Witaj, Odwiedzający!
Prosimy Zarejestruj się, lub Zaloguj
aby korzystać w pełni z naszego forum!
  • Nie pamiętam hasła
  • Darmowy vip dla kobiet Sprawdź
    TOP 5 w rankingu Sprawdź
    Kup Range VIP Sprawdź
    [FFA]Ciemna Strona
    145.239.25.236:27015
    [DD2]Ciemna Strona
    54.38.202.0:27015
    [Zombie Mod] Ciemna Strona
    51.83.215.39:27015
    [MIXY/SPARY] Ciemna Strona
    145.239.239.243:27015
    [4MAPS][PL-TR128-SKINY]
    145.239.237.70:27190
    Ciemna Strona TS3
    51.75.43.30:10002
    ✔✔✔✔ WAŻNY KOMUNIKAT ✔✔✔✔
    Kliknij w obrazek i oddaj głos na nasz serwer, zapewniając mu natychmiastowe punkty! Każdy głos sie liczy.

LubelskiLubelski?

Wątek zamknięty 
    Ocena wątku:
    • 0 głosów - średnia: 0
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    Ale ty nie jesteś tutaj od wymodrzania się @ Koniu ci chyba wyraźnie ci powiedział że nie jesteś tutaj od rządzenia
    Po rozmowie z Właścicielem,  Lubelski nie ma tutaj wstępu ,może sobie wyzywać graczy i się spinać   na innych serwerach a nie tutaj (  jak posłuchałem demka jak wyzywa naszych graczy to mi się chciało rzygać ),dlatego permanentny ban został nadany  a jego multikonta za każdym razem będę  banował.  Czyli jego perm ban na forum i na serwerze zostaje. 

// Zamykam
    Dawidowski czy ty jesteś poważny? Dajesz graczowi perma za "totalny brak kultury , bh" xd.
    Bh na tym demku w ogóle nie ma, a wyzywaniem graczy co masz na myśli? Wymianę zdań między graczami? Choćby pluli sobie w pysk, to chociaż traktuj graczy równo, dlaczego tylko lubel otrzymał perma, a inni nie? Xd

Swoją drogą masz niezły taryfikator:

Wyzywanie graczy - perm
    BH - perm
    ☃ - perm
    Po pierwsze decyzje podjołem z właścicielem
    Po drugie Lubelski jest antycheatem na twojej serwerowni więc niech sobie tam wyzywa graczy
    Co ty zrobiłeś z właścicielem? co znaczy słowo "podjołem"?
    Naucz się odróżniać wyzywanie graczy, od wymiany zdań miedzy nimi.
    Poza tym, zacytuj nam słowa, za które Lubelskiemu należy mu się permban XD
    Wszystkie jego odzywki są na demku
    No niby są, ale tam nie widzę żadnej wiązanki, po której mógłbyś dać mu permbana, więc jakbyś mógł, to zacytuj nam to, co cię tak zniesmaczyło w jego zachowaniu, chyba że mam stwierdzić, że po prostu go nie darzysz sympatią i z dupy dałeś mu ban
    Kajetan powiem tak pilnuj swojego psa na smyczy bo się zacznie ....
    Pomogłem? Przyznaj punkt REPUTACJI! Dziena Wink KLIKNIJ I DODAJ PUNKT 
    Żenujące pytanie co ja zrobiłem z Właścicielem, haha @ Koniu ma do mnie zaufanie i tyle, a Lubelski może sobie wyzywać graczy na innych serwerach a nie tutaj.

I to nie jest koncert życzeń że ja mam ci tłumaczyć co mnie zniesmaczyło, u nas żaden admin nie odzywa się w taki sposób do graczy, jak Lubelski rzygać mi się chciało jak ogladałem to demko
    (17-Lis-2019,17:01)Koniu napisał(a): Kajetan powiem tak pilnuj swojego psa na smyczy bo się zacznie ....

Ale co się zacznie? Nie widzisz, że twój moderator, dał mu bana za darmo? Tak powinno byc? Proszę go grzecznie, żeby pokazał za co nadał bana, a on odsyła mnie do demka xd.

Dawidowski żenujące jest to, że będąc moderatorem piszesz "podjołem"
    Wątek zamknięty 

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości
    Skocz do:

Menu