Witaj, Odwiedzający!
Prosimy Zarejestruj się, lub Zaloguj
aby korzystać w pełni z naszego forum!
  • Nie pamiętam hasła
  • Darmowy vip dla kobiet Sprawdź
    TOP 5 w rankingu Sprawdź
    Kup Range VIP Sprawdź
    [FFA]Ciemna Strona
    145.239.25.236:27015
    [DD2]Ciemna Strona
    54.38.202.0:27015
    [Zombie Mod] Ciemna Strona
    51.83.215.39:27015
    [MIXY/SPARY] Ciemna Strona
    145.239.239.243:27015
    [4MAPS][PL-TR128-SKINY]
    145.239.237.70:27190
    Ciemna Strona TS3
    51.75.43.30:10002
    ✔✔✔✔ WAŻNY KOMUNIKAT ✔✔✔✔
    Kliknij w obrazek i oddaj głos na nasz serwer, zapewniając mu natychmiastowe punkty! Każdy głos sie liczy.

xaNxaNxaN v2

Wątek zamknięty 
    Ocena wątku:
    • 0 głosów - średnia: 0
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    Ja tutaj nie mówię na Ciebie Grand złych rzeczy, czy coś, ale pprst przyczepiasz się o takie małe pierdoły, które na spowolnionym demku o niskim tickrate, wyglądają jakoś dziwinie.

Namierzanie, to namierzanie.. Celownik w chwili gry strzelałem wtedy w mainie gościa, w biegu był na głowie, ale poleciał w rękę, albo nawet go nie trafił, także no.
    Haha akurat zawsze masz fart nie koniec tego akurat nie zgonisz tego na blad demka bo sprawdzalem innych graczy i bylo normalnie PROSZE O ZAMKNIECIE WATKU
    xan ile Ty chłopcze masz lat ?
    A flicki z AWP, to już inna sprawa.. Jeżeli ktoś gra ze snajperki długo, to raczej takie flicki jak wtedy na midzie, nie będą jakąś trudnością.

(25-Sty-2020,22:53)Yo? napisał(a): xan ile Ty chłopcze masz lat ?
    16.

(25-Sty-2020,22:52)Grand!! napisał(a): Haha akurat zawsze masz fart nie koniec tego akurat nie zgonisz tego na blad demka bo sprawdzalem innych graczy i bylo normalnie PROSZE O ZAMKNIECIE WATKU
    Widocznie, źle sprawdzasz graczy, bo nie umiesz odróżnić dobrego gracza od cheatera.
    Poproszę polaczka z klanu royal o sprawdzenie demka, to zobaczymy kto będzie miał rację. Smile
    po zdjęciach nie widzę więcej niż 18 i Ty chcesz uczyć nas jak demka czytać ? jak niektórzy z tąd grają w tą gierkę jak Ty jeszcze do przeczkola chodziłeś Grand obejrzał demko stwierdził że jesteś nieczysty i wszystko po co ta dyskusja jeżeli nic nie masz graj se na innych sieciach i wsio w temacie chyba że tam też masz bana
    ale mnie polaczek nie interesuje koniec zamknac watek bo to juz przesada wchodzi jakis bot i mnie obraza JAK PISALEM BEZ MOZLIWOSCI UB i mozesz sobie o mnie myslec co chcesz
    a kim tu jest polaczek że go prosisz chłopie ... proszę cie ..
    Widocznie muszę, bo sam demka nie sprawdziłeś, a się wypowiadasz. Smile
    A wracając do Granda, poczekam aż Polaczek wejdzie na TS i poproszę go o sprawdzenie demka, zobaczymy kto wtedy miał rację i zobaczymy kto się będzie śmiał ostatni.

(25-Sty-2020,22:59)Yo? napisał(a): a kim tu jest polaczek że go prosisz chłopie ... proszę cie ..
    Na tej sieci nikim, ale jest bardzo doświadczonym AntyCheat'em, jeśli nie słyszałeś o nim, to widocznie Ty w tą gierkę grasz mało.

(25-Sty-2020,22:59)Grand!! napisał(a): ale mnie polaczek nie interesuje koniec zamknac watek bo to juz przesada wchodzi jakis bot i mnie obraza JAK PISALEM BEZ MOZLIWOSCI UB i mozesz sobie o mnie myslec co chcesz
    To co myślę o Tobie nie ma nic do gadania, pprst nie umiesz sprawdzać demka i tyle.. Smile
    Dobra ja coś napisze panie xan inny NIK jastrząb wiemy że jesteś odjebany i nikogo tu nie odszukasz życzę powodzenia gdzie indziej Dawid zamykamj bez możliwości ub
    Pomogłem? Przyznaj punkt REPUTACJI! Dziena Wink KLIKNIJ I DODAJ PUNKT 
    po pierwsze nie muszę sprawdzać demka bo wiem że Grand robi to dobrze po 2 polaczek nie ma tu nic do powiedzenia , po trzecie zegnam gorąco Dawidowski zamknij temat Smile
    Wątek zamknięty 

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości
    Skocz do:

Menu