Witaj, Odwiedzający!
Prosimy Zarejestruj się, lub Zaloguj
aby korzystać w pełni z naszego forum!
  • Nie pamiętam hasła
  • Darmowy vip dla kobiet Sprawdź
    TOP 5 w rankingu Sprawdź
    Kup Range VIP Sprawdź
    Ciemna Strona FFA
    145.239.25.236:27015
    Ciemna Strona TS3
    51.75.43.30:10002

polaczekpolaczekAh shit, here we go again.

Wątek zamknięty 
    Ocena wątku:
    • 0 głosów - średnia: 0
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    Wyjaśnij mi akcje 15700. Syru dał ci flesza wprost w celownik a ty jakby nigdy nic wszystko widziales, nawet sie nie ruszyles jak  ten flesz lecial.
    Jakoś nie chce mi się wierzyć. Mogę później to nagrać, bo  muszę lecieć.

(07-Sty-2020,14:29)LakiLuk napisał(a): Wyjaśnij mi akcje 15700. Syru dał ci flesza wprost w celownik a ty jakby nigdy nic wszystko widziales, nawet sie nie ruszyles jak  ten flesz lecial.

Odległość od tego flesza była tak duża, że prawie nic mi nie zrobił, a do tego wybuchł przy samej ścianie.
    ale flesha widać całego więc musiałeś coś go odczuć
    (07-Sty-2020,14:39)dawidowski napisał(a): ale flesha widać całego więc musiałeś coś go odczuć
    No z takiej odległości to jest mignięcie białego przez ułamek sekundy, więc nawet nie cofałem.
    Ale po co dyskutujecie na ten temat sprawdze demko za chwile i sie zobaczy czy mialem racje czy sie pomylilem

A i moze ogarniesz slownictwo bo nikt cie nie wyzywa ani nie uzwya wulgaryzmow poprostu opisali sytuacje z gry i tye. Takze spokojnie jesli masz racje co do tickow to dostaniesz ub. Krotko mowiac lzuzuj majty i cierpliwosci
    A wiec tak ogladalem demko i trudno stwierdzic czy go miales czy nie bo rzeczywiscie polecial za plecy ale dziwi mnie to ze skoro twierdzisz ze nic nie miales a mi na demku mowisz ze sie odwrociles a takiego nic nie bylo troszke to dziwne nie uwazasz??? takze PROSZE O UB
    Mówiłem tak, bo myślałem że ten wcześniejszy flesz był od Ciebie (ten gdzie stałem plecami do ściany dosłownie chwilę wcześniej), ale rzucał go ktoś inny, mój błąd.
    Odbanowany. Zamykam

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości
    Skocz do:

Menu