Witaj, Odwiedzający!
Prosimy Zarejestruj się, lub Zaloguj
aby korzystać w pełni z naszego forum!
  • Nie pamiętam hasła
  • Darmowy vip dla kobiet Sprawdź
    TOP 5 w rankingu Sprawdź
    Kup Range VIP Sprawdź
    Ciemna Strona FFA
    145.239.25.236:27015
    Ciemna Strona TS3
    51.75.43.30:10002

dawidowskidawidowskiPora pożegnać ..

Ocena wątku:
    • 0 głosów - średnia: 0
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    Witam , w tym dniu pora pożegnać 2019 i przywitacie Nowy Rok , każdy  z nas szykuję się na balety aby w ten dzień imprezować przy szampanie , drinkach itp . Ale są osoby takie co spędzają czas przy komputerze i zdobywają wiele fragów które po naliczeniu punktów to gracze zdobywają darmowego vipa na serwer . Ale za nim do tego przejdziemy chciałbym wam złożyć życzenia dla wszystkich naszych graczy oraz gości którzy odwiedzają nasze Forum . Z okazji nadchodzącego wielkimi krokami Nowego Roku 2020 , pragnę Wam złożyć najserdeczniejsze życzenia : zdrowia , szczęścia i wszelkiej pomyślności , oraz jak najwięcej mani do fragowania . Niech ten Nowy Rok przyniesie więcej nowości aby był lepszy od roku 2019 a Sylwester niech będzie upojną chwilą dla wszystkich noi oczywiście miłej zabawy dla was . A teraz pora przywitać graczy którzy otrzymali Vipa w miesiącu Grudzień powitajmy Ich :

1. Royal Polaczek 1306 punktów 
    2. CzaaakUxoxo 1149 punktów 
    3. Ubysz 1065 punktów 
    4. Sarius 1020 punktów 
    5. 0.0.7 IGOR 990 punktów 

PODSUMOWANIE ROKU 2019 

Rok 2019 na serwerze jak i na Forum przyniósł bardzo dużo zmian jak i nowości . @ Koniu jako Właściciel tej Serwerowni i nie tylko On jest taką osobą z którą bardzo dobrze się współpracuję się jest zawsze pomocny i wie o tym że My Admini będziemy zawsze pomagać Właścicielom w prowadzeniu Serwerowni , pilnujemy porządku na serwerze aby nikt z Was nie był wyzywany ani poniżany . Jakie zmiany przyniósł rok 2019 - kiedy zaczołem Tu grać w miesiącu Styczeń Serwer nosił zmianę DD2  , czyli graliśmy standardowe mapy de_dust2 , ale po jakimś czasie został zauważony lekki spadek frekwencji na serwerze , ale żeby coś więcej dla naszych graczy padła propozycja od Adminów żeby zmienić serwer DD2 na FFA gdzie jest więcej ciekawych map które mogą cieszyć nasi gracze i tak się stało że serwer został zmieniony tak aby każdemu dobrze się tu grało . Dużą przemianę przeszła nasza strona Forum naszej serwerowni , zostało Ona trochę poprawiona przez Właścicieli aby pięknie się prezentowało i cieszyło sympatią dla graczy , została jeszcze wprowadzona opcja na serwer taka że każdy gracz jest losowany przez serwer i w tym losowaniu otrzymuję vipa którego może korzystać przez całą rundę  . Ale nie mogę jeszcze zapomnieć o tych graczach którzy jeszcze grali tu ze Mną , a mianowicie Żołnierz - który się odpalił  , Matołek który był śmieszkiem i zawsze rozbawiał Mnie do łez , czy nawet taki Sebastian który zawsze się skampił w rogu za drzwiami aby Mnie zabić ale i tak zawsze dobiły Go boty ... Tworząc Tą Sieć Właściciele myślą o Was graczach aby sprostać waszym oczekiwaniom i w miły sposób udogodzić wam ten czas w zdobywaniu fragów . Każdy z naszych graczy może za nie wielką kwotę 7.38 zł wykupić usługę vipa na miesiąc po zakupie usługi gracz może korzystać z przywilejów vipa , który posiada dostęp do ruletki !rtd . Ale pieniądze które idą na konto naszych wspaniałych Właścicieli  nie idą do Ich własnej kieszeni , a na cele  i wprowadzenie coś nowego na serwer , aby obciążyć trochę Właścicieli to każdy Admin wpłaca symboliczną kwotę  10 zł , to nie jest dużo robimy to  z własnej woli aby każdemu dobrze się tu grało . W Sierpniu na Forum został dopięty mój Klan " Gocha 3 złote " w celach humorystycznych by pokazać że nie jesteśmy drętwi i mamy poczucie zabawy a nie tylko że banujemy graczy . Pod koniec Października nasze Serwerownia doczekała się Instagrama aby zareklamować naszą Sieć . Chciałem Tu też wprowadzić trochę zabawy i rozbudzić Forum , organizowałem tutaj konkursy , gdzie dany gracz mógł wygrać nagrodę jaką jest vip na miesiąc  ( Nie żałowałem kasy dla graczy ) . W Listopadzie objołem tutaj stanowisko Moderatora Forum , dlatego że chcę pomagać Właścicielom w prowadzeniu serwerowni ,  i nie tylko Ja ale i Admini którzy tutaj są razem ze Mną są też Właścicielami jak i z graczami . Co przyniesie 2020 rok tego sami jeszcze nie wiemy , może przyniesie więcej zmian i będzie lepszy od tego roku , tego niestety nie dowiemy się za dzień czy za miesiąc ,  a dopiero za rok kiedy to nadejdzie czas na podsumowanie roku .

