Witaj, Odwiedzający!
Prosimy Zarejestruj się, lub Zaloguj
aby korzystać w pełni z naszego forum!
 • Nie pamiętam hasła
 • Rejestracja

 • Darmowy vip dla kobiet Sprawdź
  TOP 5 w rankingu Sprawdź
  Kup Range VIP Sprawdź
  Ciemna Strona FFA
  145.239.25.236:27015
  Ciemna Strona TS3
  51.75.43.30:10002

  dawidowskidawidowskiStyczeń . Omówienie i frekwencja

  Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  #1
  Rainbow 
  Sprawy Administracyjne - Inni odchodzą inni przybywają i takie zmiany mieliśmy , w połowie Stycznia z funkcji Admina oraz Antycheata zrezygnował nasz LakiLuk ( mam nadzieje że zatęsknisz za Nami i nie długo powrócisz ). Natomiast dnia 13 stycznia funkcję Admina objeła nasz naszym serwerze Nikotyna , Serdecznie Ją powitaliśmy w naszych szeregach Big Grin .

  Sprawy Serwera i Forum - Wszyscy gracze na dzień dzisiejszy mogą zauważyć jaką wielką zmianę przeszło nasze Forum , zmieniło się nie do poznania , a wszystko to zawdzięczamy Właścicielowi Koniowi . Ma to coś ew sobie że potrafi zaskoczyć , nawet Mnie to zaskoczyło że wszystko ma dopięte na ostatni guzik . Koniu już dawno myślał nad projektem jak poprawić wygląd naszego Forum i tak się stało na początku Stycznia gdzie ukazały się nasze nowe zmiany Forum , wszystko to co mieliśmy zostało tylko podkreśliliśmy je kolorem aby było jeszcze ładniejsze . Tak aby nasi gracze mogli docenić nasze starania . Od siebie chce powiedzieć że My grono Administracyjne nie jesteśmy złymi , czy złośliwymi ludźmi i nie każemy graczy tylko dlatego że coś się nam w nich nie podoba . Robimy to tylko dlatego , aby utrzymać ład i porządek na serwerze , w ostatnim czasie frekwencja na serwerze FFA cieszy się dużą popularnością wśród naszych graczy , każdy gracz cieszy się tym że ma duży wybór jeśli chodzi o skiny postaci czy też modeli broni .Każdy może sobie dopasować do swojej broni co chce , wybór mamy ogromny . Jeśli chodzi o kupno vipa , każdy z naszych graczy może poprosić Admina o pomoc w wykupieniu takiej usługi , kupno vipa spowoduje duży uśmiech na Twej twarzy :-) i będzie wam się chętniej grało i zdobywało wiele fragów . Już niebawem prawdopodobnie ukaże się nowa Serwerownia na naszej Sieci , tak aby naszym graczom urozmaicić grę czymś nowym .Niedługo prawie minie rok odkąd jestem Tu na tej serwerowni i poznałem Tu wiele ciekawych osób , którzy potrafią Mnie nawet rozśmieszyć w jakiś sposób . Ale ja też dużo osobą dawałem np Vipa na miesiąc By wam pokazać że nie jestem zimnym draniem który , wyrzywa się na innych , robię to dlatego że nie żałuję pieniędzy które idą na rozwój serwera . Ale pojawiły się czarne owieczki w naszym stadzie , po prostu zostali usunięci z gry a mianowicie chodzi o gracza Mistyczny Ruchacz który nie umiał trzymać języka za zębami , i otrzymał bana permanentnego na serwerze , tak aby go odizolować od reszty graczy ..
  Frekwencja serwera jest na poziomie bardzo dobrym , wieczorami wszystkie sloty serwera są pozajmowane przez graczy . Ale dużo pojawiło się nowych graczy oraz nowych klanów takich jak : Klan Elusivity - jeden z graczy tego klanu grał odpalony u nas po czym lider tego klanu oznajmił nam że jesteśmy chujowi , długo nie pogościł na forum , bo otrzymał perma na ubliżanie Administracji . Pojawili się też gracze , którzy stoją za swoim klubem piłkarskim jakim jest Lechia z Pomorza , używają spreju na którym widnieje ich fanklub , a nazywają się Mr.Gino(Czl) oraz Mr.GinoJR . Są bardzo pozytywnymi graczami z którymi można pożartować i się pośmiać , oby więcej takich graczy .

  Jeszcze zostało nam podsumowanie Konkursu Top 5 a oto nasi zwyciężcy :

  1. Dragon - 1316 punktów
  2. Kolti - 1296 punktów
  3. CzaaakUxoxo - 1239 punktów
  4. Grig - 1177 punktów
  5. Royal # prk - 1133 punktów

  Graczy którzy wygrali zapraszamy po odbiór nagród .
  Odpowiedz
  #2
  ja wygrałem oddawać xD hehe
  Odpowiedz
  #3
  Hehe Big Grin
  Odpowiedz


  Użytkownicy przeglądający ten wątek:

  1 gości
  Skocz do:

  Menu