Witaj, Odwiedzający!
Prosimy Zarejestruj się, lub Zaloguj
aby korzystać w pełni z naszego forum!
  • Nie pamiętam hasła
  • Darmowy vip dla kobiet Sprawdź
    TOP 5 w rankingu Sprawdź
    Kup Range VIP Sprawdź
    Ciemna Strona FFA
    145.239.25.236:27015
    Ciemna Strona TS3
    51.75.43.30:10002

polaczekpolaczekv252326234

Wątek zamknięty 
    Ocena wątku:
    • 0 głosów - średnia: 0
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    (14-Sty-2020,21:45)Grand!! napisał(a): ten tick  88500 te dwa flesze ja probowalem i za kazdym razem mam bialo                                                                                                                                                                  i jak bot wychodzil z apartow to juz pod koniec rundy strzeliles jedna pestka pol metra za botem i tak bania weszla i takich akcji bylo wiecej

No i pewnie miałem biało, ale co to za różnica skoro nie było nikogo w pobliżu? Dostałem biało odwróciłem się, więc nie trwało kilku sekund i na początku pewnie na ślepo zacząłem biec.

Odnośnie bota to zatrzymał się w miejscu, więc nie było to trudne strzelić one tapa.
    no sory ale tak to wyglada okreci sie i juz po mleku i to jest dziwne
    tak samo jak zabił bota rzucił flesha który wpadł do środka i zaraz tam wbiegłeś nie miałeś wogóle flesha
    tak to piszesz jakbys juz nie pamietal tej sytuacji
    (14-Sty-2020,21:50)Grand!! napisał(a): no sory ale tak to wyglada okreci sie i juz po mleku i to jest dziwne

Nie wiem co Ci mogę powiedzieć, może jak zobaczysz coś podejrzanego to nagram Ci identyczną akcję telefonem żeby nie było wątpliwości.
    (14-Sty-2020,21:49)polaczek napisał(a):
    (14-Sty-2020,21:45)Grand!! napisał(a): ten tick  88500 te dwa flesze ja probowalem i za kazdym razem mam bialo                                                                                                                                                                  i jak bot wychodzil z apartow to juz pod koniec rundy strzeliles jedna pestka pol metra za botem i tak bania weszla i takich akcji bylo wiecej

No i pewnie miałem biało, ale co to za różnica skoro nie było nikogo w pobliżu? Dostałem biało odwróciłem się, więc nie trwało kilku sekund i na początku pewnie na ślepo zacząłem biec.

Odnośnie bota to zatrzymał się w miejscu, więc nie było to trudne strzelić one tapa.
    oj tu sie mylisz ogladalem 2 razy ta akcje ale ok byc moze przypadek
    (14-Sty-2020,21:51)Grand!! napisał(a): tak to piszesz jakbys juz nie pamietal tej sytuacji
    No a co tu pamiętać? Gram trochę bardziej na poważnie w CSGO i bardziej pamiętam zagrywki z tamtych spotkań (jakieś taktyki/granaty).

Source to jedynie jest do pogrania 4fun z nudów.

Ogólnie nie wiem czy to prawda, ale kiedyś słyszałem, że karty AMD powodują szybsze schodzenie flesza, a ja mam właśnie Radeona.
    mi żadne filmy z telefonu itp mnie nie interesują , wyraźnie widać że rzucasz flesha i zaraz na nim wybiegasz aby zabić bota .
    Gram (z przerwami) w source 10 lat, na kilku serwerach miałem admina, nawet Antycheata, wielokrotnie nawet gdy już nim nie byłem ludzie pytali mnie o decyzję w sprawie jakiegoś gracza i wydaje mi się, że nigdy nie oceniłem kogoś źle. To nieco śmieszne jak muszę się bronić z akcji które wykonuje większość graczy,
    @ dawidowski co z tym banem

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

3 gości
    Skocz do:

Menu