Witaj, Odwiedzający!
Prosimy Zarejestruj się, lub Zaloguj
aby korzystać w pełni z naszego forum!
  • Nie pamiętam hasła
  • Darmowy vip dla kobiet Sprawdź
    TOP 5 w rankingu Sprawdź
    Kup Range VIP Sprawdź
    Ciemna Strona FFA
    145.239.25.236:27015
    Ciemna Strona TS3
    51.75.43.30:10002

xaNxaNProśba o UB

Wątek zamknięty 
    Ocena wątku:
    • 0 głosów - średnia: 0
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    Sam obejrzę demko i powiem jak to wszystko wyglądało z mojej prespektywy.
    Kolega również ma się wypowiedzieć do ticków
    16200 - Zexi'ego zabiłem normalnie, gdyż sam strzelał z okna, a odwrociłem się szybko, gdyż usłyszałem twoje duże stópki na moich pleckach.
    83415 - To nie był dziwny strzał.. Oddałem w Ciebie nie trafioną serię, po czym zmieniłem na pistolet i Cię z niego dobiłem, noramlna reakcja
    88430 - Jak dla mnie, to był normalny strzał. Fakt oddany szybko, ale zauważ, że biegłem cały czas dalej mimo wcelowanej AWP'y, @K.. nie trafiła, a ja szybko przeniosłem celownik na jej głowę i strzeliłem " bursta ".
    105070 - Jakbyś nie usłyszał, kolti około tick 103000 mówi, że jeden na samym dole, to poszedłem to sprawdzić, a to, że stałeś w widocznym miejscu, to już nie moja wina.
    113860 - Jakie od razu namierzony? Celownik, jest skierowany na hangar, dopiero po sekundzie, gdy zobaczyłem swifty c@t'a, nakierowałem na jego głowę.
    123576 - CzaaakUxoxo, przez czas, gdy wychylałem na niego, pikował cały czas z tej samej pozycji, wychylił tak dwukrotnie, więc postanowiłem przeskanować ściankę z mai'na, bo jakbym wychylił normalnie, bardzo prawdopodobne byłoby to, że trafił by mnie z AWP.. A właśnie, to że miał AWP sprawiło, że też wolałem na niego nie wychylać ponownie, bo wiedziałem, że będzie we mnie wcelowany.
    123920 - To jest mój normalny odruch, jeżeli zabijam jednego z graczy na midzie, a widzę, że bomba też tam leży ( zobacz na radar, jest za tymi skrzynkami ), to można się zacząć domyślać, że ktoś jeszcze jest na środku, a raczej na pewno, nie ustawiliby się we dwójkę na jednej pozycji.

Chyba wszystko ładnie i logicznie wypisałem.

Pozdrawiam Cię

Wiktor
    nie nie tick 105070 - a tu 104380 - jak mogłeś to słyszeć skoro byłeś w ct a kolti był w drużynie TT więc nie mogłeś tego słyszeć co kolti mówił w swojej drużynie że jeden jest na dole , ta informacja była podana z Tsa .
    Nie sprawdziłem drużyny, tak mój błąd i myślisz, że mnie maszWink
    Każdy latał po górze i dworze, szukał graczy, więc zszedłem na dół i też ich szukałem, i Cię znalazłem.

(20-Sty-2020,16:28)xaN napisał(a): Nie sprawdziłem drużyny, tak mój błąd i myślisz, że mnie maszWink
    Każdy latał po górze i dworze, szukał graczy, więc zszedłem na dół i też ich szukałem, i Cię znalazłem.
    I teraz według Ciebie, to było podane 100% na ts, nie sprawdziłem, że kolti nie był wtedy w moim team'ie, ale pamiętam, że dużą część mapy de_nuke z nim rozegrałem, więc pomyślałem, że on był ze mną i to napisałem..

