Witaj, Odwiedzający!
Prosimy Zarejestruj się, lub Zaloguj
aby korzystać w pełni z naszego forum!
  • Nie pamiętam hasła
  • Darmowy vip dla kobiet Sprawdź
    TOP 5 w rankingu Sprawdź
    Kup Range VIP Sprawdź
    Ciemna Strona FFA
    145.239.25.236:27015
    Ciemna Strona TS3
    51.75.43.30:10002

polaczekpolaczekv252326234

Wątek zamknięty 
    Ocena wątku:
    • 0 głosów - średnia: 0
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    (14-Sty-2020,21:58)dawidowski napisał(a): mi żadne filmy z telefonu itp mnie nie interesują , wyraźnie widać że rzucasz flesha i zaraz na nim wybiegasz aby zabić bota .

Konkretne akcje poproszę
    poczekamy na decyzje Konia co on na to powie
    Znam cie z gry i wiem ze dlugo grasz ja zreszta tez i wiem ze dobrze grasz ale dawidowski przedstawil kilka akcji po ktorych no sory mogles dostac bana. Wiem ze jestem Antycheatem ale juz zglupialem XDDDDD
    dlatego za nim dostałeś perma konsultowałem to z innymi Adminami Grand dokładnie oglądał demko
    (14-Sty-2020,22:05)Grand!! napisał(a): Znam cie z gry i wiem ze dlugo grasz ja zreszta tez i wiem ze dobrze grasz  ale dawidowski przedstawil kilka akcji po ktorych no sory mogles dostac bana.          Wiem ze jestem Antycheatem ale juz zglupialem XDDDDD

Rozumiem, ale w większości są one bardzo na siłę tylko żeby rozpiska była dłuższa, może ze 2/3 są dobre, ale jak dla mnie czyste. No cóż czekam na decyzję.
    Aż odpaliłem source, żeby obejrzeć to demo i nie ma tam nic ciekawego. Gracz czysty Big Grin Z parę lat temu sam myślałem, że Polaczek coś ma, ale doświadczenie jest po jego stronie. Prawda jest taka, że w Source nie ma poziomu. Tak jak Polaczek napisał wyżej pograjcie w Globala to takie akcje to jest norma Smile
    To jak? Widziałem, że koniu wysłał odpowiedź, ale chyba została usunięta.
    Ja się nie wypowiadam nie jestem w temacie...
    Pomogłem? Przyznaj punkt REPUTACJI! Dziena Wink KLIKNIJ I DODAJ PUNKT 
    Dawidowski, proponuję w inny sposób sprawdzać graczy, ponieważ praktycznie wszystkie ticki są wypisane na siłę. W rozpisywaniu demek nie liczy się ilość wypisanych tricków, lecz jakość,  a tu niestety jej brakuje, poniewaz ze wszystkich tricków, znajdziemy może jedną akcję, która jest podejrzana, a to za mało na bana. Dam ci dobrą radę, gdy już oceniasz demko, to nie oceniaj gracza na siłę, tylko wciel się w rolę adwokata, ktory ma bronić oskarżonego, dopiero wtedy nauczysz się prawidłowo oceniać graczy.
    Ale Ty mi nie będziesz tłumaczył jak mam rozpisywać demko i w jaki sposób mam podchodzić do gracza kropka..

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości
    Skocz do:

Menu