Witaj, Odwiedzający!
Prosimy Zarejestruj się, lub Zaloguj
aby korzystać w pełni z naszego forum!
  • Nie pamiętam hasła
  • Darmowy vip dla kobiet Sprawdź
    TOP 5 w rankingu Sprawdź
    Kup Range VIP Sprawdź
    [FFA]Ciemna Strona
    145.239.25.236:27015
    [DD2]Ciemna Strona
    54.38.202.0:27015
    [Zombie Mod] Ciemna Strona
    51.83.215.39:27015
    [MIXY/SPARY] Ciemna Strona
    145.239.239.243:27015
    [4MAPS][PL-TR128-SKINY]
    145.239.237.70:27190
    Ciemna Strona TS3
    51.75.43.30:10002
    ✔✔✔✔ WAŻNY KOMUNIKAT ✔✔✔✔
    Kliknij w obrazek i oddaj głos na nasz serwer, zapewniając mu natychmiastowe punkty! Każdy głos sie liczy.

xaNxaNxaN v2

Wątek zamknięty 
    Ocena wątku:
    • 0 głosów - średnia: 0
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    Oprócz tego jesteś podejrzany o wh i to jest cheat
    Jestem podejrzany*, właśnie jestem.. Czekamy na Grandzia.
    no wlasnie macie info z ts
    Nie mamy infa z ts, jeśli chcecie możemy siedzieć na waszym i możecie nadzorować naszą rozmowę, nie ma problemu.
    po drugie proponuje zobaczyc strzaly w spowolnionym tempie i tak 18000 - wbiegasz na gornego i mierzysz do ct po chwili strzelasz do tt ale jeszcze celownik nie naszedl na gracza strzelasz i kula trafia obok glowy tt zatrzymaj sobie na 18410 idealnie widac 55000- po zabiciu pitera strzelasz do pirata ale nie trafiacie oboje po chwili pirat sie przesuwa w prawo ty znow sie wychylasz strzelasz, celownik z lewej na skrzyni a ty zabijasz go z prawej 63500- znow hangar mierzysz i czekasz na tt wybiega jeden i strzelasz z opuznieniem po chwili namierzasz go przez 1 sek. idealnie przez kontyner tam gdzie stal potem ten sam zawodnik biegnie w strone hangaru, dobiega za sciane widzisz go ale mierzysz kolo kontynera strzelasz a kula trafia w sciane tam gdzie znajdowal sie tt Trzy takie same sytuacje jak dla mnie masz auto namierzanie nie wiem jak to sie nazywa ale ulatwiasz sobie gre jak dla mnie BEZ MOZLIWOSCI UB

Naprawde myslales ze to ukryjesz ogladaj demko w spowolnionym tempie
    to się nazywa NoSpread - pod czas strzału nabój leci w miejsce gdzie jest wcelowany na przeciwnika , nawet może strzelać bez celownika a i tak nabój trafi przeciwnika . Jest to pewnie jakiś rodzaj Aimbota
    KURWA cenie dobrych graczy dlatego sie nie wpierda....... ale jeżeli tak jest jak grand napisał to Ty i reszta klanu to boty jestescie i tyle ..
    Yo jak masz chwile to spojrz sobie na te ticki
    dziś to już nie będę lukać bo sporo wypiłem ale jutro zobaczę
    (25-Sty-2020,21:45)Yo? napisał(a): KURWA cenie dobrych graczy dlatego sie nie wpierda....... ale jeżeli tak jest jak grand napisał to  Ty i reszta klanu to boty jestescie i tyle ..
    Dokladnie jest wiele graczy ktorzy dobrze graja i szacun dla nich ale ja nie wierze w 3 sytuacje ze strzela obok a kula trafia  w przeciwnika jeszcze jedna akcja byla nie pamietam jaki tick ale po tym wylaczylem bo jestem pewny ze ulatwia sobie gre

(25-Sty-2020,21:49)Yo? napisał(a): dziś to już nie będę lukać bo sporo wypiłem ale jutro zobaczę
    spoko a jak pijesz piwko to zdrowko bo ja tez pije Big Grin
    Wątek zamknięty 

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości
    Skocz do:

Menu