Witaj, Odwiedzający!
Prosimy Zarejestruj się, lub Zaloguj
aby korzystać w pełni z naszego forum!
  • Nie pamiętam hasła
  • Darmowy vip dla kobiet Sprawdź
    TOP 5 w rankingu Sprawdź
    Kup Range VIP Sprawdź
    Ciemna Strona FFA
    145.239.25.236:27015
    Ciemna Strona TS3
    51.75.43.30:10002

polaczekpolaczekAh shit, here we go again.

Wątek zamknięty 
    Ocena wątku:
    • 0 głosów - średnia: 0
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    Twój nick:  яσуαℓ # Polaczek™.!
    Steam id:  STEAM_0:0:772081797
    Kiedy zbanowany: Mon, 06 Jan 2020 21:27:45
    Powód bana: Anty Flash
    Nick admina banującego: Grand

Ogólnie nawet nie widziałeś mojej perspektywy, a dajesz bana.
    byles w miejscu gdzie rzucilem flesza i ty twierdzisz ze go nie miales norma wkoncu royal. bede mial czas to rozpisze demko a laki niech oceni bo normalnie jako ze to ja oceniam czy komus dac bana po przejrzeniu demka to akurat ja bym ci go zostawil
    Admin banujący ma czas 48 godzin na to aby rozpisać ticki .
    spoko znam regulamin
    ale jeszcze ja sobie obejrze demko

po obejrzeniu demka ban za anty flesha na 100 % słusznie został nadany .
    Co kur wa XDDDD
    Śmiech na sali, pokaż mi to
    http://732926.node51.pukawka.pl/auto-202...343310.zip

Ticki :.

7960 - został rzucony flesh z gali przez Syru a po chwili wybierasz i go zabijasz .

9840 - rzuca flesha który odbija się od kolegi z drużyny jest odwrót do ściany a po chwili się od wraca nie powinien mieć jeszcze przez chwilę biało ?

36750 - rzucając flesha myślłał że rzuci go przez górę jednak flesh się odbił po czym ty wybierasz na schody i co nie miałeś flesha ?

44930 - Grand rzuca ci flesha którego nie miałeś ?

81600 - brak flesha skoro bronią kierowałeś na Granda i tłumaczyłeś Grandowi że się odwróciłeś się na demku jest co innego pokazane że broń kierowałeś na dół więc był brak flesha
    Ticki :.

7960 - został rzucony flesh z gali przez Syru a po chwili wybierasz i go zabijasz .

Ale widziałeś, że w tym momencie się od niego odwróciłem?

9840 - rzuca flesha który odbija się od kolegi z drużyny jest odwrót do ściany a po chwili się od wraca nie powinien mieć jeszcze przez chwilę biało ?

No i co z tego, że się odwracam? Mogę mieć biało i się odwrócić w stronę z której będzie wybiegał przeciwnik nieco wcześniej, bo wtedy łatwiej mi grać na słuch(łatwiej określić czy ktoś biegnie). Przecież nie będę się patrzył w ścianę cały czas..

36750 - rzucając flesha myślłał że rzuci go przez górę jednak flesh się odbił po czym ty wybierasz na schody i co nie miałeś flesha ?

O czym ty mówisz? Odbiłem flesza od ścianki żeby sprawdzić galę, wcale nie chciałem rzucać górą.

44930 - Grand rzuca ci flesha którego nie miałeś ?

Flesz wybucha za moimi plecami. Z tego co pamiętam złapał mnie częściowo i mogłem zobaczyć Granda.
    Proszę bardzo oto screen flesza  https://imgur.com/a/b2BcQu5

81600 - brak flesha skoro bronią kierowałeś na Granda i tłumaczyłeś Grandowi że się odwróciłeś się na demku jest co innego pokazane że broń kierowałeś na dół więc był brak flesha

Flesz wybuchł za moimi plecami, polecam sprawdzić na demku dokładną pozycję wybuchu flesza i moją.
    Screen pozycji flesza przed wybuchem. https://imgur.com/a/I8jQPls
    Flesha dostałeś centralnie pod nogi , co nawet sam Grand mi to tłumaczył że dostałeś pod nogi , więc jakim cudem mogłeś go dostać za plecami skoro flesh wybuchł pod Twoim nogami , i strzelałeś w Granda a jemu próbowałeś wmuwic że się odwróciłeś nic takiego na demku nie było
    (06-Sty-2020,23:38)dawidowski napisał(a): Flesha dostałeś centralnie pod nogi , co nawet sam Grand mi to tłumaczył że dostałeś pod nogi , więc jakim cudem mogłeś go dostać za plecami skoro flesh wybuchł pod Twoim nogami ,  i strzelałeś w Granda a jemu próbowałeś wmuwic że się odwróciłeś nic takiego na demku nie było
    Proszę bardzo, zrobiłem screeny z wybuchu fleszów, masz je w poście wyżej.

Jak widać żaden z nich nie wybuchł pod moimi nogami, a nawet w tej drugiej sytuacji widać, że jest daleko za mną.

Ogólnie  to dziwne, że w  kilku rundach niemal na ślepo cofam się od fleszów z długiej, a gdy Grand rzuca jakieś nieudolne za plecy to nagle dostaje  bana bez niczego :x

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości
    Skocz do:

Menu