Witaj, Odwiedzający!
Prosimy Zarejestruj się, lub Zaloguj
aby korzystać w pełni z naszego forum!
  • Nie pamiętam hasła
  • Darmowy vip dla kobiet Sprawdź
    TOP 5 w rankingu Sprawdź
    Kup Range VIP Sprawdź
    Ciemna Strona FFA
    145.239.25.236:27015
    Ciemna Strona TS3
    51.75.43.30:10002

polaczekpolaczekv252326234

Wątek zamknięty 
    Ocena wątku:
    • 0 głosów - średnia: 0
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    Twój nick:  яσуαℓ # Polaczek™.!
    Steam id:  STEAM_0:0:772081797
    Kiedy zbanowany: Tue, 14 Jan 2020 20:25:35'
    Powód bana: Anty Flash
    Nick admina banującego: Dawidowski
    http://732926.node51.pukawka.pl/auto-202...491934.zip - demko

Ticki :

1820 - 2100 - bh

2200 - 3000 - bh

7500 - rzucasz flesha po czym zaraz wybiegasz

8265 - celownik od razu ustawiony na głowę gracza .

15800 - strzelasz do bota , nie zabiłeś go a lecisz w inną stronę ?

25380 - wskakując przez okno szybko Ci przeskoczył celownik celownik na gracza ( możemy to nawet dostrzec w spowolnionym tempie )

30145 - tutaj już byłeś wcelowany w gracza , szybki strzał w głowę .

34740 - strzelasz na boki dopiero gdy zabijasz przeciwnika celownik ustawia się na jego model ?

39620 - celownik ustawiony od razu na głowę .

50580 - chyba już wiesz że tam znajduję się przeciwnik skoro strzelasz tam gdzie się znajduje .

51150 - rzucasz flesha po czym zaraz się odwracasz i idziesz dalej ?

53500- to już było dziwne kierownik nie był ustawiony nawet na gracza a dostał kulami po głowie ?

86620 - szybki strzał w głowę ( kierownik sam jakby się ustawił ? )

88500 -rzucasz sobie flesha po czym drugiego a za chwilę idziesz jak gdyby nigdy nic , i co nie miałeś biało ?

90430 - szybki strzał w głowę !

91860 - tutaj od razu czekałeś na gracza ?

93740 - rzucasz flesha po czym zaraz wybiegasz ?

95770 - rzucasz flesha po czym zaraz wybiegasz aby zabić bota który znajduje się za skrzynką ?

109240 - tak stałeś i czekałeś kiedy pojawi się tam na górze gracz .

113630 - tutaj strzela obok a gracz i tak dostaje kulami po głowię .

113808 - szybki strzał w głowę .

115520 - tak stałeś i czekałeś na gracza ...

124640 - kulka w samą głowę .

127820 - celownik od razu idzie do góry i tak czekałeś aż się pojawi gracz ..
    link do demka nie działa
    http://732926.node51.pukawka.pl/auto-202...491934.zip
    Ticki :

1820 - 2100 - bh  2200 - 3000 - bh  Przecież to tylko rozgrzewka..

7500 - rzucasz flesha po czym zaraz wybiegasz  ???? Schowałem się za ścianą zanim wybuchł? Problemy ze wzrokiem?

8265 - celownik od razu ustawiony na głowę gracza . Jak od razu? Boże przecież celowałem na dół najpierw XD

15800 - strzelasz do bota , nie zabiłeś go a lecisz w inną stronę ? No bywa, ale co w tym dziwnego albo  mającego związek z banem?

25380 - wskakując przez okno szybko Ci przeskoczył celownik celownik na gracza ( możemy to nawet dostrzec w spowolnionym tempie )  Szybko? Oglądając większość mojego demka robię to znacznie szybciej, ale no niech Ci będzie było to niespotykanie szybkie albo nawet szybkie jak błyskawica.

30145 - tutaj już byłeś wcelowany w gracza , szybki strzał w głowę .  Sprawdziłem pozycje po prostu, padały strzały w tamtym rejonie, więc wychylałem powoli sprawdzając.

34740 - strzelasz na boki dopiero gdy zabijasz przeciwnika celownik ustawia się na jego model ?  Zwykły flick, szok prawda?

39620 - celownik ustawiony od razu na głowę .  To fajny celownik na głowę jak mierzyłem 2 sekundy xD

50580 - chyba już wiesz że tam znajduję się przeciwnik skoro strzelasz tam gdzie się znajduje .    Prawie w każdej rundzie ktoś stoi  w domku, więc chyba logiczne jest to, że to tam się wceluje wychodząc na długą, myślenie nie boli Smile

51150 - rzucasz flesha po czym zaraz się odwracasz i idziesz dalej ?  Nie chcę Ci nic mówić, ale wtedy było już po rundzie XDDD

53500- to już było dziwne kierownik nie był ustawiony nawet na gracza a dostał kulami po głowie ?    Pewnie znowu jakiś flick, ogólnie to o co jestem podejrzany? Rozpisujesz wh, teraz prawdopodobnie aima, i anty flesza, sprecyzuj się.

86620 - szybki strzał w głowę ( kierownik sam jakby się ustawił ? )  Pograsz na wyższym poziomie to się z czasem nauczysz, polecam nie tylko grać z p90.

