Witaj, Odwiedzający!
Prosimy Zarejestruj się, lub Zaloguj
aby korzystać w pełni z naszego forum!
  • Nie pamiętam hasła
  • Darmowy vip dla kobiet Sprawdź
    TOP 5 w rankingu Sprawdź
    Kup Range VIP Sprawdź
    [FFA]Ciemna Strona
    145.239.25.236:27015
    [DD2]Ciemna Strona
    54.38.202.0:27015
    [Zombie Mod] Ciemna Strona
    51.83.215.39:27015
    [MIXY/SPARY] Ciemna Strona
    145.239.239.243:27015
    [4MAPS][PL-TR128-SKINY]
    145.239.237.70:27190
    Ciemna Strona TS3
    51.75.43.30:10002
    ✔✔✔✔ WAŻNY KOMUNIKAT ✔✔✔✔
    Kliknij w obrazek i oddaj głos na nasz serwer, zapewniając mu natychmiastowe punkty! Każdy głos sie liczy.

xaNxaNxaN v2

Wątek zamknięty 
    Ocena wątku:
    • 0 głosów - średnia: 0
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    ale ja tu mowie o xanie i nikim innym a to ze yo cos tam napisal to mnie nie interesuje
    Skoro siedzicie na tsie to ja się nie dziwię że tak gracze o was piszą
    w tej chwili jest rozpatrywany ban gracza xan a nie Twój więc Twoje wypowiedzi nie wnoszą nic do wątku a ja może prszesadziłem pisząc reszta klanu bo nie wiem jak tam z wami jest wiec tyle o tym
    Dobra koniec tego pisania o glupotach czekamy na xana jesli sie nie wypowie prosze o zamkniecie watku
    Zaraz się do tych tick'ów odniosę.

18000 - Pierwsze co się robi wychodząc z kurnika, to sprawdzenie gniazda, normalnie sprawdziłem pozycję i była wtedy ona czysta, potem przeszedłem na sprawdzanie reszty site'a i normalnie zabiłem gracza. 

18410 - Strzelałem i ruszałem się jednocześnie, więc nie trafiłem pierwszym strzałem, potem stanąłem, bo zobaczyłem, że gracz jest na AFK'u, więc zatrzymałem się i go zabiłem.

55000 - Co tu jest dziwnego zabiłem tego gracza, 2 stało w jednej lini i padło na niego, wychliłem jeszcze raz chybiłem, spikowałem silosa żeby sprawdzić czy nie robią mi pleców, potem znowu wychyliłem na mida i oddałem zwykłego flicka, co tu jest dziwnego ja się pytam?...

63500 - Normalnie spikowałem, strzeliłem i chybiłem, następnie wychyliłem jeszcze raz, było pusto, więc ustawiłem się za kontener.. Rzuciłem granata, aby go obić, potem spikowałem od strony silosa, żeby sprawdzić czy nie atakują z drugiej strony.. Następnie znowu sprawdzam od czerwonego i koleś biegł, było słychać jego strzały i było go widać przez chwilkę, więc strzeliłem, ale za późno, bo przed oddaniem mojego strzału, gracz schował się za ścianą i mój strzał też tam poleciał.. Każdy normalny gracz by tak zrobił.. Normalna reakcja i normalny strzał..
    dobra to nie jest wytlumaczenie to dlaczego celujesz gdzies indziej a trafiasz w przeciwnika
    Nie wiem czy o tym pisałem, ale jest takie coś jak tickrate.. Demka w source są oddawane na tickrate 32, a normalna gra jest prowadzona od 64 do 128. Wygląda, to troszkę dziwnie, ale to normalne reakcje.
    TY nie rozumiesz w tych 3 akcjach w momencie strzalu mierzysz calkiem obok gracza ale i tak go trafiasz
    Widocznie, to ty nie rozumiesz.. Są to błędy demka, gdyż są one nagrane na niskim tickrate + oglądasz je w bardzo spowolnionym czasie, wiele strzałów tak wygląda. Wydaje wam się, że mam aim'a, ale jest z goła inaczej. Jest to połączenie drobnego farta + właśnie błędów demka, to już nie jest moja wina, że demka mają bardzo mały tick.. Poczytajcie o tym gdzieś, to może zrozumiecie, że strzały mogą wyglądać przez to inaczej.
    Czyli mowisz ze w trakcie namierzania twojego jest blad demka i nie widac do konca reakcji
    Wątek zamknięty 

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości
    Skocz do:

Menu