Witaj, Odwiedzający!
Prosimy Zarejestruj się, lub Zaloguj
aby korzystać w pełni z naszego forum!
  • Nie pamiętam hasła
  • Darmowy vip dla kobiet Sprawdź
    TOP 5 w rankingu Sprawdź
    Kup Range VIP Sprawdź
    [FFA]Ciemna Strona
    145.239.25.236:27015
    [DD2]Ciemna Strona
    54.38.202.0:27015
    [Zombie Mod] Ciemna Strona
    51.83.215.39:27015
    [MIXY/SPARY] Ciemna Strona
    145.239.239.243:27015
    [4MAPS][PL-TR128-SKINY]
    145.239.237.70:27190
    Ciemna Strona TS3
    51.75.43.30:10002
    ✔✔✔✔ WAŻNY KOMUNIKAT ✔✔✔✔
    Kliknij w obrazek i oddaj głos na nasz serwer, zapewniając mu natychmiastowe punkty! Każdy głos sie liczy.

dawidowskidawidowskiHalloween 2019

Wątek zamknięty 
    Ocena wątku:
    • 0 głosów - średnia: 0
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    Witam was moi drodzy Gracze !

Cóż to jest Halloween ? - Halloween to horror który został wyreżyserowany przez Johna Carpentera , film ten opowiada o Michaelu Myers .
    Kim jest Michael Myers ? To seryjny morderca który z zimną krwią zabija tych którzy staneli mu na drodzę , ale jego nie dało się zranić po przez postrzelenie go czy też po podpaleniu , zawsze regenerował swoje siły życiowe .Hehe dobre co nie ! Typ sobie lata z nożem i zabija ludzi a jego nie da się zabić . Ale nie nie nie moi kochani dzisiaj pogadamy sobie o czymś innym a mianowicie o Halloween .

31.10 - zwyczaj związany z maskaradą , obchodzony w wielu krajach ( w Polsce tego święta się nie obchodzi ze względu na to że u nas popularnym świętem jest Święto Wszystkich  Zmarłych ) . W wieczór 31 października młodzież i dzieci chodzą z pojemnikami na cukierki po okolicy odwiedzając przerażające domostwa , pukając do drzwi dzieci pytają cukierek albo psikus , gdy ktoś nie chce dać cukierka otrzymuje od dzieci psikusa . Kurde jak by nazbierać tyle słodyczy to starczyło by mi to chyba do Bożego Narodzenia .  Wink

Ale ja w związku z tym dnia 31.10 zaplanowałem zabawy jakie będą się u nas odbywały na Serwerze , tak aby naszym graczom umilić grę i zapewnić im dobrą zabawę .

ZABAWA 1 CHOWANEGO - ta zabawa odbędzie się na mapie de_dust2_cs16 i będzie ona polegała na tym że gracze z TT się chowają na mapie , a CT będzie musiało ich znaleźć , i zaprowadzić na swój resp , po czym idą szukać reszty graczy .

ZABAWA 2 W KOTKA I MYSZKĘ - chyba każdy z nas wie na czym polega ta gra a ta zabawa odbędzie się na mapie de_aztec , i polegać ma na tym że spotykamy się wszyscy na moście , TT ucieka a CT gdy go dogoni to dźga go nożem tak aby oznaczyć że ta osoba została złapana .

ZABAWA 3 ZAKŁADNICY - zabawa rozegra się na mapie cs_italy , która polegać będzie na tym że , CT porywa zakładników i ukrywa ich gdzieś na mapie oprócz swojego respa a TT będzie musiało ich odnaleźć .

ZABAWA 4 OSZUKANIEC - to dopiero wymyśliłem  a zabawa będzie na mapie de_alexandra2 i polega na tym że w grze będzie włączony alltalk i gracz CT chowają się na mapie a ja będąc na spekcie graczą TT będę podpowiadał w sposób trochę oszukany gdzie gracze się schowali , będzie ciepło czy zimno heheh .

ZABAWA 5 PORYWACZE - mapa de_westernwood ,z  czym mi się  kojarzy ta mapa , z jakimś dobrym westernem w której główną role przedstawia Chuck Norris , gdzie na farmie jest Szeryfem i stróżem prawa  , ale tak nie będzie pięknie i kolorowo na tej mapie , agresywni dzikusy z buszu czyli TT porywa jednego gracza z CT i zaczyna się negocjacja o los waszego kolegi z drużyny . Jeśli nie spodoba się nam coś to bierzemy gracza na dach obijamy go do małej ilości Hp i zrzucamy go na dół .

ZABAWA 6 PSIKUS - zabawa polega na tym że dany gracz z TT kuca , a gracz z CT musi nad nim przeskoczyć , komu się nie uda to dostanie psikusa . Mapa de_nuke .

ZABAWA 7 POSZUKIWACZE - wszyscy gracze z TT ukrywają swoją broń i uciekają , natomiast gracze z CT muszą ją odnaleźć , zabawa rozegra się na mapie de_Kabul2 .

ZABAWA 8 - mapa cs_crackhouse , a teraz sobie poopowiadamy straszne historie o duchach .

ZABAWA 9 PYTANIE - mapa de_piranesi , który waszym zdaniem Admin jest najstraszniejszy ?
    Na koniec naszej zabawy Gracze którzy , brali udział w zabawie , to wasze nicki z gry spisze na małe karteczki i je ponumeruje i wrzucę do słoiczka . Admin który wybierze 1 liczbę ,  to wyciągam tą karteczkę z nickiem gracza , który może wylosować daną nagrodę  Smile
    Gotowi na jutrzejszą zabawę  Big Grin Tongue
    Sie zobaczy ale czy bedzie dosc duzo graczy tego nie wiemy i czy im to pasuje
    myślę że można zobaczyć czy gracze są za tym , żeby umilić im czas dobrą zabawą .
    A była by taka możliwość, że w tym dniu nasi gracze mogli korzystać z !cw, tak by wybrać sobie skina do broni, i żeby mieli w tym dniu dobrą zabbawe?
    Zamykam
    Pomogłem daj punkcik  Wink
    Wątek zamknięty 

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości
    Skocz do:

Menu