Witaj, Odwiedzający!
Prosimy Zarejestruj się, lub Zaloguj
aby korzystać w pełni z naszego forum!
  • Nie pamiętam hasła
  • Darmowy vip dla kobiet Sprawdź
    TOP 5 w rankingu Sprawdź
    Kup Range VIP Sprawdź
    Ciemna Strona FFA
    145.239.25.236:27015
    Ciemna Strona TS3
    51.75.43.30:10002

LubelskiLubelski?

Wątek zamknięty 
    Ocena wątku:
    • 0 głosów - średnia: 0
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    Noi co w związku z tym że tak napisałem,  będąc moderatorem mam obowiązek pilnować porządku i nie bede słuchać jak Lubelski wyzywa naszych gracz na demku jest pokazane za co dostał bana napewno nie dostał za darmo, macie swoją chlewnie na forum tam niech sobie wyzywa graczy
    Ja sobie nie krzyczę żeby twój pies robił tu obore A perma ma już któryś raz z rzędu na forum za Multi i dalej chce za wszelką cenę robić tu obore myślę że jesteś inteligentny i wiesz o co mi chodzi ...
    Pomogłem? Przyznaj punkt REPUTACJI! Dziena Wink KLIKNIJ I DODAJ PUNKT 
    Dawidowski, ale czy ja obrażam waszą sieć? Że moją nazywasz chlewnią?, pokazujesz w ten sposób kiepski poziom xd, wpisz sobie w Google, kim jest moderator na forum społecznościowym, to może zrozumiesz dlaczego nie wypada ci takich błędów robić.

Koniu, czy oglądałes to demko? Bo ja tak i mi nie chodzi o perma na forum, tylko na serwerze.
    sorry ale macie tam gang dzikich wieprzy , czyli tam Lubelski może sobie wyzywać kogo chce , a moderator wiem jaka to jest funkcja , no wasz antycheat ma gorszy poziom od mojego .
    A mi chodzi oto że lubelski nie umie się zachować i ma tu i tu bana proste nikt go tu nie chce i tyle A pcha się jak świnia do koryta
    Dziwne masz rozumownie, skoro nazywasz moją sieć chlewnią przez to, że jest tam klan o nazwie "dzikie wieprze".

Koniu, trzeba było tak od razu, a nie Dawidowski zakrywa się demkiem, na którym niema nic ciekawego.
    jak nie ma  nic ciekawego , oglądałeś to demko ? jakby nic nie było to by nie dostał perma
    Na demku jest wyraźnie brak kultury jak padnie to jak bot płacze i za każdym razem jak padnie jest to samo chamstwo w państwie A najlepsze jest to że komuś mówi żeby nie robił bh A sam robił hee śmieszny gość z Lublina tam gdzie psy dupami szczekają hee...
    Temat zamkniety

[Obrazek: zamykam.png]

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości
    Skocz do:

Menu