88500 -rzucasz sobie flesha po czym drugiego a za chwilę idziesz jak gdyby nigdy nic , i co nie miałeś biało ?  Ja naprawdę odnoszę wrażenie, że powinieneś udać się do okulisty, kolejna naciągana na siłę akcja (jak 90% tutaj). Widzisz w ogóle jak one wybuchły i jak jestem ustawiony wtedy?

90430 - szybki strzał w głowę !  Nie był szybki, ale spoko niech będzie kolejny zajebiście szybki strzał XDD

91860 - tutaj od razu czekałeś na gracza ?  Dlaczego miałem nie celować skoro była to jedyna pozycja z której mógł wyjść?

93740 - rzucasz flesha po czym zaraz wybiegasz ?  Ty nawet nie wiesz jak w tej grze działają flesze, powiem więcej, nawet nie wiesz jak je rzucać. Odnośnie flesza to wybuchł tuż przy ścianie.

95770 - rzucasz flesha po czym zaraz wybiegasz aby zabić bota który znajduje się za skrzynką ?  Jak dla mnie to normalnie sprawdziłem po fleszu, ale widzę że to też jest podejrzane.

109240 - tak stałeś i czekałeś kiedy pojawi się tam na górze gracz .  Proszę oglądać demko z słuchawkami, było słychać jak biegnie aparty to czekałem.

113630 - tutaj strzela obok a gracz i tak dostaje kulami po głowię .  .113808 - szybki strzał w głowę .  Żałosne, że muszę rozpisywać coś takiego, zwykłe full auto i wychylenie.

115520 - tak stałeś i czekałeś na gracza ...    Słuchawki, polecam zakupić po raz kolejny.

124640 - kulka w samą głowę .  Jeśli to było dziwne to ja proszę o zabronienie mu rozpisywania demek.

127820 - celownik od razu idzie do góry i tak czekałeś aż się pojawi gracz ..    Skoro dołem biegł mój teammate to wcelowałem się w górę, logika kolejny już raz.

Ogólnie nie chcę Cię obrażać chociaż ciężko to robić po tym co Ty wypisujesz, ale daruj sobie rozpisywanie demek.
    Nie znasz zasad tej gry, nie potrafisz strzelać, rzucać fleszów, dla Ciebie szokiem jest gdy strzelę jakiegoś one tapa albo zrobię flicka wydaje mi się, że nawet nie wiesz po co w to grasz.
    Masz kd na poziomie +/- 1 i Ty się bierzesz za rozpisywanie demek?  Serio kurwa, serio?

Jeszcze rozumiem gdyby to były jakieś sensownie rozpisane akcje, ale  Ty wypisujesz wszystko na siłę (90% nie ma sensu i robi je zwykły przeciętny Polski Gracz) np "rzucasz flesha po czym zaraz wybiegasz" - po co się kurwa rzuca flesza? żeby wyjśc po nim, co tu jest trudnego do zrozumienia? albo "tak stałeś i czekałeś kiedy pojawi się tam na górze gracz" , więc widzisz dawidowski tym się właśnie różnimy, twoim jedynym celem na mapie jest zraszowanie z p90 przeciwnika nie puszczając klawisza "w", a w tej grze chodzi o trochę więcej, o użycie mózgu, granie taktycznie, pewnie niewiele Ci to 
    mówi..
    chwila chwila nie tylko ja oglądałem te demko ale też inni Admini i w pełni mają takie same zdanie jak ja ,
    Chciałbym się dowiedzieć którzy żeby się z nich pośmiać trochę. Demko wygląda na rozpisane przez Ciebie.
    Serio 10 lat gram w csa, ale jeszcze nikt mi tak ch*jowo nie rozpisał bana xdd
    tick 95770 to widocznie tak szybko Ci przeszedł flesz po czym widziałeś bota ? ja bym miał bialo

a co to za różnica który Admin rozpisze demko . a jeśli chcesz sie pośmiać z Adminów to radzę ci trochę pomyśleć nad tym
    (14-Sty-2020,21:36)dawidowski napisał(a): tick 95770 to widocznie tak szybko Ci przeszedł flesz po czym widziałeś bota ? ja bym miał bialo

a co to za różnica który Admin rozpisze demko .  a jeśli chcesz sie pośmiać z Adminów to radzę ci trochę pomyśleć nad tym
    No nie wiem, ja nie miałem bo odbił się za ścianą. Mam zacząć nagrywać telefonem?

I nie oszukujmy się, w source nie ma żadnego poziomu, gracze w większości są chujowi i nie mówcie, że nie. Przeszedłem z tego powodu na CSGO, ale wracam tu czasami postrzelać 4fun i pograć mixy. Te akcje są niczym, nie rozśmieszajcie mnie. Zagrajcie w Globala na nieco wyższym poziomie (Supreme/Global), a zobaczycie że takich graczy jak ja jest pełno, tylko nikt z nich nie gra w source.
    ten tick 88500 te dwa flesze ja probowalem i za kazdym razem mam bialo i jak bot wychodzil z apartow to juz pod koniec rundy strzeliles jedna pestka pol metra za botem i tak bania weszla i takich akcji bylo wiecej

nie wiem jak ty to robisz ale ty unikasz wszystkich fleszy

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości
    Skocz do:

Menu