Witaj, Odwiedzający!
Prosimy Zarejestruj się, lub Zaloguj
aby korzystać w pełni z naszego forum!
  • Nie pamiętam hasła
  • Darmowy vip dla kobiet Sprawdź
    TOP 5 w rankingu Sprawdź
    Kup Range VIP Sprawdź
    Ciemna Strona FFA
    145.239.25.236:27015
    Ciemna Strona TS3
    51.75.43.30:10002

dawidowskidawidowskiSongoku - aimbot ?

Wątek zamknięty 
    Ocena wątku:
    • 0 głosów - średnia: 0
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    Witam we wtorek oglądałem sobie demko gracza Songoku bo wydawał mi się podejrzany , moim zdaniem miał aimbota , proszę o nałożenie bana na jego steam_ID 0:0:167588339 .

a tutaj demko z jego gry i ticki które mnie bardzo zaciekawiły demko jest z dnia 17.12 z godziny 14:52 - 15:12

13535 - strzela do gracza naboje lecą w inna stronę , broń jest nakierowana na ścianę a i tak pociski zabijają gracza .

17946 - ciekawy strzał !

26793 - tutaj jakby celownik sam przeskoczył na przeciwnika .

49170 - tutaj bardzo Mnie to ciekawiło jak Mnie zabił stojąc za choinką , a broń była w innym koncie ?

50724 - tutaj  była jedna z najciekawszej akcji , zeskakując z dachu w locie zabija przeciwnika , a broń nie jest ustawiona nawet na jego model postaci ..

60332 bardzo ciekawie tutaj zabija przeciwnika .

64408 - tutaj to nie mam pytania jak zabił Pirata .

84497 - tutaj też było bardzo ciekawię ..

89203 - celownik był ustawiony nad głową Pirata ale i tak go zabił , po chwili tak samo do mnie strzelał a broń nie była ustawiona  na Mnie tylko gdzieś na boki .

98883 - niezłe strzały ?

108053 - tutaj możemy zauważyć jak trzęsie się mu celownik .
    Moze ktos obejrzeć i nadać jesli jest odpalony? Ja chwilowo kompa nie mam.
    http://732926.node51.pukawka.pl/auto-201...591931.zip tutaj jest link do demka
    Z ciekawości obejrzałem demko i w żadnym ticku nie widziałem aimbota. Oj, Dawid, Dawid.
    Po obejrzeniu tego demka, zastanawiam się, ile niewinnych osób otrzymało bana od ciebie xd
    a  Mnie może zastanawiać ile jeszcze osób twoi Admini będą oślepiać i bawić się Adminem i mieć z tego zabawę
    Wejdę potem na kompa to ocenie
    (20-Gru-2019,17:36)Yo? napisał(a): Wejdę potem na kompa to ocenie

oki
    (20-Gru-2019,14:29)dawidowski napisał(a): a  Mnie może zastanawiać ile jeszcze osób twoi Admini będą oślepiać i bawić się Adminem i mieć z tego zabawę
    Mnie również zastanawiało po co się odpaliłeś i mi tłumaczyłeś, że to w obronie Wiolki, do tej pory nierozumiem, o co ci wtedy chodziło  Sad
    Xd haha to nie jest wątek o moim odpaleniu , tylko o innym graczu.. i przynajmniej nie wchodziłem na aktywnym banie jak nie którzy

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

2 gości
    Skocz do:

Menu