Witaj, Odwiedzający!
Prosimy Zarejestruj się, lub Zaloguj
aby korzystać w pełni z naszego forum!
  • Nie pamiętam hasła
  • Darmowy vip dla kobiet Sprawdź
    TOP 5 w rankingu Sprawdź
    Kup Range VIP Sprawdź
    [FFA]Ciemna Strona
    145.239.25.236:27015
    [DD2]Ciemna Strona
    54.38.202.0:27015
    [Zombie Mod] Ciemna Strona
    51.83.215.39:27015
    [MIXY/SPARY] Ciemna Strona
    145.239.239.243:27015
    [4MAPS][PL-TR128-SKINY]
    145.239.237.70:27190
    Ciemna Strona TS3
    51.75.43.30:10002
    ✔✔✔✔ WAŻNY KOMUNIKAT ✔✔✔✔
    Kliknij w obrazek i oddaj głos na nasz serwer, zapewniając mu natychmiastowe punkty! Każdy głos sie liczy.

vegasvegasVEGAS UB V2

Wątek zamknięty 
    Ocena wątku:
    • 0 głosów - średnia: 0
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    Twój nick: νєǥαѕ
    Steam id: STEAM_0:0:652823752
    Kiedy zbanowany: Sun, 16 Feb 2020 22:04:37'
    Powód bana: WALLHACK
    Nick admina banującego: LAKI LUK
    ban juz jest w sb. zapomnialem dopisac jeszcze anty flesz.
    (16-Lut-2020,22:09)LakiLuk napisał(a): ban juz jest w sb

poprawiłem, czekam na rozpisane demko w razie ewentualnych nieścisłości chętnie wyjasnie wszystkie akcje na ts  Smile
    27000 - Nie jestem tutaj pewny, ale z tej odleglosci flesza bys mial.
    48000 - taki troche wyczekany przeciwnik...
    71000 - Tutaj drogi kolego po1 flesza miales bo wybuchl zanim sie caly chowales za skrzynka, a po 2 odrau wyskakujesz IDEALNIE wcelowany,
    bez zadnych poprawek.Ty AchibalD jestes przykladem idealnej gry na Wh, zawsze celujesz troche dluzej w miejsca (gdzie ty wiesz ze ktos jest)
    zeby moze przypadkiem ten gracz sie zdemaskowal i w razie czego powiesz ze go widziales... I dziwne bo w konkretne miejsca celujesz duzej tylko w tedy kiedy ktos tam naprawde jest.
    Nastepna runda to tylko jedno z wielu takich (74800), tak cie zdiwilo ze on cie zabil chociaz ty go widziales  ze az mikro uzyles? Tongue heheh
    85885 - tu zaczales strzelac do goscia zanim jeszcze wyszedl zza skrzynki, pewnie dlatego ze widziales innego przeciwnika co rzucal granatem i zes spanikowal, dlatego chciales szybciej zalatwic tamtego...
    89120 - Wystarczy sie choc troche znac zeby zrozumiec co tu sie stalo, mianowicie musiales wiedziec ze tam ktos jest. Zauwazylem ze jak masz akcje typu to tj. przeciwnik gdzies kampi i ty nie mozesz wiedziec ze on tam jest Big Grin to zawsze lecisz SHIFTEM. ;p
    108000 - Jedna z najlepszych akcji ktora jest punktem zaczepnym: celowanie niby na most chociaz dziwnie daleko od miejsca gdzie awka moze wyjsc - OK,ale skan przez sciane na konia i wyjscie bedac wcelowanym w ego glowe... Tu cie mam, nie da rady zrobic czegos takiego hahah :*

Dalej mi sie nie chce pisac, archi przeciez kazdy wie ze na wh latasz XD. Specjalnie wymijalem mniejsze akcje z ktorych moglbys sie latwo wybronic. Jest tu wh dobrze maskowane, ale nie perfekcyjnieWink
    http://732926.node69.pukawka.pl/auto-202...886939.zip
    2 dni minely, bez odzewu. Mozna zamknać, ban zostaje.
    ,,,
    27000 - Nie jestem tutaj pewny, ale z tej odległości flesza byś miał.

flesh poleciał w skrzynki i byl z odległości kilometra, kocham jak ktoś zaczyna rozpisywać demko od słów "nie jestem pewny" <3

48000 - taki trochę wyczekany przeciwnik...