A dla zabawy Mam dla graczy kilka ciekawych pytań :

Najlepszy Właściciel Sieci -
    Najlepszy Moderator Forum  -
    Najlepszy AntyCheat Serwera -
    Admin który najlepiej wykonuje swoją prace - 
    Spalony Gracz -
    Najbardziej zwariowany Gracz -
    Gracz który jest przyjazny -
    Najsexowniejsza Dama Serwera - 
    Najprzystojniejsze ciacho Serwera -
    O kim nigdy nie zapomnisz - 
    Gracz który był banowany najwięcej razy -
    Najśmieszniejszy Admin Serwera -
    Najlepszy Gracz na FFA -
    Najlepszy Grafik na Forum - 
    Kto by się nadawał do TopModel ?  Big Grin
    Odpowiedz
    Postarales się ale za te hajsy dorobie się nowego sprzętu hee

1.propozycja
    https://allegro.pl/oferta/zestaw-kompute...8463226716

2.propozycja
    https://allegro.pl/oferta/zestaw-kompute...7806573712 

Zastanawiam się jeszcze ale oczywiście dla wyjaśnienia to żart nie za wasze tylko za moje ciężko zarobione pieniądze pozdrawiam ..
    Pomogłem? Przyznaj punkt REPUTACJI! Dziena Wink KLIKNIJ I DODAJ PUNKT 
    Odpowiedz
    Hehe wiem że to żart . Propozycja numer 2 jest lepsza bardziej mi się podoba

A tutaj są moje odpowiedzi:

Najlepszy Właściciel Sieci- Koniu , KuczoR , Ziom_Periniom

Najlepszy Moderator Forum -

Najlepszy AntyCheat - Grand + Laki

Admini - wszyscy 

Spalony Gracz - Żołnierz 

Najbardziej zwariowany - Koniu

Najbardziej przyjazny - Pirat

Najseksowniejsza Dama - Natalka

Najprzystojniejszy Gracz - dawidowski w bikini

O kim nie zapomnę - o wszystkich z którymi grałem

Gracz który był najwięcej razy banowany - Żołnierz

Najśmieszniejszy Admin - Bimbrownik

Najlepszy Gracz FFA - Yo? + Grand

Najlepszy Grafik Forum - Seba

Do top Model nadaje się - ja
    Odpowiedz
    dzieki za rywalizacje i super zabawe!

(to ja, IGOR)
    Odpowiedz
    (01-Sty-2020,16:28)the_scarecrow napisał(a): dzieki za rywalizacje i super zabawe!

(to ja, IGOR)

Zapraszam częściej do dalszej zabawy i rywalizacji  Smile
    Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości
    Skocz do:

Menu