 3 na 3 graczy a typ se strzela z AWP , pierwsze ostrzeżenie zgładziłem go i napisałem mu że awp od 8 osób , po czym w kolejnej rundzie gracz znowu kupiłem awp i za to .znowu go zgładziłem , a za trzecim razem dostał ode mnie bana na 10 minut .

Sytuacja powtórzyła się na mapie crackhouse , znowu grał na awp dostał tym razem bana na godzinę .
    a tutaj sytuacja z mapy crackhouse http://732926.node51.pukawka.pl/auto-201...492384.zip

(26-Wrz-2019,10:42)XavesPL napisał(a): Polecam zmienić administrację , bo przed chwilą jakiś śmieć (nie obrażałem go ale teraz będę obrażał bo to dziecko) zbanował mnie na serwer source ponieważ napisałem że admin ma reklame w nicku żeby kupić vipa, dziwne że za takie coś bana się dostaję, jestem ciekawy ile wasza administracja ma lat

więc propozycja zmieniania administracji

Mam więcej lat niż Ty że reprezentujesz tutaj swoje zachowanie , a żeby kupić Vipa to się mylisz bo to nie był Admin .
    Admin to śmieć? Ciekawe, bo spojrzałem do kosza i nie widziałem tam żadnego admina, a tak serio, szukasz atencji czy jak? Piszesz skargę czy tam ub sam nie wiem co to jest, ale mniejsza. Pojawiasz się z nikąd i wyzywasz administrację od śmieci bo dostałeś bana na godzinę za AWP ja nie wiem czy zdanie "AWP od 8 graczy" jest trudne dla ciebie czy ty nie wiem nie czaisz polskiego? Nie podoba Ci się, że jest taka zasada to nikt cię nie trzyma idź na gorsze serwerownie. O takich ludziach jak ty mógłbym napisać cała książkę, zachowanie pokazujesz typowego 13-latka, a twierdzisz, że nasza administracja to dzieci... W jakich czasach my żyjemy. Pozdrawiam.
    [Obrazek: c210lb9z2k3q.jpg]
    nick kup vipa itd.... to boty Smile. Nie dostosowales sie do polecen admina wiec mial prawo tak zareagowac. Ode mnie warn za ublizanie administracji.
    Myślę że sprawa wyjaśniona, wątek do zamknięcia.

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości
    Skocz do:

Menu