Witaj, Odwiedzający!
Prosimy Zarejestruj się, lub Zaloguj
aby korzystać w pełni z naszego forum!
  • Nie pamiętam hasła
  • Darmowy vip dla kobiet Sprawdź
    TOP 5 w rankingu Sprawdź
    Kup Range VIP Sprawdź
    Ciemna Strona FFA
    145.239.25.236:27015
    Ciemna Strona TS3
    51.75.43.30:10002

xaNxaNProśba o UB

Wątek zamknięty 
    Ocena wątku:
    • 0 głosów - średnia: 0
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    Nick: Elusivity # bonjur xaN.
    Twój SteamID: STEAM_0:0:84726234

Kiedy zbanowany: Niedziela, 19 Stycznia 2020, 21:47
    Powód bana: " Info z TS"
    Nick admina: Dawidowski

Zacznijmy od tego, skąd wzięliście pomysł na taki powód. Według was siedzimy na TS i słowo w słowo mówimy sobie, gdzie znajduje się dany gracz.. Zamiast przyjść do nas na ts, bo wiedzieliście na jakim siedzimy i sprawdzić na jaki temat rozmawiamy, to wy wolicie dać permanentne bany z góry. Prosimy o zniesienie naszych banów, gdyż nie słusznie zostaliśmy zbanowani..

Umiejętności, to jedno, gra na słuch, to drugie, nie wiem na jakiej zasadzie wywnioskowaliście, że sobie podpowiadamy. Proszę Anty-Cheat'a o sprawdzenie demka.
    po pierwsze nie interesuje Mnie to na jakim siedzicie Tsie , widziałem że cała wasza trójka siedzi jednocześnie na tsie i gra na serwerze ..
    po drugie Twój kolega się pytał innego Admina czy jest jakiś ban za podpowiadanie sobie na tsie .
    po trzecie jakim cudem grając od wczoraj masz już zdobyte ponad 1300 punktów ?
    Ja gram od wczoraj??..
    Już chyba od tygodnia wbijam te punkty.. Kolega pytał się o to, gdyż pirat wcześniej mówił, że zaraz nas zbanuje za rzekome " podpowiadanie " i on się spytał, czy za takie coś jest ban..
    to podaj swoje wcześniejsze nicki
    A to, że siedzimy w 3 na ts'ie z góry oznacza, że podpowiadamy? Ts, służy do rozmowy i miłego spędzania czasu z ludźmi poprzez rozmowę. znamy się ze sobą długo, to postanowiliśmy sobie pogadać, nie uwierzę wam, jeśli powiecie, że nigdy podczas gry, nie siedzieliście ze znajomymi w 2-3 czy 4 osoby i razem nie graliście.

(19-Sty-2020,22:09)dawidowski napisał(a): to podaj swoje wcześniejsze nicki
    xaN, Talarek.. Gram tymi nickami, dodając jakieś dodatki jak: xaN's God!, Talarek <33, x a N.. i te sprawy, przecież w tygodniu gadaliśmy ze sobą, bo pomyliłem Cię z Gumisiem, nie pamiętasz?
    ja czegoś takiego nie robie , tak jak inni admini czy też gracze , ja sobie jeszcze obejrze demko z gry

po drugie skoro grasz od tygodnia to podaj swoje nicki

taka rozmowa była wczoraj
    Podałem Ci u góry i nie udawaj, że mnie nie widziałeś. Smile)
    szczerze to nigdy cie nie widziałem na serwerze .
    Ty może tak nie robisz, nie powiedziałem, że ty tak samo jak ja ze swoimi znajomymi razem siedzę i gram.. Powiedziałem ogólnie " wy "..

(19-Sty-2020,22:14)dawidowski napisał(a): szczerze to nigdy cie nie widziałem na serwerze .
    Szczerze, grając pierwsze kilka dni, nikogo nie znałem na serwerzeSmile
    Zexi gra dopiero od początku weekendu, a Brylu dopiero dziś co pobrał gierkę, więc nie możesz ich również kojarzyć.

(19-Sty-2020,22:04)dawidowski napisał(a): po pierwsze  nie interesuje Mnie to na jakim siedzicie Tsie , widziałem że cała wasza trójka siedzi jednocześnie na tsie i gra na serwerze ..
    po drugie Twój kolega się pytał innego Admina czy jest jakiś ban za podpowiadanie sobie na tsie .
    po trzecie jakim cudem grając od wczoraj masz już zdobyte ponad 1300 punktów ?
    A wracając do tego jak niby nabiłem te 1300pkt.. Wiesz, są też ludzie, którzy po prostu ogarniają gierki, według mnie gram dobrze i potwierdzam, to w grze na serwerach czy na mix'ach z graczami klanu " royal ".
    Także punkty nie mają tutaj nic do gadania.
    Demko : http://732926.node51.pukawka.pl/auto-202...466890.zip

Zexi

Ticki :

41400 - nawet nie spojrzał a już wiedział że tam stoi gracz ?

46000 - bh

473600 - bh

59040 - ciekawe że już wiedział że tam za ścianą stoi przeciwnik ?

65290 - ten gracz szedł po cichu tak że nie było go słychać , tak więc jak mógł go wiedzieć że tam znajduje się przeciwnik ?

DEMKO http://732926.node51.pukawka.pl/auto-202...463659.zip

XAN

TICKI :

16200- szybki odwrót celownika na Mnie ...

83415 - ten strzał już był dziwny ??

88430 -szybki strzał !!!

105070 - jestem bardzo ciekawy jak mogłeś z góry wiedzieć że jestem na dole ( skoro nie padło takie info ) a po drugie byłem po cichu także nie wiem skąd mogłeś to wiedzieć ?

113860 - tutaj też była ciekawa akcja , skoro od razu wyszedłeś namierzony na przeciwnika który siedział na dachu ?

123576 - przez metalową bramę zabija przeciwnika ..

123920 - tego gracza za skrzynką nie mogłeś widzieć ani go słyszeć że tam się znajduje , a wylatujesz i go zabijasz ..

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości
    Skocz do:

Menu