Witaj, Odwiedzający!
Prosimy Zarejestruj się, lub Zaloguj
aby korzystać w pełni z naszego forum!
  • Nie pamiętam hasła
  • Darmowy vip dla kobiet Sprawdź
    TOP 5 w rankingu Sprawdź
    Kup Range VIP Sprawdź
    Ciemna Strona FFA
    145.239.25.236:27015
    Ciemna Strona TS3
    51.75.43.30:10002

vegasvegasVEGAS UB

Wątek zamknięty 
    Ocena wątku:
    • 0 głosów - średnia: 0
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    Twój nick z gry: vegas
    Serwer: ciemna ffa
    Twój SteamID: uzupełnię jak będę w domu
    Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina): 12.02.2020 godziny wieczorne brak danych w sb
    Powód bana: Podczas grania na serwerze zostałem zbanowany przez admina ( Prawdopodobnie Mr Gino lub Dawidowski, oni byli na serwerze) w sb nie mogłem odnaleźć swojego bana więc nawet nie wiem a co go dostałem Sad.
    Bana dostałeś za bh
    (14-Lut-2020,13:41)dawidowski napisał(a): Bana dostałeś za bh

Bardziej to był scroll i tylko z końcem rundy, szkoda, że najpierw mnie nie upomniałeś, na pewno wziąłbym sobie to do serca i tego już nie robił. Jaka jest długość bana, i czy jest możliwość jego skrócenia Smile?
    Dostałeś na 10 minut także ban minol
    A co Ty dziecko ze trzeba cie upominać grasz na innych serwerach wiec znasz regulamin A jak nie to proszę się z nim zapoznac
    Pomogłem? Przyznaj punkt REPUTACJI! Dziena Wink KLIKNIJ I DODAJ PUNKT 
    (14-Lut-2020,13:47)vegas napisał(a):
    (14-Lut-2020,13:41)dawidowski napisał(a): Bana dostałeś za bh

Bardziej to był scroll i tylko z końcem rundy, szkoda, że najpierw mnie nie upomniałeś, na pewno wziąłbym sobie to do serca i tego już nie robił. Jaka jest długość bana, i czy jest możliwość jego skrócenia Smile?

Wchodząc na serwer akceptujesz regulamin ale jak widac nie czytałeś bh scroll itp ban wiec nie wiem po co rozpisak na forum ban za bh i tyle taka mała nauczka dla Skillów bh na scrollu Big Grin konczy sie banem nawet do 7 dni uswiadom to Sobie i czytaj Regulamin nim zagrasz
    // Zamykam

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

2 gości
    Skocz do:

Menu