ulubione <3 gościu widzisz na demku że najpierw wychyliłem potem się wcelowałem, co więcej radar dawał znać, że w tamtej części mapy się dużo dzieje więc idiota by nie sprawdził tej pozycji, zwykły frag bez skanu bez podejrzeń, chyba za główny cel w życiu postawiłeś to, że musisz mnie udupić jeżeli takie ticki wyciągasz XD

71000 - Tutaj drogi kolego po1 flesza miałeś bo wybuchł zanim sie caly chowałeś za skrzynka, a po 2 odrau wyskakujesz IDEALNIE wcelowany,
    bez zadnych poprawek.Ty AchibalD jestes przykładem idealnej gry na Wh, zawsze celujesz troche dluzej w miejsca (gdzie ty wiesz ze ktos jest)
    zeby moze przypadkiem ten gracz sie zdemaskowal i w razie czego powiesz ze go widziałeś... I dziwne bo w konkretne miejsca celujesz duzej tylko w tedy kiedy ktos tam naprawde jest.
    Nastepna runda to tylko jedno z wielu takich (74800), tak cie zdiwilo ze on cie zabil chociaz ty go widziales  ze az mikro uzyles? Tongue heheh

idealnie się odwróciłem od flesha co widać na załączonym demku, ty jesteś jakis ułomny, jak mam nie być idealnie wcelowany jak wiem że gracz który rzuca flesha w takie pomieszczenie w 99,999% je sprawdzi i wejdzie od razu. next easy frag,
    dłużej celuje tylko w te miejsca gdzie jest duże prawdopodobieństwo że ktoś wyjdzie( jak widać sprawdza się to ) nie kampie w jakis głupich bezsensownych pozycjach, żeby zdobyć jednego fraga, tylko pewne miejsca.
    (74800) to raczej jest normalne jeżeli ktoś jest zdenerwowany że nie zdobył easy fraga a miał go na wyciągnięcie ręki.

85885 - tu zaczales strzelac do goscia zanim jeszcze wyszedl zza skrzynki, pewnie dlatego ze widziałeś innego przeciwnika co rzucal granatem i zes spanikował, dlatego chciales szybciej zalatwic tamtego...

tak zacząłem wcześniej strzelać, myślałem że wychyli, ale zauważ co się stało sekunde potem , ja schowałem się na schody, przeciwnik przeszedł lekko w prawo, gdy ja wychyliłem podobnie zacząłem strzelać w miejsce co wcześniej, gdybym miał wh to dlaczego miałbym go nie zabić skoro wiedziałem ze stoi z prawej strony?

89120 - Wystarczy sie choc troche znac zeby zrozumiec co tu sie stalo, mianowicie musiales wiedziec ze tam ktos jest. Zauwazylem ze jak masz akcje typu to tj. przeciwnik gdzies kampi i ty nie mozesz wiedziec ze on tam jest Big Grin to zawsze lecisz SHIFTEM. ;p

serio jesteś ułomny, ja wiem że ty to masz w dupie i nie sprawdzasz żadnych pozycji ale jednak się troche różnimy, jak widać na demku najpierw sprawdziłem pozycje z lewej strony a potem z prawej, z prawej strony był wcelowany gracz więc go zabiłem PROSTE,

108000 - Jedna z najlepszych akcji ktora jest punktem zaczepnym: celowanie niby na most chociaz dziwnie daleko od miejsca gdzie awka moze wyjsc - OK,ale skan przez sciane na konia i wyjscie bedac wcelowanym w ego glowe... Tu cie mam, nie da rady zrobic czegos takiego hahah :*

masz mnie adminie XD, po 1 polecam obejrzeć jeszcz raz demko, po drugie słchać go po 3 lekko było mu chyba głowe widać .

Przepraszam za słabą składnie i ewentualnie niecenzuralne słowa, demko rozpisane na szybko ale powinno wystarczyć

@LAKI LUK na kilometr widać, że chcesz mnie udupić, na tak długie demko znalazłeś na mnie pół akcji (85885) które dokładnie opisałem i idziesz z tym na forum
    nikt Cie nie chce udupić Panie Archibald , miałeś podejrzane akcje więc rozpisał demko
    (19-Lut-2020,20:57)dawidowski napisał(a): nikt Cie nie chce udupić Panie Archibald , miałeś podejrzane akcje więc rozpisał demko

obejrzyj te ticki które rozpisałem a wtedy zrozumiesz Sad
    Również obejrzę demko
    Wątek zamknięty 

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości
    Skocz do:

Menu