A poza tym sprawdź radar, jeśli chodzi o tę sytuacje, jest tak jak napisałem.. Każdy latał góra i dwór, i nkit nikogo nie znalazł, więc logiczne jest, że ktoś musi kampić, biegać na dole. Wink
    Zexi
    41400 - Jak nie wiedziałem, jak wiedziałem.. Gracz chwile przed moim wychyleniem na szczura, rzucił granata, więc logiczne jest, że tam ktoś stoi.
    46000 - Tak jak pisał @ xaN, gierkę pobrałem na początku weekendu, w CS:GO można normalnie skakać na BH, jeśli chodzi o serwery, nie wiedziałem, bardzo przepraszam.
    47360 - To samo co powyżej
    59040 - Chciałem na spokojnie sprawdzić dżunglę, ale Grandowi było widać lufę z AWP, każdy normalny gracz w tym momencie zrobiłby pre-fire'a.
    65290 - Normalnie sprawdziłem respa CT, każdy z mojej drużyny biegał po całej mapie, a na CT nikt nie stał, więc postanowiłem sprawdzić.. Normalne sprawdzenie pozycji.
    Refresh, czekamy cały czas na waszą wypowiedź.
    tutaj wrzucę jeszcze jedno demko http://732926.node51.pukawka.pl/auto-202...378742.zip

Ticki Bruce leee

30760 - od razu wiedział że tam zaraz wyjdzie gracz ..

40170 - tu wychodzi od razu wcelowany na gracza !

66500 -od razu jest wcelowany w gracza który znajdował się za skrzynką .

70280 - wyskakuje zabija gracza i się cofa , nie mógł go słyszeć !!

73586 - jak szybko wiedział że zaraz tam wyjdzie gracz ..

110320 - przez ścianę strzela do graczy ..

121727 - za ścianą znajduje się gracz , ciekawe więc że tak strzela w nią ?

127907 - dostaje flesha gdzie zaraz zabija przeciwnika ? i co nie miał biało ?

132700 - od razu wie że tam w rogu znajduję się przeciwnik ?

137981 - tak strzelą tą AWP po ścinach .

Tego dnia gracze również siedzieli na tsie .
    Na jego prośbę, rozpiszę demko za niego.
    Wstawiam ja.

30760 - od razu wiedział że tam zaraz wyjdzie gracz .. - Zwykłe wcelowanie się, chwile patrzenie pozycji, potem pewnie by odpuscil, ale po niedługiej chwili widać lufę przeciwnika, więc Bruce zostaje dalej wcelowany.

40170 - tu wychodzi od razu wcelowany na gracza ! - słychać wybuch flasha, więc po prostu sie ustawił. I nie wychodzi wcelowany, tylko się normalnie ustawia i czeka aż ktoś przyjdzie.

66500 -od razu jest wcelowany w gracza który znajdował się za skrzynką . - (tick 65000) Patrzył sobie czy nikogo nie ma od mida, potem picknął na BS.

70280 - wyskakuje zabija gracza i się cofa , nie mógł go słyszeć - No i go nie słyszał, zwykły pick.

73586 - jak szybko wiedział że zaraz tam wyjdzie gracz ..- Zabili tam osobę z jego teamu, miał czerwony 'X' na radarze, to się w to miejsce wcelował.

110320 - przez ścianę strzela do graczy .. - Lecą granaty, pada strzał od TT, więc wiedział że tam są i zaczął skanować, do tego strzela same no scopy, którymi nikogo nie trafił - szczerze nie wiem czemu ten tick wypisałeś.
    ś.
    121727 - za ścianą znajduje się gracz , ciekawe więc że tak strzela w nią ? - Miał 'X' na radarze, więc chyba próbował skanować przez te skrzynki, tak zeby strzał przeleciał przez connector i trafił przeciwnika, choć to nie wyszło xD

127907 - dostaje flesha gdzie zaraz zabija przeciwnika ? i co nie miał biało ? - Nie, jak się celuje ze scopa i dostajesz flasha blisko siebie to często nie ma tego flasha lub jest bardzo słaby, dlatego uciekł na drugą stronę i czekał na przeciwników, a od drugiego flasha to się normalnie odwrócił.

132700 - od razu wie że tam w rogu znajduję się przeciwnik ? - Normalne sprawdzenie pozycji, nie mów, że Ty byś wszedł na takiego mida i nie sprawdził żadnej pozycji tylko wbiegł na chama.

137981 - tak strzelą tą AWP po ścinach . - Normalne strzelanie, nie wiem co Ty tutaj widzisz.

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości
    Skocz do:

Menu