Witaj, Odwiedzający!
Prosimy Zarejestruj się, lub Zaloguj
aby korzystać w pełni z naszego forum!
  • Nie pamiętam hasła
  • Darmowy vip dla kobiet Sprawdź
    TOP 5 w rankingu Sprawdź
    Kup Range VIP Sprawdź
    Ciemna Strona FFA
    145.239.25.236:27015
    Ciemna Strona TS3
    51.75.43.30:10002

KompresorKompresorBan

Wątek zamknięty 
    Ocena wątku:
    • 0 głosów - średnia: 0
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    A to RH = Radar Hack to wiedzę że też masz pojawiać się moze ale tyle razy ze nawet już wycelowany stoisz? Dobry radar masz chyba taki z 2050 roku.

A i musisz się odnieść do tickow bo dawidowski poświęcił swój czas na obejrzenie i rozpisanie tego więc to docen a nie że masz to w głębokim poważaniu.
    [Obrazek: c210lb9z2k3q.jpg]
    Ale te demko jeszcze AC obejrzy demko
    dragon to nieźle  !lol !lol
    Wcelowany stoję i czekam. Jak przyjdzie to zabije jak nie przyjdzie to lece za nim. Proste i logiczne. Radar hacka też nie mam. Wystarcza mi ten co jest w grze Smile Jeśli chodzi o ticki to nie odnosiłem się do nich, ponieważ większość jest bezużyteczna, ale żeby nie urazić Pana Dawidowskiego zrobię to jutro.

Szkoda gadać Baranek xDDD
    jak ja to czytam ze ty odpalony to sie smieje i nie moge przestac xd
    ale co do twojego aima to masz niezłego  !lol !lol
    Dobra obejrzę jedno demko bo 3 mi sie nie chcę ale już po jednym będę wiedział czy ma coś czy nie wiec za jakieś 20-30 min powiem

CZYSTY ale nie wiem czy przypadkiem nie ma infa z ts no ale UB tylko trzeba obserwować pod ts
    no tak tylko że dostanie UB , a sytuacja może się powtarzać że będą sobie podpowiadać na TSIE , a My nawet nie będziemy o tym wiedzieć bo będą się ukrywać .
    To że nie ma WH można tą sytuacje porównać do wh , bo oszukiwali w grze bo podpowiadali sobie nawzajem , i za to oszukiwanie jak dla Mnie ban permanentny jest uzasadniony .
    Nie było infa na ts. Możemy teraz się kłócić, bo skąd macie wiedzieć ze nie było, ale co to da. Tak naprawdę to co drugi gra z infem na ts tylko nie umieją grać.
    Z tego co widziałem to na innej serwerowni tez jestes podejrzany o info z ts, wiec jezeli to prawda to wedlug taryfikatora mozna bana skrócic do 30dni.
    To niech już @ Koniu zadecyduje

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości
    Skocz do:

Menu